Magistr v informatice

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Program magisterského vědy v oblasti výpočetní techniky z oddělení počítačových věd NJIT, který je součástí Ying Wu College of Computing Sciences, je největším akademickým oddělením NJIT, který zahrnuje jednu desetinu studentské populace. Je také největším oddělením informatiky mezi všemi výzkumnými univerzitami v metropolitní oblasti New Yorku.

Programové mise

Navrženy tak, aby pomohly odborníkům v příslušných oborech posílit jejich znalost teoretických výpočetních konceptů a aplikovaných znalostí z oblasti výpočetní techniky, zvýšit jejich schopnost algoritmů, programování, logického uvažování a komplexních výpočetních systémů a mnoho dalšího. MS v informatice je pro studenty, kteří chtějí pokročilé studium v ​​informatice. Online nabídky zahrnují:

  • Databáze
  • Sítě
  • Kybernetická bezpečnost

Požadavky na přijetí

Je obvykle požadováno vysokoškolské vzdělání v příbuzném oboru vědy s kumulativním bodovým průměrem (GPA) nejméně 3,0 na stupnici 4,0. Podmínky přijetí mohou zahrnovat dokončení malého můstkového programu navrženého případ od případu a obvykle vyžadují vysokoškolský kurz pro úplný přechod do programu. Bridžové kurzy a vysokoškolské kurzy se nezapočítávají do kreditu; postgraduální kurzy.

Předkládání výsledků zkoušek z rekvalifikačních studijních programů (GRE) je ve všech případech doporučováno, ale je vyžadováno od těch, kteří hledají finanční podporu, a ti, jejichž poslední předchozí stupeň pochází z instituce mimo Spojené státy. Mezinárodní studenti musí také předložit výsledky z testu angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL). Podle univerzitní politiky je pro všechny zahraniční žadatele požadováno minimální skóre 79 (Internetové TOEFL), 550 (papírové TOEFL) nebo 213 (počítačové TOEFL).

Program Bridge

Katedra informatiky nabízí nový a exkluzivní můstkový program nazvaný Fast Track to Computing, který umožňuje absolventům STEM, kteří nejsou schopni výpočetní techniky, zapsat se do magisterského studia v následujících výpočetních programech. Obsahuje čtyři kurzy (semestrální):

CS 280 - Koncepty programového jazyka
CS 332 - Principy operačních systémů
CS 505 - programování, datové struktury a algoritmy
CS 506 - Základy informatiky

Ne všichni žadatelé budou požadovat program mostu. Tento můstek program je přiřazen případ od případu, a ročník rovnocenný s tímto programem nemusejí nutně nutno být přijata u NJIT aby byl přípustný k programu NJIT MS CS, až do akademického přezkoumání kursu užívaného jinde.

Požadavky na titul

K dokončení stupně studia je zapotřebí minimálně 30 kreditů. Z toho 12 kreditů musí být získáno na základě čtyř (4) předepsaných základních kurzů. Zbývající kredity potřebné k dosažení požadovaných 30 kreditů mohou být získány kombinací 9 kreditů ze specializace a 9 kreditů v volně voleném výpisu. Specializace zahrnují databázi a dolování dat, vytváření sítí a kybernetickou bezpečnost. Jak již bylo uvedeno, mohou být žadatelé s vědeckým pozadím nebo studijním oborem v jiném oboru než v oboru informatiky povinni dodatečně absolvovat jeden nebo více mostních kurzů. Mostové kurzy se nezapočítávají do 30 kreditů potřebných k dokončení programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the ... Čtěte více

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the goal of providing an exceptional teaching, learning, and living environment. Méně