Masters of Science v řízení podniku

Všeobecné informace

Popis programu

Program magisterských studijních programů v podnikovém managementu (LM-28234) má za cíl poskytnout studentům znalosti, dovednosti a know-how, které jsou nezbytné pro manažerské a podnikatelské role ve firmách, stejně jako obchodní konzultanti.

Program se integruje základní a transverzální znalosti a poskytuje studentům s inter-funkční a podnikatelské perspektivě připravit je na manažerských rolí.

Studenti mohou také požádat o dvojité Studijní program: první rok na Regent University v Londýně, a druhým rokem v Římě univerzity Sapienza.

Studenti získají:

  • In-hluboké znalosti managementu, ekonomie, matematiky, statistiky a práva
  • Schopnost řešit problémy
  • Konkrétní kompetence v oblasti správy a řízení, marketingu a udržitelnost

Již druhým rokem, studenti mohou rozhodnout se soustředit na:

  • Obecný management
  • marketing
  • vedení udržitelnost
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Since its founding over 700 years ago, Sapienza has played an important role in Italian history and has been directly involved in key changes and developments in society, economics and politics. It ha ... Čtěte více

Since its founding over 700 years ago, Sapienza has played an important role in Italian history and has been directly involved in key changes and developments in society, economics and politics. It has contributed to the development of Italian and European science and culture in all areas of knowledge. Méně