Magistr v digitálním marketingu

Všeobecné informace

Popis programu

Tento jednoroční program plně vyučovaný v angličtině poskytuje jedinečnou příležitost posílit vaše znalosti o digitálním marketingu a CRM.

Cíle programu

Hlavním cílem programu je připravit budoucí manažery na práci v těchto dvou rychle se rozvíjejících oblastech

Výhody programu

· Příležitost získat certifikaci Google Analytics. Studenti budou poučeni o osvědčených postupech pro integraci dat analytiky do současného marketingového úsilí, porozumění klíčových metrik a zvládnutí pokročilých funkcí služby Google Analytics, aby získali přidanou hodnotu webové analýzy pro firmy s online přítomností.

· Reálná zkušenost s vývojem webových serverů (hackathon, kódování a mobilní aplikace).

· Partnerství s Arvato, předním mezinárodním poskytovatelem služeb a součástí Bertelsmann AG, největší mediální a servisní skupiny v Evropě. Společnost Arvato se specializuje na správu vztahů se zákazníky, která je poháněna a posilována výkonem dat.

· 26. celosvětově (ze 70 programů) - 3. francouzská obchodní škola pro svůj MSc v oblasti digitálního marketingu

Obsah programu

Program je nabízen na plný úvazek a kurikulum je rozvíjeno kolem základních kurzů a specializovaných kurzů v oblasti digitálního marketingu a CRM. Zahrnuje také francouzské nebo jiné cizojazyčné kurzy.

Příklady kurzů:

  • Multikanálová strategie.
  • Komunikace značky.
  • Metody marketingového výzkumu a online panely.
  • Digitální marketingová strategie.
  • Řízení vztahů a strategický CRM.
  • e-CRM.
  • Zákaznická inteligence.

Proces aplikace

Přijímání je založeno na online přihlášce každého studenta, která je k dispozici na adrese http: // platí. IESEG .fr a přezkum požadovaných dokumentů, jakož i výsledek povinného pohovoru s náborovými pracovníky. Vstup pro stálé studenty je nabízen kvalifikovaným studentům od října 2019 .

Mezinárodní stipendia

Mezinárodní stipendia IÉSEG až do 50% školného.

Poslední aktualizace Říj 2019

Informace o škole

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and m ... Čtěte více

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and member of the Conférence des Grandes Écoles, IÉSEG is part of the most prestigious higher education institutions in the country. Méně
Lille , Paříž + 1 Více Méně

Akreditace