Magistr v robotice

Všeobecné informace

Popis programu

Program Magistr v robotice spojuje oblasti výzkumu robotiky, které by se jinak rozšířily mezi různá oddělení nebo samostatné univerzity, a připravuje studenty na převzetí vedoucí úlohy ve výzkumu a vývoji budoucích generací integrovaných robotických technologií a systémů.

Program Magistr in Robotics (MSR) se zaměřuje na přípravu studentů na převzetí vedoucí role ve výzkumu a vývoji budoucích generací integrovaných robotických technologií a systémů.

Požadavky na titul zahrnují práci na kurzu, čtyři základní kurzy a tři volitelné předměty a výzkum, jehož výsledkem je dokument diplomové práce a veřejná přednáška. Program MSR je navržen tak, aby napodoboval první dva roky doktorského programu a umožňoval studentům se zájmem o PhD získávat zkušenosti a mít snadný přechod.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Carnegie Mellon’s School of Computer Science is widely recognized as one of the first and best computer science programs in the world. Our programs train the next generation of innovators to solve rea ... Čtěte více

Carnegie Mellon’s School of Computer Science is widely recognized as one of the first and best computer science programs in the world. Our programs train the next generation of innovators to solve real-world problems and improve the way people live and work. Méně