Master V řízení Dodavatelského řetězce (TriContinent)

Kühne Logistics University - KLU

Popis programu

Read the Official Description

Master V řízení Dodavatelského řetězce (TriContinent)

Kühne Logistics University - KLU

Tento jedinečný studijní program " Master in Global Supply Chain Management" se zaměřuje na řízení dodavatelského řetězce z integrující perspektivy, která zahrnuje ekonomiku, provoz, logistiku, řízení rizik, vedení a IT. Tento skutečně globální program se koná na třech kontinentech. Studenti budou trávit první semestr v Hamburku (Německo), v druhém semestru v Šanghaji (Čína) a ve třetím semestru v Knoxville (Tennessee, USA). Závěrečný semestr je věnován stáži a diplomové práci.


Magistr v globálním řízení dodavatelského řetězce Tri-Continent je inteligentní kariérní krok - zde je důvod, proč:/>


Přidejte "globální" na "řízení dodavatelského řetězce"./>

Když říkáme "globální řízení dodavatelského řetězce", myslíme to! Tento studijní program vám poskytne jedinečnou šanci zažít management dodavatelského řetězce z pohledu tří největších ekonomik světa. Bude vás ponořit do světa mezinárodních obchodních praktik a budete diskutovat o dopadech globálních ekonomických trendů s místními vedoucími pracovníky a akademickými odborníky.


Vezměte svou kariéru do další úrovně./>

Během programu budou studenti ze všech tří partnerských univerzit v jedné integrované třídě. To vás přivádí do sítě pokrývající globální a obchodní řetězce dodavatelského řetězce, které podpoří vaši budoucí kariéru. A dovednosti v oblasti interkulturního managementu, které vyvíjíte pro jednání s lidmi z celého světa, z vás udělají skutečnou globální občany.


Učte se od nejlepších, abyste se stali nejlepšími./>

Všechny tři partnerské univerzity mají mezinárodní studentské instituce, vynikající fakultu, intimní vzdělávací prostředí a rozsáhlé firemní vazby. Patří k předním akademickým institucím pro logistiku a řízení dodavatelského řetězce v příslušných regionech. Učení se od nejlepších vám zajistí konkurenční výhodu na trhu práce a podpoří Vaši kariéru.


TriContinent MSc v globálním řízení dodavatelského řetězce je kooperativní program od Kühne Logistics University , University of Tennessee a Tongji University./>


Zúčastněné univerzity/>


Každá ze tří univerzit, které se účastní MSc TriContinent, má obzvláštní sílu v řízení dodavatelského řetězce a každý z nich obdrží nejvyšší hodnocení pro svůj předmět ve svém vlastním národním průzkumu. Nachází se v přední logistické metropoli v severní Evropě, KLU je jediná logistická univerzita na světě. Magisterský program na University of Tennessee (UTK) je považován za jeden z nejkomplexnějších a nejmodernějších programů dodavatelského řetězce v globálním měřítku. Vysoká škola ekonomiky a managementu v Tongji byla jednou z prvních institucí v Číně, která nabízela specializace a specializace v oblasti řízení dodavatelského řetězce./>


Požadavky na přijetí/>

  • Bakalářský titul nebo ekvivalent z uznávané vysoké školy nebo vysoké školy *
  • TOEFL, IELTS nebo CAE / CPE pro demonstraci angličtiny. TOEFL, IELTS nebo rovnocenné osvědčení nesmí být starší než 2 roky v době podání žádosti. V případě přijetí si prosím všimněte, že pro registraci budete potřebovat oficiální skóre (hard copy). Zadejte prosím jméno KLU při registraci k testu, je-li to možné (institucionální kód TOEFL je 7373).

* Bakalářský titul musí obsahovat alespoň 180 ECTS. Požadujeme titul v oboru nebo ekonomii, ale vezmeme v úvahu i další obory, jako je průmyslové inženýrství, obchodní informatika a matematika, pokud váš bakalářský titul obsahuje dostatečný počet kurzů (nejméně čtyři) v obchodní administrativě nebo ekonomii.

Nemáte dosud váš bakalářský certifikát? Stačí poskytnout přepis záznamů a později si můžete poslat bakalářský certifikát.

Zkontrolujte https: //www.the- KLU .org / degree-programs / choose-your-program / master-in-supply-chain-management-tricontinent / pro podrobnosti o procesu přijímání nebo pošlete e-mail ke studiu @ - KLU .org.

Důrazně doporučujeme, aby žadatelé ze zemí mimo EU požádali do 31. března, neboť vízový proces trvá až dva měsíce.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 10, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 1, 2018
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Price
Cena
7,475 EUR
€ 7,475 za semestr
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Locations
Německo - Hamburg, Hamburg
Datum začátku : Sept. 1, 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 1, 2018
Německo - Hamburg, Hamburg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

Study at KLU: Tri-Continent Master Global Supply Chain Management