Master of Urban Design

Všeobecné informace

Popis programu

120125_mudimage.jpg

Master in Urban Design je tří (volitelný čtyř) semestrální program, 36 kreditů, který poskytuje studentům zkušenosti s designem zkoumající hlavní zásady pro budování regionů, měst a obcí. Program se řídí imperativy udržitelnosti a odolnosti a konceptualizuje města jako rozšíření ekologického transektu napříč přírodním a lidským stanovištěm a poskytuje studentům řadu zkušeností od venkovských po městské.

Programová ředitelka Elizabeth Plater-Zyberk, která byla uznána za svou základní roli ve vývoji hnutí s názvem Nový urbanismus, vede program, který vyzývá studenty, aby prozkoumali nástroje pro navrhování, politiku a řízení pro vytváření míst jako prostředek ke zlepšení kvality života v různé městské prostředí. Dopad zastavěného prostředí na zdraví, dovybavení příměstské krajiny, rozvoj nemovitostí jako budování komunity, přizpůsobení se změně klimatu a městský růst a revitalizace jsou témata, která se v nabídkách kurzů a fakultním výzkumu objevují.

Osnovy tří semestrů začínají každoročně na podzim základními kurzy v oblasti urbanismu a rozvoje nemovitostí, v interdisciplinárním přístupu strukturovaném podle environmentálních, sociálních a ekonomických cílů. Jarní semestr prohlubuje zapojení studentů do současných městských výzev, jako je odolnost vůči klimatu, zdravý design komunity a oprava příměstských rozlehlostí. Letní semestr poskytuje závěrečnou zkušenost, která agreguje předchozí témata v mezinárodním prostředí, které zpochybňuje cíle udržitelnosti a zachování zdrojů.

V rámci kurikula se studenti účastní certifikačního kurzu National Charrette Institute, školení v oblasti veřejného dosahu a participativního plánování a spolupracují se studenty rozvoje nemovitostí ve dvou speciálních projektech: národní soutěž v designu a vývoji a plán revitalizace místní komunity. . Tyto zkušenosti a práce na kurzu sdílené s programem Master of Real Estate Development and Urbanism poskytují zaměření na implementaci.

120133_MUD.jpg

Volitelný čtvrtý semestr programu Master of Urban Design je semestrální nezávislý projekt nebo diplomová studie. V posledních letech se tato témata zaměřila na témata, jako je ekologizace brazilského města, sociálně integrované veřejné bydlení v Číně a analýza zásad a metrik inteligentních měst a nového urbanismu.

120182_research-smart.cities-1240x550.jpg

Mezi další zdroje, které obohacují zkušenosti studentů se urbanistickým designem ve škole, patří Centrum pro komunitní a urbanistický design (CUCD), zapojení studentů do komunitních terénních projektů na jižní Floridě a v Karibiku a Archiv nového urbanismu, který sídlí ve škole Knihovna architektury. Archiv je rostoucím zdrojem dokumentů s texty i obrázky, které podporují výzkum související s urbanistickým designem. Každoročně se k fakultě připojují také výzkumné pobočky z celého světa, aby studovaly nejmodernější urbanistický design a architekturu.

Vedoucím neustále se vyvíjejícím programem jsou členové fakulty Chuck Bohl, Jaime Correa, Eric Firley, Jean Francois Lejeune, Victor Deupi a Joanna Lombard, mezinárodně uznávané ve výzkumu, publikaci a designu.

Zatímco Master of Urban Design je postprofesionální program, strukturovaný pro studenty s odborným vzděláním v oboru architektura, ti, kteří mají titul v inženýrství, plánování nebo krajinářské architektuře, mohou požádat o přijetí. V případě ne-architektů může být vyžadován přípravný letní kurz, který bude určen během přijímacího řízení.

Historie programu

Nabídky urbanistického designu na School of Architecture se objevily v 80. letech, kdy se skupina členů fakulty snažila ovlivnit městský růst na jižní Floridě. Impulsem bylo jejich studium Coral Gables, nového města s progresivní dobou, jednoho ze série anglo-amerických předměstí, které lze nalézt po celých Spojených státech. George Merrick založil Coral Gables v roce 1923. Věřil, že pro jeho město je skvělé, že potřebuje univerzitu, a vyčlenil půdu pro University of Miami. Architekti Merrick, kteří se zabývali stavbou Coral Gables, založili program architektury hned na začátku. Dnes, na základě tohoto odkazu, je škola architektury známá svým odhodláním připravovat budoucí profesionály s pochopením širších souvislostí jejich práce v životním prostředí a společnosti.

V roce 1988 byla fakulta mentorována svým městem a studiem jeho designu a předními mysliteli doby, jako je Leon a Rob Krier, zřídila fakultu post-profesionální titul v oboru urbanismu. Design Seaside mladé fakulty, nyní ikona nového komunitního designu, zpochybnil úmluvy o plánování a rozvoji své doby. Nový magisterský program stanovil zásady tradičního rozvoje sousedství (TND) a Charty pro nový urbanismus. Fakulty a absolventi školy patří mezi zakladatele Kongresu pro nový urbanismus a významně přispěli k vývoji hnutí, nyní celosvětově proslulého přístupu k udržitelnému městskému růstu a revitalizaci.

href = "https://www.arc.miami.edu/academics/graduate/master-of-urban-design/index.html

Stáhněte si naši brožuru pro absolventy

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains v ... Čtěte více

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains visionary practitioners who pursue architecture as a combination of civic art and building science. Méně