Mistři udržitelné architektury

Všeobecné informace

Popis programu

Mistři architektury z University of East London, se sídlem na Graduate School of Environment v Centre for Alternative Technology

Tento kurz je dodáván na CAT Graduate School of Environment, který sídlí v oceňovaném Walesském institutu pro udržitelné vzdělávání (WISE). Obklopen horami a lesy, toto místo podporuje jedinečné učební prostředí.

CAT 40 let zkušeností s udržitelným vzděláváním vedlo k rozvoji kurzů, které nejen řeší otázky životního prostředí, ale jsou zaměřeny na udržitelnost v jádru všech aspektů učení.

Cíle

M.Arch je zaměřen na studenty architektury, kteří chápou, že svět je v době přechodu a že design budovy hraje důležitou roli v dopadu na životní prostředí. Existuje proto velký potenciál v rámci povolání pro změnu životního prostředí a to je klíčové pro celou diskusi o udržitelnosti.

 • Zaměřuje se na studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v architektuře a chtějí dosáhnout vysoce hodnocených mistrů II.
 • Absolventi tohoto kurzu porozumí konstrukci konstrukčního prostředí v kontextu přizpůsobení se otázkám udržitelnosti.
 • Měsíční intenzivní pobytové týdny ponořují studenty do svých projektů.
 • Spolupráce s externími návrháři, architekty a komunitními projekty přináší životopisům studentů "zkušenosti z reálného života".
 • Intenzivní osmnáctiměsíční kurz umožňuje absolventům rychleji reagovat na naléhavou potřebu lepšího porozumění problémům udržitelnosti v zastavěném prostředí.

Úspěšné ukončení programu Master of Sustainable Architecture v Centre for Alternative Technology vede k udělení M.Arch UEL.

Obsah

Program Masters of Architecture nabízí jedinečnou kombinaci designu a akademického studia spolu s praktickými zkušenostmi. Studenti jsou vybaveni znalostmi a odbornými dovednostmi, které se v architektonickém průmyslu stávají stále důležitějšími.

 • Následující moduly jsou dodávány prostřednictvím živé kombinace praktických workshopů, projektové práce na bázi studia, návštěvy na místě, semináře a přednášky.
 • Designové studie s odbornou praxí.
 • Návrh a výroba: projekt spolupráce.
 • Návrh a výroba: inženýrství v oblasti obnovitelných zdrojů energie.
 • Designové studium: letní škola.
 • Životní prostředí, energie, klima a lidské bytosti.
 • Výkon budovy a spotřeba energie.
 • Výkonnost a využití materiálů.

Vstupní požadavky

 • Výjimka z RIBA část 1
 • Prezentace portfolia práce

Žadatelé, kteří absolvovali vzdělání v zahraničí, ale nemají nárok na výjimku podle RIBA část 1, mohou získat výjimku tím, že jako externí student předloží svou předchozí práci samostatně ARB.

Majitelé udržitelné architektury jsou v současné době předkládána Registrační komisí architektů (ARB), která podléhá pravidelnému přezkoumání, za účelem vstupu do britského rejstříku architektů. Předepisování se obvykle uděluje čtyřleté, pokud se ARB ujistí, že byly splněny standardní požadavky. Předpis této kvalifikace bude v rámci čtyřletého přezkumného cyklu obnoven do září 2018.

Poplatky

V současné době jsou poplatky za celý kurz:

Studenti UK a EHP: 12 000 GBP * za školné (více než 2 roky) plus ubytování a stravování za ~ 40-50 GBP * na osobu a noc

Plán rozpočtu je k dispozici na vyžádání.

* s výhradou změny pro rok 2018

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with ov ... Čtěte více

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with over 35 years expertise in sustainability practice. Based in the Wales Institute for Sustainable Education (WISE) the GSE offers unparalleled teaching and accommodation facilities, including: Méně