Mezinárodní mistr v potravinářském a kuchař designu

Všeobecné informace

Popis programu

Mezinárodní Master in jídlo a vaření design, plně v angličtině, nabízí vysokou úroveň odborné přípravy v oblasti gastronomie a vaříme design.

Jeden z mála předmětů tohoto druhu jsou k dispozici ve Francii a Evropě, Mezinárodní mistr v potravinách a vařit design vyučuje na École de Condé Lyonu, který se nachází v hlavním městě francouzské gastronomie. Kurz sdružuje designéry, renomovaných kuchařů, sociologové a vědci v jedinečném prostředí třídě, která se zaměřuje na výrobu a plánování.

Kromě designu potravinářských nádobí, talíře a stravovacích míst (restaurace, obchody, atd), kurz jde do vztahu mezi spotřebitelem a výrobku prostřednictvím historického, socio-kulturní, uvádění na trh, ale také nutriční a vědecké analýzy.

PROGRAM

Mezinárodní Magistr v potravinách a vaříme design je celoroční program navázal stáží zkušeností, což představuje v celkem 60 ECTS kreditů.

Tento program umožňuje konstruktérům, kulinářské umění a podnikání v zemědělství studentům zkoumat jeden z nejslibnějších oblasti designu, spojující více specializovaných oborech, jako jsou vědy potravin, jejich estetika, sociologie potravin, atd

Přijímací řízení

Studenti vystudoval bakaláře v designu, vaření, kulinářské umění, řízení pohostinství a věd potravin, se mohou obrátit na mezinárodní mistr v potravinách a Cook designu.

Vstupné je založena na rozhovoru, stejně jako na studenta studijní výsledky a revize portfolia.

Všichni žadatelé jsou povinni již dříve získané, nebo být v procesu získávání, 180 kreditů v akademické oblasti se vztahují na projekt (prostor, grafický, produkt), kulinářského umění, řízení pohostinství a věd potravin.

Zahraniční studenti se mohou obrátit přímo École de Condé mezinárodní přijímací kancelář pro další pomoc.

AKREDITACE

Tento program byl rovněž potvrzen jako evropský magisterský první úrovni stupně (60 ECTS) ze strany Evropské akreditační rady vysokých škol škol.

Poslední aktualizace Bře 2015

Informace o škole

École de Condé offers specialised programs in all the fields of design (graphic, interior, fashion and product), graphic arts (illustration, animation and photography) and cultural heritage (restorati ... Čtěte více

École de Condé offers specialised programs in all the fields of design (graphic, interior, fashion and product), graphic arts (illustration, animation and photography) and cultural heritage (restoration, art market) at bachelor level as well as master level. Méně
Lyon , Lyon , Nancy , Pěkný , Bordeaux , Turín , Paříž + 6 Více Méně