Master v řízení dodavatelského řetězce

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Master in Logistics umožňuje studentovi čelit zcela globalizované, konkurenceschopné a měnící se ekonomice, která vyžaduje od společností a organizací vyšší úroveň efektivity a produktivity. Chcete-li přežít na trzích, ve kterých působí, potřebují společnosti a organizace odborníky, kteří znají a používají širokou škálu technik a nástrojů řízení, kteří vědí, jak využívat systémy informačních technologií a kteří jsou také schopni objevovat a využívat nové technologie. výklenky globálního rozvoje podnikání.

Jednou z oblastí, ve kterých mohou společnosti a organizace ovlivňovat s větší silou zvýšení této efektivity, je řízení provozu a zejména řízení logistiky a dodavatelského řetězce. Z celistvého hlediska řídí logistika tok informací a zejména zboží od dodavatele k konečnému zákazníkovi, takže jeho dopad na službu poskytovanou společností je maximální. Řízení dodavatelského řetězce se proto stává nezbytným nástrojem k udržení a zvyšování úrovně konkurenceschopnosti společnosti na trzích, ve kterých působí, nebo pokud je to možné, plánuje fungovat i v budoucnu.

Master v řízení dodavatelského řetězce

Po ukončení magisterského studia mají studenti možnost volby na dvouletý pobyt v Hogeschool van Amsterdam (Holandsko).


Master in Logistika a dodavatelský řetězec - Campus Madrid

Vyzkoušejte tento Master v řízení dodavatelského řetězce


Master in Logistics and Supply Chain - Campus Barcelona

Magisterský studijní program v oblasti logistiky a zásobovacího řetězce nabízí možnost uskutečnit také studijní pobyt v barcelonském areálu na univerzitě v Katalánsku (UPC), který je jedním z akademických partnerů školy v Barceloně.

106823_5.jpg

Důvody, proč dělat Master v řízení dodavatelského řetězce

 1. Zaměstnatelnost
  Služba Profesionální kariéry je zaměřena na vedení a doprovod studentů k dosažení jejich profesních cílů a dosažení většího přizpůsobení jejich očekávání a zájmů na trhu práce.


 2. Mezinárodní program talentů
  Program zaměřený na studenty, kteří usilují o mezinárodní profesní rozvoj, s cílem poskytnout jim maximální viditelnost mezi nadnárodními společnostmi, které spolupracují s EAE . Za tímto účelem jsou organizovány aktivity jako pracovní semináře, rozhovory s headhuntery a přístup k mezinárodním výběrovým poradcům z různých částí světa.


 3. Operace a logistika poradní rady
  Magisterský studijní program je vyvíjen společně s Poradním výborem pro oblast operací a logistiky, který se skládá z 25 profesionálů z firem, jako jsou Pepsico, Nike, DHL, Danone, Accenture, Fujitsu, Grupo Planeta, Mango nebo Grupo Puig.


 4. EAE v žebříčku
  V Top 90 nejlepších světových mistrů dodavatelského řetězce (Eduniversal Best Masters Ranking Worldwide 2016-2017). Druhý nejlepší mistr v oblasti logistiky ve Španělsku (pořadí "250 Masters, ed. 2017" z El Mundo)


 5. EAE , certifikované CSCMP
  EAE Business School je obchodní škola certifikovaná odborníky pro řízení dodavatelského řetězce a poskytuje programy pro řízení dodavatelského řetězce.


 6. Certifikace SCPRO
  Kurikulum a učební materiály magisterského studia jsou navrženy tak, aby studenti, kteří chtějí, mohli úspěšně čelit zkoušce SCPro Level 1.


 7. Návštěvy firem
  Studenti využívají rozsáhlý program návštěv firem ve specifické oblasti logistiky. V loňském roce byly navštíveny firmy jako 3M, DHL, DIMOES, TEKNIA nebo Madridské metro.


 8. Obchodní sítě
  Prostřednictvím cyklu Business Networking se student zúčastní řady setkání s odborníky z velkých společností a dalších studentů EAE , díky nimž mají účastníci možnost rozšířit svou síť profesionálních kontaktů.


 9. Operační a logistický plán
  Zacházení s vyučovanými předměty se uskutečňuje v rámci realizace závěrečného projektu, který je tvořen v rámci celého programu, který spočívá v realizaci plánu v oblasti operací a konkrétně v řízení dodavatelského řetězce.


 10. Program Soft Skills
  Cílem programu Soft Skills je, aby účastnící se odborníci dokončili své školení se strategickou mobilizací svých osobních dovedností. Skládá se z deseti nezávislých měsíčních workshopů organizovaných podle modelu emocionálních kompetencí.


 11. Major Minor
  EAE zahájila poprvé ve Španělsku severoamerický metodologický systém založený na Major a Minor, který nahrazuje tradiční metodu výběru volitelných předmětů.


 12. Mezinárodní rezidenční program
  Po skončení školní docházky mají studenti možnost využít dvouletého pobytu v Hogeschool van Amsterdam (Nizozemsko). Tento pobytový pobyt má pro studenty dodatečné náklady.


 13. EAE Emprende
  Cílem je poskytnout studentům EAE podnikatelům potřebné zdroje a prostředí pro rozvoj nových podnikatelských nápadů. Doprovázíme potřeby podnikatelů a investorů, jakož i potřeby našich studentů a výzkumných pracovníků. Mezi službami, které nabízíme, můžeme zvýraznit trénink, financování a doprovod podnikatele EAE .
  106826_3.jpg

Požadavky a přijetí

double degree

Lidé, kteří úspěšně dokončí program, získají magisterský titul v oboru řízení dodavatelského řetězce

Aby bylo možné získat kvalifikaci udělenou vysokými školami, je nutné splnit požadavky, které oba orgány požadují.


Přijímací proces

Základním cílem našeho přijímacího řízení je zajistit vhodnost kandidátů, přes jejich odborných a akademických osnov. Všichni účastníci se musí dostat co nejvíce z této zkušenosti s učením, prostřednictvím kontextu, v němž lze rozvíjet dlouhodobý vztah se spolužáky, učiteli a absolventy.

Pro zahájení přijímacího řízení je nutné vyplnit příslušný formulář, aby byl profil kandidáta hodnocen naším akademickým výborem. Pokud je schválení přijato akademickým výborem k magisterskému řízení řízení dodavatelského řetězce

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

kariérní vyhlídky

Kariéra Služby Profese EAE Business School je zodpovědný za vytváření nových pracovních příležitostí, který vede a doprovází studenty s analýzou jejich profilu, jak dosáhnout svých profesních cílů a přizpůsobit svá očekávání a zájmy na trhu práce.

Oddělení kariéry také pořádá akce zaměřené na podporu zaměstnatelnosti, jako je Online fórum zaměstnanosti; banka příležitostí s více než 6 000 nabídkami práce zveřejněnými za rok; nebo Mezinárodní program talentů zaměřený na studenty, kteří hledají mezinárodní rozvoj a viditelnost v nadnárodních společnostech, s workshopy a rozhovory s headhuntery z různých částí světa. EAE také podílí na programech zaměstnatelnosti značek s vynikajícími projekcemi, jako jsou například L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, ke kterým mají studenti přístup.


Profesionální výstupy:

 • Ředitel operací
 • Ředitel logistiky
 • Ředitel distribuce
 • Ředitel importu / exportu
 • Správce nákupu
 • Vedoucí distribučního centra
 • Odpovídá za kontrolu skladů
 • Odpovídá za jednání s dodavateli
 • Vedoucí společnosti Almacé


Některé údaje z naší zprávy o zaměstnanosti 2017:

 • 93% studentů nalezlo práci před šesti měsíci po skončení programu
 • 34% zvýšilo svůj plat až o 30% jeden rok po dokončení magisterského studia
 • 67% studentů dosáhlo pracovní příležitosti prostřednictvím některých dostupných tras prostřednictvím EAE Business School
 • 74% přijímá novou profesní nabídku po promoci
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Čtěte více

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Méně
Barcelona , Madrid , New York , Šanghaj + 3 Více Méně