Mistři společností Research In koní (vědě a managementu)

Všeobecné informace

Popis programu

Rozvíjet své výzkumné dovednosti jako součást týmu vyšetřujícího klíčových výzev, kterým čelí zemědělství, hospodaření s půdou nebo koňské průmyslu. Kromě toho můžete také zúčastnit učil třídách, s přihlédnutím k aktualizovat své znalosti a porozumění v oblastech souvisejících s vaší studie a podporovat své kritického zhodnocení schopnosti. Program je ukončen, když podáte práce k posouzení na konci roku a bránit svou výzkumu v viva voce vyšetření. Na částečný úvazek je k dispozici více než dva roky pro studenty UK / EU.

Struktura

Full-time Magistr programem pro výzkum je jeden rok výzkumný projekt předložen jako práce a zkoumal v viva voce.

  • Na plný úvazek - nejméně 12 měsíců / maximálně 24 měsíců
  • Na částečný úvazek - minimální věková hranice 18 měsíců / maximálně 36 měsíců

Cvičení

Budoucí výzkumní pracovníci proškoleni při formulování výzkumných šetření, kritické čtení, psaní odborného textu, metodice výzkumu, statistika (např Genstat, SPSS, NVivo), jakož i lektorských dovedností. Výzkumníci přispěje k vnitřní seminářů a prezentovat na konferencích.

Výhody studia na Masters podle výzkumu jsou:

  1. Existuje potenciál pro upgrade na PhD s další dva roky studia na RAU
  2. Výzkumná data generovaná je více pravděpodobné, že bude publishable ve srovnání se standardním učil Masters disertační práce
  3. Existují dva učil moduly v metodice výzkumu dodávané ve spolupráci s University of Gloucestershire
  4. Masters společností Research Program má aktivní odkazy průmyslu s zajímavých projektech v nabídce v celém textu.

Vstupní požadavky

Standardní požadavek na minimální vstupní bude míra vyznamenání na horní druhé úrovně nebo ekvivalentní akademická kvalifikace ze srovnatelné mezinárodní instituce.

Zralé kandidáti s výrazným odpovídající praxe a nižších akademických kvalifikací může být také považována za vstup, po osobním pohovoru.

Pro studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, bude univerzita akceptovat mezinárodní anglické jazykové zkoušky (IELTS) s minimálním skóre 7,0 pro všechny prvky.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Established in 1845, we are recognised nationally and internationally as a leader in the delivery of education, research and consultancy, in and relating to, agriculture and the rural environment. Our ... Čtěte více

Established in 1845, we are recognised nationally and internationally as a leader in the delivery of education, research and consultancy, in and relating to, agriculture and the rural environment. Our Heritage The Royal Agricultural College (RAC), now the Royal Agricultural University (RAU), is the oldest agricultural college in the English speaking world and has been at the forefront of agricultural education since 1845. Our historic campus in the Cotswold countryside provides a stimulating and unique learning environment. Méně