Magistr Real Estate Development

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

118535_23.jpg

Magistr rozvoje nemovitostí Urbanismus je interdisciplinární jednoroční absolventský program, který kombinuje silné stránky škol University of Miami v architektuře, obchodní administrativě a zákonem, aby vytvořil světový program, který spojuje základy rozvoje nemovitostí s obývatelným komunitního plánování a designu. Program MRED U je 36 kreditů.

Program MRED U je navržen tak, aby poskytl studentům dovednosti a zkušenosti, aby mohli soutěžit ve vyvíjejícím se světě rozvoje městských nemovitostí. Učební plán je obohacen umístěním univerzity v jednom z nejdynamičtějších realitních trhů na světě a zkušeností fakulty fakulty architektury v budování komunity. Nabídka kurzů zahrnuje financování nemovitostí, analýzu trhu, právo nemovitostí, politiku využívání půdy a zákony, stavební a projektové řízení, partnerství veřejného a soukromého sektoru, proces rozvoje, udržitelný rozvoj a podnikání. Učební osnovy zahrnují případové studie a materiály o vývoji smíšeného užívání, městských výplních, přestavbě a přemístění městských nemovitostí, historické památkové péči a integraci rozhodování o koncepci, politice, řízení a rozvoji nemovitostí při utváření vybudovaného prostředí komunit.

Fakulta

Vynikající MRED U fakulty patří zkušených odborníků, generálních ředitelů a význačných učenců s desítkami let zkušeností a multi-disciplinární dovedností, které přinášejí do učebny na denní bázi.

Program MRED U dává znalosti do praxe prostřednictvím reálných scénářů zahrnujících současné výzvy a příležitosti. Naši studenti spolupracují s architektonickými ateliéry a vývojáři na projektech zkoumajících témata, jako jsou cenově dostupné a mikropodniky, adaptivní opětovné využití obchodních a komunitních čtvrtí, rušivé technologie, rozvoj ochrany a přizpůsobení se vzestupu hladiny moře. Naše učební osnovy zahrnují kurzy v oblasti architektury, stavebního managementu, rozvoje, podnikání, financí, marketingu a práva, které jsou vedeny vynikajícími odborníky v oboru s renomovanými odbornými znalostmi a zkušenostmi ve svém oboru.

Mentorský program

Program MRED U Mentorship je považován za velmi hodnotnou a důležitou součást studentské praxe. Program poskytuje studentům přímý přístup k informovaným odborníkům v oboru a umožňuje mentorům hrát důležitou roli ve vývoji nově vznikajícího profesionála v oblasti nemovitostí. Program Mentorship není programem stáže; jedná se spíše o poradenský vztah a dialog mezi zavedeným a vznikajícím odborníkem.

118536_33.jpg

Program stáží

118537_4.jpg

Poskytuje našim studentům praktickou příležitost uplatnit základy realit, které se naučili prostřednictvím svých kurzů; prozkoumat různé oblasti realitního průmyslu a získat cenné a praktické zkušenosti. Stáže také poskytují členům poradního sboru a dalším potenciálním zaměstnavatelům přístup k jasným a talentovaným studentům v programu MRED U na pomoc s projekty a výzkumem. Náš formální program stáže umožňuje studentům rozvíjet vztahy s firmami a zároveň potenciálním zaměstnavatelům nabídnout možnost hodnotit potenciál studentů prostřednictvím on-the-job výkonu.

href = "https://mredu.arc.miami.edu/index.html

Stáhněte si naši brožuru pro absolventy

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains v ... Čtěte více

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains visionary practitioners who pursue architecture as a combination of civic art and building science. Méně