Mechatronika - magisterské studium

Všeobecné informace

Popis programu

Mechatronika - magisterské studium


Mechatronika je symbióza strojírenství, elektrotechniky a informatiky. Pod mechatroniky je souhrn zařízení základen, a techniky pro vývoj, výrobu a provoz perspektivních technických strojů, zařízení a vybavení. Tyto systémy jsou v kombinaci s inteligentní řídící systémy pro technické komponenty.
Mechatronika se mění náš každodenní život: ABS a EBS v autě, DVD nebo Blu-Ray přehrávač nebo mobilní telefon s UMTS a videohovory. Mechatronika je tedy klíčovou hnací silou inovace výrobků s rostoucím potenciálem.


Magisterský studijní program slouží k prohloubení a pokračování vědecké a odborné vzdělání, mimo jiné vytváří základ pro akademickou pozici na univerzitě nebo jiné výzkumné ústavy.Absolventi budou schopni rychle se přizpůsobit novým oborů, nových technologií a problémů, které zahrnují a aktualizovat své znalosti a rozšiřovat.

&nbsp


Oblasti


Rozsah MechtronikerInnen je syntézou strojírenství, elektrotechniky a informatiky. Mechatronika je "deset bojovníků" mezi techniky. Absolventi pracují jako vývojáři, programátoři, prodej, výpočty, zkoušky, provoz, měření a opravy techniky a rozvíjet jako moderní hydraulické a válcoven rostlin nebo stavět roboty.

&nbsp


Studie: Mechatronika magisterské studium

Kvalifikace: diplomovaný inženýr (Dipl.-Deen nebo Ing.in) nebo Diplom-Ingenieur (DI nebo Dipl.-Ing.)

Délka: 4 semestry

Poslední aktualizace Pro 2011

Informace o škole

Jako největší vědecké instituce spolkové země Horní Rakousko je JKU centrum impuls pro vědy a společnosti, a má mezinárodní pověst. Klíčové kompetence jsou v oblasti společenských věd a ekonomie, práv ... Čtěte více

Jako největší vědecké instituce spolkové země Horní Rakousko je JKU centrum impuls pro vědy a společnosti, a má mezinárodní pověst. Klíčové kompetence jsou v oblasti společenských věd a ekonomie, právní studie a technické a přírodní vědy. &nbsp Sociální a ekonomické vědy (SOWI) nabízí unikátní v Rakousku, celé spektrum sociálních a ekonomických studií. SOWI vyvinula své služby podle požadavků národní a mezinárodní standardy kvality. &nbsp Činnost Právnické fakulty (RE), se neomezují na národní úrovni. Dokonalost je ústředním bodem veřejného, ​​soukromého a mezinárodního obchodního práva.Díky přeshraniční výměny učitelů a studentů schopnost řešit právní otázky se prohloubil na mezinárodní úrovni. &nbsp Všestrannost techniky a přírodních věd (TNF) je charakterizován Mezinárodní výzkum a vývoj spolupráce, a jejich blízkosti obchodu a průmyslu. Instituty jsou zaměřeny na základní výzkum a aplikovaný výzkum a zajistit praktické a moderní vzdělání. Méně