Mezinárodní Master of Finance

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Zhejiang University International Business School (ZIBS) se zaměřuje na rozvoj vedoucích pracovníků s globální vizí, průmyslovými dovednostmi a bezchybnou profesionalitou. Studenti budou ovládat principy analýzy financí a informací, naučí se dovedně aplikovat finanční teorie na reálné prostředí, získají hluboké znalosti o špičkových průmyslových trendech v Číně a v zahraničí a budou rozvíjet silné podnikatelské a inovační dovednosti. Absolventi budou vybaveni k tomu, aby vynikali ve finančním a technologickém průmyslu a ve vládě a stali se globálně konkurenceschopnými finančními odborníky.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

Funkce programu

Orientováno na FinTech

Master of Finance se specializuje na finanční technologie a poskytuje studentům silné základy v aplikované ekonomice, managementu, právu a informatice. Interdisciplinární přístup programu a zaměření na špičkové teorie a nové technologie umožňují absolventům inovativně aplikovat FinTech na vládu, průmysl, vzdělávání a výzkum.

Renomovaní profesoři a odborníci

Program iMF je veden známými odborníky z FinTech z Číny a úzce spolupracuje s Akadémií internetového financování Zhejiang University a centrem pro alternativní finance v Cambridge, aby se zúčastnili přední světoví odborníci, učenci a vedoucí představitelé v oboru FinTech, aby se mohli účastnit přednášek, mentoringu, praktické zkušenosti a výzkum.

Mezikulturní výměna

Mezinárodní studentská komunita programu iMF, která přijímá čínské i mezinárodní studenty a používá angličtinu jako hlavní vyučovací jazyk, integruje východní a západní kultury a podporuje mezikulturní porozumění. Mezinárodní kampus, na kterém je program umístěn, také sdružuje vynikající studenty bakalářského studia v oboru strojírenství, biologie a další velké společnosti pro kulturní a intelektuální výměnu.

Spolupráce s předními firmami

ZIBS spolupracuje s renomovanými fi rmy FinTech, jako je Ant Financial, aby poskytla studentům vynikající příležitosti pro stáže a platformy pro výzkum ve FinTech. Studenti těží nejen z praktických kurzů a firemních mentorů, ale také si užívají příležitostí k výzkumu v Centru finančních služeb Univerzity Antij-čej a pro kariérní rozvoj v Číně i v zahraničí.

Struktura programu

iMF je prezenční magisterské studium na 2 roky. Studenti musí získat alespoň 38 kreditů za kurzy a 4 kredity za stáž. Stáž by měla trvat nejméně 6 měsíců, z nichž alespoň 3 měsíce by měly být na finančních pozicích ve finančních firmách, korporacích nebo ve vládě. Vyžaduje se závěrečná výzkumná práce.

134963_pic3.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134963_pic3.jpg" />

Informace o přijetí: Zahraniční uchazeči

Kvalifikace aplikace

 • Drží bakalářský titul nebo ekvivalent s příslušnou pracovní zkušeností
 • Žádný požadavek na čínský jazyk

Požadovaný proces žádosti a dokumenty

 • Zažádat online
 • Následující podpůrné dokumenty zašlete poštou (* dokumenty předložené k žádosti o MMF nebudou vráceny)
  • Podepsaná přihláška s fotografií (bílé pozadí, velikost 35 mm x 45 mm)
  • Kopie platného pasu (foto stránka)
  • Originál nebo ověřená kopie nejvyššího stupně
  • Úřední přepisy pro každý držený titul
  • Oficiální zpráva o skóre TOEFL nebo IELTS (pokud existuje) (kód oddělení pro TOEFL C603)
  • Zpráva o skóre GRE nebo GMAT (pokud je k dispozici) Code Kód oddělení pro GRE: 4741)
  • Osobní prohlášení (minimálně 1 500 slov) v angličtině nebo čínštině
  • Úplný životopis a dva referenční dopisy s podpisy referentů a kontaktními informacemi (jeden akademický a jeden profesionální)
  • Potvrzení o úhradě poplatku za žádost (800 RMB)
 • Rozhovory: Přijímací kancelář ZIBS iMBA vyřadí uchazeče do užšího výběru a určí, kdo bude dotazován. Rozhovory se budou konat tváří v tvář nebo prostřednictvím videokonference.

Poplatek za školné

Školné za program je 148 000 RMB, které se platí ve dvou splátkách po dobu 2 let.

Než se přihlásíte online, kontaktujte zaměstnance ZIBS a my vám pomůžeme s čímkoli, kde je potřeba pomoc.

 • Měkké kopie všech dokumentů žádosti by měly být zaslány na zibs-imf@intl.zju.edu.cn
 • Tištěné kopie by měly být zaslány na následující adresu:
  • Programový tým iMF, místnost. 405, Budova umění a vědy, Zhejiang University International Business School 718 East Haizhou Road, Haining, provincie Zhejiang, Čína 314400,
  • +86 571 87572711

Studentské stipendium ZIBS prvního ročníku (10000-20000 RMB)

Studentské stipendium ZIBS prvního roku je založeno za účelem odměňování jednotlivců s vynikajícím globálním vedoucím potenciálem. Je otevřena všem studentům prvního ročníku.

Stipendium bude studentům vypláceno měsíčně jako příspěvek na živobytí, počínaje měsícem po období registrace studenta. Stipendium bude vyplaceno po dobu jednoho školního roku (10 měsíců). Studenti jsou však povinni uhradit školné při registraci.

Pokyny pro použití

 1. Vyplňte formulář žádosti o první rok stipendia ZIBS.
 2. Zašlete měkkou kopii vašeho balíčku žádosti, včetně dokumentů aplikace a ZIBS prvního ročníku stipendijního formuláře, na adresu zibs-imf@intl.zju.edu.cn.
 3. Zašlete tištěnou kopii vašeho balíčku aplikací výše na adresu: iMF Program Team, Rm. 405, Budova umění a vědy, Zhejiang University International Business School , 718 East Haizhou Road, Haining, provincie Zhejiang, Čína 314400 +86 571 87572711

Kritéria hodnocení

Nabídka stipendia bude stanovena na základě: Akademického zázemí (70%) + Interview Performance (30%).

Výsledek bude vyhlášen do konce června a bude stanoven v přijímacím dopise.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the ... Čtěte více

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the East. With a legacy of academic excellence, innovation, and entrepreneurship from China, ZIBS embraces and embodies the future. The business school prepares responsible and aspiring leaders, and the ecosystem it serves, to face the challenges of an increasingly complex global business environment. By connecting people and ideas, ZIBS shapes the future of business in the new global economic era. Méně