Master of Taxation (MTax)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

135255_pexels-photo-209224.jpeg

Přihlaste se do programu Master of Tax (MTax) v regionu - nyní se dvěma možnostmi programu

Master of Taxation (MTax) program je 30-36 kredit profesionální titul navržený tak, aby poskytoval intenzivní školení pro jednotlivce, kteří plánují vstoupit do daňové oblasti a pro zkušené účetní a právníky. Studenti se mohou přihlásit do programu MTax Direct nebo do programu MTax ve třídě.

College of Business Administration (CBA) School of Accountancy nabízí jediný program MTax v regionu. Program poskytuje rámec koncepčních, technických a odborných znalostí, které pomáhají studentům rozvíjet odborné znalosti potřebné k prozkoumání a pochopení mnoha aspektů daňové struktury. Prostřednictvím integrovaného kurikula s důrazem na daňové koncepty, základní znalosti o federálním a státním zdanění, daňovém výzkumu, komunikačních dovednostech a daňovém plánování, si studenti rozvinou schopnost identifikovat a řešit daňové problémy.

Osnovy Master of Taxation obsahují sadu nadačních kurzů, od nichž lze upustit od těch, kteří absolvovali nedávné studium v předmětových oblastech nebo za současné, procvičování CPA a povinné daňové kurzy. Studenti, kteří potřebují absolvovat nadační kurzy, by si měli vzít léto před zahájením programu MTax.

Zrychlený program BS / Master of Taxation

Program Accelerated BS Accounting / Master of Taxation nabízí studentům UA bakalářského účetnictví u studentů možnost dokončit jak BS Accounting (BSA), tak Master of Tax (MTax) tituly za 150 hodin semestru. Studenti, kteří absolvují program, se mohou účastnit zkoušky CPA ve státě Ohio a v mnoha dalších státech. Kromě širokého bakalářského titulu v oboru účetnictví si studenti zrychleného studia BSA / MTax rozvíjejí podstatné technické a profesní znalosti potřebné k tomu, aby mohli fungovat ve Spojených státech jako daňoví specialisté.

Přednosti programu MTax

 • Absolvujte titul MTax za 21 měsíců navštěvováním kurzů jeden večer týdně po většinu programu, nebo za pouhých 15 měsíců v online programu MTax Direct . Kurzy začínají v 17:20 a končí v 22:50. Přijímací zkouška (GMAT) se nevyžaduje pro praktikování CPA ani pro právníky s alespoň dvouletou praxí.
 • Osnovy zahrnují 24 kreditů z požadovaných daňových kurzů a 6 kreditů z povinně volitelných daní.
 • Zjistěte více o ostatních požadavcích MTax programu založených na učebně .

Kurzy nadace MTax (6 kreditů)

Pro studenty s neobchodními bakalářskými stupni - letní sezení

Studenti bez účetního nebo daňového zázemí by měli zahájit program v letním semestru před zahájením programu MTax zapsáním do finančního účetnictví a základního daňového kurzu, aby získali potřebné předpoklady k tomu, aby byli v programu úspěšní. Doporučujeme léto před zahájením programu, abyste nezdrželi promoci.

Mezinárodní studentské aplikace

Doporučuje se, aby zahraniční studenti podali žádost měsíc před tímto datem, aby měli dostatek času na přijetí a zpracování víz I-20. Formuláře I-20 jsou zpracovávány UA Immigration Services v mezinárodním centru v Buchtel Hall. Doklad o angličtině je vyžadován předložením přijatelného TOEFL nebo IELTS skóre.

135256_pexels-photo-545062.jpeg

MTax Direct

University of Akron George W. Daverio School of Accountancy nyní nabízí svůj premier absolventský daňový program z pohodlí vašeho počítače, tabletu nebo mobilního zařízení. Kandidáti na tento program, kteří dodržují doporučený plán, mohou dokončit program MTax Direct za pouhých 15 měsíců.

MTax nabízí podstatné technické a odborné znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby vynikal jako daňový profesionál. Přestože je program určen především pro praktikování účetních a advokátů, bude tento program považovat i za další odborníky, kteří se zajímají o daňovou specializaci.

Program MTax Direct umožňuje studentům mimo školní areál a účastnit se živých kurzů. V případě, že pracovní povinnost nebo služební cesty jsou v rozporu s živou třídou, všechny třídy se v případě potřeby zaznamenají pro pozdější kontrolu.

Výhody programu MTax Direct

 • Pohodlí - interaktivní a dodávané živě do notebooku nebo mobilního zařízení s možností prohlížení zaznamenaných relací na vyžádání.
 • Odborní instruktoři - vysoce zkušení CPA a právníci s odbornými znalostmi v oblasti daní.
 • Praktický důraz - zaměřený na praxi, nabízející důkladné znalosti, které lze okamžitě aplikovat.
 • Pověst - více než 30 let dobré pověsti pro excelenci mezi zaměstnavateli a absolventy jsou vysoce přijati.
 • Flexibilita - přizpůsobuje se harmonogramu daňových odborníků a přizpůsobuje se zaměření na specializovanou oblast.
 • Efektivní - může být dokončena za pouhých 15 měsíců.

Přijetí

Přijetí na MTax Direct vyžaduje vysokoškolské vzdělání v oboru účetnictví nebo doktora práv (JD). Jednotlivci bez tituly v oboru účetnictví nebo JD mohou být způsobilí k přijetí úspěšným absolvováním dvou nadačních kurzů (6200: 601 Finanční účetnictví a 6200: 627 Federální daně nebo 6200: 531 Zdanění podnikatelských subjektů) před přijetím do programu. School of Accountancy nabídne tyto třídy online. Uchazečům JD bez předchozího kurzu v oboru daní a účetnictví bude doporučeno tyto kurzy absolvovat před začátkem prvního semestru programu.

Advokáti a CPA nevyžadují GMAT skóre pro přijetí. Ostatní žadatelé musí získat dostatečné skóre na GMAT pro přijetí. Žadatelé mohou nahradit GMAT skóre GRE nebo LSAT.

Třídní rozvrh

Vzhledem k rozšířené povaze tohoto programu se živá sezení neřídí tradičním semestrálním kalendářem univerzity, ale jsou seskupena do pěti 10týdenních termínů (vyhýbajících se jarní jarní sezóně). Každá třída se schází jednu noc v týdnu od 18 do 21:30

Výuka

Celková výuka pro tento program je 25 000 $, rozdělená na platby za semestr. To vylučuje školné pro nadační kurzy a knihy.

Začátek dat

 • Pád - srpen: 24/24/2020
 • Jaro - leden: 1/11/2021
 • Summer Intersession a 8 týden 1: 5/17/2021
 • Léto 5 týden 1 a 8 týden 2: 6/7/2021
 • Léto 5 týden 2: 7/12/2021

POZNÁMKA: Léto má několik termínů: Většina letních kurzů je nabízena online. Mezinárodní studenti, kteří chtějí začít v létě, by tedy mohli tyto třídy absolvovat online před příchodem do Spojených států na podzimní semestr. Americké požadavky ICE očekávají, že mezinárodní studenti absolvují osobní kurzy v prvním semestru ve Spojených státech, které nelze v létě uskutečnit na UA.

Použít zde: href = "https://www.uakron.edu/cba/graduate/applying/
Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to be ... Čtěte více

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to become competent and responsible business professionals and leaders. This mission is guided by the belief that business is an applied, global discipline, which is reflected in our extensive partnerships with the business community through numerous Advisory Boards, class projects, and internships, as well as through diverse learning opportunities. Méně