Master v oboru architektura, design a inovace - MArch

Všeobecné informace

11 dostupných umístění

Popis programu

Naučíte se na místě interakce a vztahu různých kulturních bodů prostřednictvím výstav, akcí, učebních programů a odborných prací. Různé prostory v rámci Espai Alfaro (Valencia) umožňují vytvářet různé atmosféry a situace pro vytváření, výměnu a šíření designu.

Školení je rozvíjeno prostřednictvím praktických činností, které umožňují systematizaci a uplatňování technických poznatků při vývoji různých fází v rámci pracovní činnosti.

Rozšíření těchto znalostí s přímou zkušeností profesionálů uznávaných prestiž, kteří se účastní magisterského studia.

Naše programy Architecture mají prestižní jména, jako například:

  • ÁLVARO SIZA
  • EDUARDO SOUTO DE MOURA
  • MANUEL AIRES MATEUS
  • OAB · CARLOS FERRATER
  • FRAN SILVESTRE
  • JUAN DOMINGO SANTOS

Master Advanced Architecture, Design a inovace - Master II

Master March má za cíl vytvořit přímé spojení s povoláním architekta a / nebo designéra.

Školení je rozvíjeno prostřednictvím praktických činností, které umožňují systematizaci a uplatňování technických poznatků při vývoji různých fází v rámci pracovní činnosti. Rozšíření těchto znalostí s přímou zkušeností profesionálů uznávaných prestiž, kteří se účastní magisterského studia.

Program je zaměřen na studenty z loňského roku architektury, architektů, technických architektů, návrhářů interiérů a absolventů nebo absolventů jiných tvůrčích oborů.

Přijímací proces

Proces přijímání programů Universidad Europea ve Valencii může být prováděn po celý rok, ačkoli registrace je podmíněna existencí volných pracovních míst.

Jakmile byl kandidát informován a poskytl požadovanou dokumentaci, přijme tým jeho přijímací tým, aby provedl osobní pohovor s ředitelem mistra nebo s členem přijímacího výboru.

Přijímací proces nezahrnuje žádné náklady pro kandidáta ani žádné závazky, dokud nebude formální rezervace.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Čtěte více

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Méně
Madrid , Madrid , Šanghaj , San Diego , Irvine , Valencia , Alcobendas , Santa Cruz de Tenerife , Villaviciosa de Odón , Španělsko online , Las Palmas de Gran Canaria + 10 Více Méně