Magistr Umění V Aplikovaných Lidských Právach

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Co je Vídeňský mistr?


Vídeňský mistr umění v aplikovaných lidských právech nabízí studentům hloubkové interdisciplinární vzdělání v historii, filozofii, politice, jakož i právním rozměru mezinárodních norem v oblasti lidských práv a jejich ochranných mechanismů mezinárodními organizacemi, jako je OSN, Rada Evropy, Evropská unie, Africká unie nebo Organizace amerických států. Vídeňský mistr kromě teoretických základů vyučuje praktické dovednosti nezbytné pro práci odborníka v oblasti lidských práv, od komunikačních dovedností až po řízení projektů.

Aplikovaná povaha forem současného umění zpochybňuje existující nerovnosti a je součástí kultury lidských práv. Jedním z cílů tohoto magisterského programu je prozkoumat tento potenciál a praktickou použitelnost umělecké a kulturní práce při vytváření příležitostí k prosazování, ochraně a provádění lidských práv.


Jacek Dylag / Unsplash


Proč Vinenna?


alt = "Vídeň je nejen dobře známá jako město s nejvyšší kvalitou života , ale nachází se také v srdci Evropy a leží historicky na křižovatce různých kultur . Lidé z celého světa přicházejí k alt =" „Vídeň si užívá své kouzlo, zvuk hudby, studijní příležitosti nebo progresivní taneční a divadelní scénu. Je také místem svolávání mírových a kongresů o lidských právech, jako je alt = "Vídeňská světová konference o lidských právech v roce 1993 , která položila půdu pro současnou lidskoprávní architekturu OSN. Master, Manfred Nowak , hrál klíčovou roli v tomto milníku úspěchu.

Mnoho mezinárodních organizací a agentur, včetně Organizace spojených národů (OSN) , Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) a Agentury Evropské unie pro základní práva (FRA) , si pro své sídlo vybralo alt = "Vídeň.

Alt = "Vídeň nejen hostuje mnoho mezinárodních organizací a agentur, ale je také domovem světoznámých uměleckých institucí a kulturních festivalů .

Spojením tradice a moderny, umění a vědy, práce a volného času alt = "Vídeň poskytuje ideální mezinárodní prostředí pro strávení dvou nezapomenutelných let studiem umění lidských práv ."

Fotografie zdarma / Pixabay

Proč si vybrat Vídeňského mistra?


Interdisciplinární koncept současné výuky vede ke komplexním kompetencím v praktické aplikaci lidských práv. Mezinárodní studentské komunity ve Vídni Master of Applied lidských práv pochází z různých akademických prostředí a různých kultur obohacuje učení a růstu zkušenost.

Studenti budou vyučováni renomovanými odborníky v oblasti lidských práv, umění a kultury, kteří jim umožní vědecky zkoumat otázky týkající se lidských práv, rozpoznávat porušování lidských práv a navrhovat a provádět účinná opatření k dosažení trvalého lidského práva změna a dopad práv . Přitom uplatní moderní systémové změny a komunikační strategie .

Studenti budou mít prospěch z diplomatické a kulturní infrastruktury ve Vídni a budou schopni kriticky analyzovat globální události a vývoj, orientovat se v různých systémech lidských práv a uplatňovat lidská práva v různých a neustále se měnících kontextech.

Jste připraveni se přihlásit?

Pokud jste připraveni podat přihlášku, přejděte na výše uvedený odkaz na naši webovou stránku a zobrazte další kroky a dokumenty k přihlášce, které budete muset při podání podat.

Všechny žádosti o účast v tomto programu musí být zaslány na adresu applied.humanrights@uni-ak.ac.at.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

In the heart of Vienna, the capital of the Danube monarchy, the predecessor institution of the current University of Applied Arts, the Imperial Royal Arts and Crafts School, was founded in 1867. It wa ... Čtěte více

In the heart of Vienna, the capital of the Danube monarchy, the predecessor institution of the current University of Applied Arts, the Imperial Royal Arts and Crafts School, was founded in 1867. It was closely affiliated with the Imperial Royal Austrian Museum of Art and Industry (today the MAK), the first Arts and Crafts museum on the European continent. It was established in 1863 following the example of the South Kensington Museum in London, now the Victoria & Albert Museum, and was to serve as a collection of models for artists, industrialists, and the general public. At the time, early-industrialised England played a pioneer role in supporting a reformed Arts and Crafts movement in order to prevent its decline in the "Machine Age". In the spirit of Historicism, the aim was to make it possible, also in Vienna, to study the great styles of the past by example of Arts and Crafts objects in the museum and to set up a place of advanced education for designers and craftsmen with the Arts and Crafts School in Vienna. It should train artists and teachers in equal measure to serve the demands of the "art industry". Méně