Mgr. Účetnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Mgr. Účetnictví

Master of Accounting (MAcc) je nabízen na Katedře účetnictví a financí v rámci School of Business Administration. MAcc je určen pro studenty, kteří mají zájem o kariéru ve veřejném, podnikovém a nepodnikatelském účetnictví.

Tento stupeň pomůže účetním profesionálům v dynamickém podnikovém prostředí. Odborníci v oboru jsou povinni být efektivními komunikátory, udržovat vysokou úroveň odbornosti a dodržovat etickou odpovědnost a zároveň poskytovat finanční informace, analýzu ekonomického prostředí a vstupy do rozhodovacích činností.


Specializace
Studenti, kteří splňují požadavky, mohou získat titul MAcc, ale program umožňuje specializaci v různých technických oblastech. V současné době jsou v programu nabízeny tři specializované možnosti trati.

Veřejné účetnictví připravuje studenty pro vstup do veřejného účetnictví. Zahrnuje školení v oblasti finančního účetnictví a auditu s analytickým a profesionálním důrazem a pomáhá rozvíjet dovednosti a schopnosti studentů pro rychlý pokrok ve volbách kariéry ve veřejném účetnictví a finančním řízení. Tato možnost vyžaduje kurzy pokročilého finančního účetnictví, auditu, federálního zdanění příjmů, federálního zdanění příjmů II, pokročilého auditu a dvou neúčtovacích kurzů: Investiční analýzu a podnikové informační systémy.

Manažerská účetní dráha nabízí přípravu na plánování a kontrolu kariéry v řídící účetní kontrole. Tato trasa vyžaduje účetní kurzy, včetně mezinárodního účetnictví, pokročilých nákladů a manažerského účetnictví, účetnictví a řízení bez podnikání, řízení nákladů a dvou neúčtovacích kurzů: Řízení operací a správa databází.

* Možnost System Accounting Track nabízí odborné znalosti v oblasti návrhu a řízení systémů řízení informací s důrazem na účetní postupy. Tato možnost poskytuje profesionální příležitosti pro větší společnosti a poradenské firmy. Sekvence kurzů zahrnuje návrh počítačových účetních informačních systémů, pokročilé náklady a manažerské účetnictví, počítačové účetní systémy a tři non-účetní kurzy: Podnikové informační systémy, správa databází a analýza a návrh systému.

Poslední aktualizace Říj 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Oakland University fulfills its distinctive role among Michigan public universities by steadily enhancing an intellectual and ethical environment that prepares students to lead and serve in the local ... Čtěte více

Oakland University fulfills its distinctive role among Michigan public universities by steadily enhancing an intellectual and ethical environment that prepares students to lead and serve in the local and world communities. Méně