Magistr v biotechnologii (MBT)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Magistr v biotechnologii (MBT)

Zapojte se do přechodu z průmyslu založeného na ropě na biologický průmysl a udržitelného zásobování energií nebo najděte například inovační řešení pro zajištění zásobování světové populace potravinami!

Anglicko-učil magisterský program v biotechnologii (MBT) vám poskytuje kvalifikaci podílet se na vývoji řešení klíčových otázek naší budoucnosti. Program je zaměřen na bioekonomii, zejména v oblasti životního prostředí a výživy. Je určen pro tři semestry studia na plný úvazek a uděluje titul Magistr.

Program MBT organizuje společně Offenburg University aplikovaných věd a Univerzita Warmie a Mazury (UWM) v Olsztyně / Polsko. Je to jediný mezinárodně kooperující magisterský program biotechnologie ve státě Bádensko-Württembersko a nabízí možnost získat dvojitý titul z obou partnerských univerzit.

UWM v Polsku je tradiční univerzita se silným zaměřením na výzkum. Offenburg je instituce menší velikosti a studenti zde těží z osobní pozornosti instruktorů a zaměstnanců, komplexních podpůrných služeb a úzké spolupráce s místním průmyslem a dalšími obchodními partnerstvími.

Studijní program

Anglicko-učil, magisterský studijní program v biotechnologii (MBT) připravuje absolventy pro rostoucí trh biotechnologie s podrobnými odbornými znalostmi v oblasti bioeconomics, zejména potravin a životního prostředí.

Program obvykle trvá tři semestry. Kurzy zimního semestru se konají v Offenburgu, v letním semestru na naší partnerské univerzitě v Olsztynu / Polsku.

V případě, že bakalářský titul studenta (který je požadován) obsahuje méně než sedm semestrů, musí být zahrnut i další semestr pro vědecký projekt nebo ekvivalentní kurzy z definovaného katalogu kurzů na Offenburg University .

Každá z partnerských univerzit nabízí studijní semestr ve svém oboru:

 • Offenburg - bioprocesy a bioekonomie
 • Olsztyn - biotechnologie potravin a životního prostředí

Diplomovou práci lze připravit v libovolné vhodné instituci dle vašeho výběru:

 • Univerzita Warmie a Masury / Polsko
 • Offenburg University / Německo
 • Další vhodná univerzita
 • Výzkumný institut
 • Průmyslová společnost

Program na první pohled

Titul: Master of Science (M.Sc.)

Jazyk výuky: angličtina

Doba trvání programu: 3 semestry

Zahájení studia: Zimní semestr (říjen)

Konec aplikace: 31. května

Školné a poplatky:

Poplatky za semestr:
€ 1500 státní školné pro občany zemí mimo EU (výjimky viz níže)
€ 650 státní školné pro druhý stupeň (pouze pro občany EU, kteří již získali magisterský titul z německé univerzity)
€ 150 příspěvek na služby pro občany EU a další studenty osvobozené od státních školných poplatků
Správní poplatky ve výši 134 EUR

Požadavky na aplikaci: nadprůměrný bakalářský titul v oboru biotechnologie nebo příbuzná oblast, jako je biotechnologie, bioprocesní inženýrství, biochemie nebo potravinářství, TOEFL iBT 79 nebo IELTS 6.0, APS (pouze pro žadatele z Číny a Vietnamu)

Stáž: Profesní zkušenost preferovaná

Postup při výběru: Ano

Akreditace: Při přípravě

ECTS: 90 kreditů

Jste vyloučeni ze školného, ​​pokud:

 • Získali jste kvalifikaci pro vstup do univerzity v / z Německa
 • Jste občan EU a / nebo EHP Váš manžel nebo jeden z vašich rodičů je občanem EU a / nebo EHP
 • Jste oficiálně uznaná za uprchlíka v Německu
 • Jste výměnný student z jedné z partnerských univerzit v Offenburg University nebo
 • Již v zimním semestru 2017/2018 jste se přihlásili na Offenburg University Tyto informace jsou poskytovány bez jakýchkoliv odpovědností.

Pravomoc o osvobození od výuky spadá do spolkové země Bádensko-Württembersko.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1964, as a "National School of Engineering," Offenburg University of Applied Sciences quickly established itself as a high-performance educational institution with a practical orientation. ... Čtěte více

Founded in 1964, as a "National School of Engineering," Offenburg University of Applied Sciences quickly established itself as a high-performance educational institution with a practical orientation. Today our University forms a thriving community, with over 4,300 students on two campuses. We offer Bachelor's and Master's degrees in four Departments: Business Administration and Industrial Engineering, Electrical Engineering and Information Technology, Mechanical Engineering and Process Engineering, and Media and Information. Méně
Offenburg , Gengenbach + 1 Více Méně