Magistr ve financích

Všeobecné informace

Popis programu

Tento jednoroční program, který se plně vyučuje v angličtině, je navržen jako hladký přechod k finančnímu průmyslu prostřednictvím mixu teorie a praxe, interakce s odborníky a specializovanými sezeními v našich zařízeních Bloomberg.

Cíle programu

MSc z financí je určen pro studenty, kteří chtějí zlepšit své chápání finanční analýzy ve velmi praktickém prostředí.Program je plně vyučován v angličtině, dělat jeho mezinárodní aplikace jeden z jeho hlavních silných stránek. Prostřednictvím pozorování odborných postupů mají studenti jedinečnou příležitost naučit se etické normy profesí. Teorie je uvedena do praxe na laboratoři finančních trhů, kde mohou studenti získat také odborné certifikáty.

Výhody programu

· Kurikulum navržené tak, aby pomohlo studentům získat označení Chartered Financial Analyst (CFA), nejprestižnější a nejrozšířenější investiční pověření na světě - program zahrnuje alespoň 70% programu CFA.

· Privilegované využití laboratoře finančních trhů, kde mají studenti plný přístup k službě Bloomberg Professional a společnosti Thomson Reuters Eikon.

· Profesní semináře překlenující propast mezi teorií a tržními postupy.

Obsah programu

Program je nabízen na plný úvazek a učební plán je rozvíjen kolem základních kurzů a volitelných předmětů, stejně jako 6-měsíční odborné zkušenosti. Zahrnuty jsou francouzské nebo jiné cizojazyčné kurzy.

Postup při podávání žádostí

Přijímání je založeno na online přihlášce každého studenta, která je k dispozici na adrese http: // platí. IESEG .fr a přezkum požadovaných dokumentů, jakož i výsledek povinného pohovoru s náborovými pracovníky. Vstup pro stálé studenty je nabízen kvalifikovaným studentům od října 2019 .

Mezinárodní stipendium

Mezinárodní stipendia IÉSEG až do 50% školného.

Poslední aktualizace Říj 2019

Informace o škole

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and m ... Čtěte více

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and member of the Conférence des Grandes Écoles, IÉSEG is part of the most prestigious higher education institutions in the country. Méně
Lille , Paříž + 1 Více Méně

Akreditace