Master v řízení událostí

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Mezinárodně zaměřený MSc in Events Management je navržen tak, aby vás připravil na kariéru v průmyslu událostí. Navzdory ekonomické nestabilitě a politické nejistotě zůstává odvětví událostí významným přínosem pro globální, národní a regionální hospodářství a trhy práce.

Velikost a dynamika pracovní síly událostí a kulturně různorodé publikum znamená, že existuje neustálý požadavek na sofistikované manažery a analytiky. Jako klíčová součást ekonomiky služeb a zkušeností odvětví událostí i nadále vyžaduje adaptabilní a vysoce kvalifikované odborníky, kteří rozumí nejen procesům plánování a řízení událostí, ale také schopnostem řídit se v náročném prostředí, ve kterém jsou události organizovány.

Tento program poskytuje studentům příležitost rozvinout své chápání dynamických sociokulturních, ekonomických a politických kontextů, v nichž jsou koncipovány a prováděny události. Osnova je inspirována důležitými současnými tématy, jako je udržitelnost, nové marketingové prostředí a role událostí ve společnosti. Navíc má za cíl rozvíjet znalosti a dovednosti v procesech řízení událostí, vybavit absolventy vysokoškolskými manažerskými a intelektuálními dovednostmi.

Prostřednictvím kombinace teoretického a praktického studia mají studenti šanci rozvíjet znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšné pojetí, propagaci a řízení událostí. Důraz je kladen na strategické porozumění a kritické pochopení operačního prostředí.

Hlavní body

 • Tento specializovaný program nabízí teoretické poznatky, znalosti a praktické dovednosti, které jsou vyžadovány na pracovišti událostí.
 • Existuje silné mezinárodní zaměření na všechny moduly související s událostmi
 • Existuje řada příležitostí pro spojení s podniky založenými na událostech.
 • Osnova je doplněna důležitými soudobými tématy.
 • Vyhlídka spolupráce s průmyslovými odborníky na hodnocení "živého projektu" se zaměřuje na odvětví událostí.

Jak budete studovat

Studenti jsou povinni studovat šest základních modulů, které jsou navrženy tak, aby rozvíjely a rozvíjely postupy řízení událostí, stejně jako řadu základních atributů absolventů. Studenti pak vybírají dva volitelné moduly založené na svých akademických zájmech a profesních aspiracích. Studenti uzavřou disertační práci.

Jádrové moduly zahrnují:

 • Umění, výkon a společnost
 • Návrh a realizace událostí
 • Finance a účetnictví
 • Inovace a kreativita událostí
 • Výzkumné metody a návrh
 • Udržitelnost cestovního ruchu a událostí

Následuje ilustrativní seznam volitelných modulů. Volitelné moduly budou fungovat, pokud je vybere alespoň 10 studentů. Uspořádání rozvrhování může omezit dostupnost modulů pro některé studenty. Vzhledem k tomu, že možnosti odrážejí zájmy výzkumných pracovníků, mohou se časem měnit z důvodu dostupnosti pracovníků.

 • Organizace, udržitelnost a rozvoj Společenství
 • Srovnávací řízení lidských zdrojů
 • Digitální marketing
 • Projekt skupinového poradenství
 • Sociální podnikání
 • Stratégie
 • Zkušenosti návštěvníků na kulturních a historických zajímavostech

Studenti pak dokončí závěrečnou disertační fázi programu. Dizertační práce je navržena tak, aby podpořila inovaci a rozmanité Pathways k výslednému hodnocenému produktu. V této souvislosti je dizertační práce rozsáhlým projektem, který dokáže uspokojit řadu nezávislých prací.

Jak jste vyhodnoceni

Hodnocení používáme jako nástroj k rozvíjení intelektu a simulování individuálních, praktických a týmových dovedností požadovaných na pracovišti. Tyto dovednosti zahrnují písemnou a ústní prezentaci, matematiku a používání softwaru pro prezentaci a analýzu.

Funkce

Lincoln International Business School má zkušený tým pracovníků, který se skládá z akademicky a odborně kvalifikovaných lektorů s příslušnými odbornými zkušenostmi z oblasti průmyslu a finančními odborníky s rozsáhlými výzkumnými zájmy.

Škola hostí řadu hostujících řečníků každý rok. V rámci školy budou mít studenti možnost se učit od odborníků z oboru. Mezi předchůdce se podíleli zástupci organizací jako Deloitte, Santander, HSBC, Innocent, Institut interních auditorů a Sir David Tweedie (bývalý předseda IASB).

Studenti mají také možnost budovat své dovednosti a znalosti dále s mimoškolními aktivitami, jako je zapojení do společnosti, dobrovolnictví nebo stává se studentským velvyslancem.

Vstupní požadavky

Vyznamenání nebo ekvivalent.

Mezinárodní studenti budou vyžadovat anglický jazyk na IELTS 6.0 s minimálním počtem 5.5 v každém prvku nebo ekvivalentní http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

University of Lincoln nabízí zahraničním studentům (mimo EU / Spojené království), kteří nesplňují požadavky na přímý vstup na postgraduální studium, možnost dokončit studijní program na univerzitě v Mezinárodním studijním centru. Další informace naleznete na adrese http://www.lincoln.ac.uk/isc

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations ... Čtěte více

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations around the world, including the BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank, and Rockstar Games. Méně