Magistr v obchodní analýze a poradenství

Všeobecné informace

Popis programu

Tento jednoroční program, který se kompletně vyučuje v angličtině, má za cíl poskytnout budoucím manažerům a konzultantům manažerské a komunikační dovednosti potřebné k tomu, aby působily jako agenty pro změnu a zajišťovaly udržitelnou výkonnost pro společnosti působící v globálním prostředí.

Cíle programu

Cílem programu je poskytnout budoucím manažerům a konzultantům manažerské a komunikační dovednosti potřebné k tomu, aby působily jako agenty pro změnu a zajišťovaly udržitelné výsledky pro společnosti působící v globálním prostředí.

Budoucí manažeři / konzultanti jsou vyškoleni tak, aby získali potřebné znalosti a kompetence pro překládání strategických plánů do hmatatelných výkonů, a to nejen tím, že se zaměřují na finanční perspektivu, ale také zvažují doplňkové aspekty výkonnosti, jako jsou HRM, IT, provozní řízení, rizika apod.

Proč si vybrat MSc v analýze podnikání a poradenství?

· Partnerství s HICT, řídící a poradenská společnost na trhu zdravotní péče

· Vystavení podnikatelskému světu prostřednictvím seminářů a konferencí vedených profesionálními poradci.

· Studovat klíčové ukazatele výkonnosti z různých, ale komplementárních hledisek.

· Semináře "Setkat se s odborníky", kdy odborníci přiřazují studenty k reálnému případu, který vyžaduje, aby do praxe zavedli to, co se naučili

Obsah programu

MSc se skládá z 90 kreditů ECTS. Je rozvinuta kolem základních kurzů, volitelných kurzů, seminářů, praxe nebo praxe a finálního projektu a zahrnuje francouzské nebo jiné cizojazyčné kurzy.

Proces aplikace

Přijímání je založeno na online přihlášce každého studenta, která je k dispozici na adrese http: // platí. IESEG .fr a přezkum požadovaných dokumentů, jakož i výsledek povinného pohovoru s náborovými pracovníky. Vstup pro stálé studenty je nabízen kvalifikovaným studentům od října 2019 .

Mezinárodní stipendia

Mezinárodní stipendia IÉSEG až do 50% školného.

Poslední aktualizace Říj 2019

Informace o škole

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and m ... Čtěte více

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and member of the Conférence des Grandes Écoles, IÉSEG is part of the most prestigious higher education institutions in the country. Méně
Lille , Paříž + 1 Více Méně

Akreditace