Magistr v řízení projektů

Všeobecné informace

Popis programu

MSc. in Project Management ve společnosti ESC Clermont ve Francii je magisterský studijní program (100% výuka v angličtině, doba trvání 16 až 18 měsíců) , jejímž cílem je připravit jak nedávné absolventy, tak zkušené profesionály, aby se stali účinnými vedoucími projektů v celé řadě průmyslových odvětví. Program umožňuje studentům získat široké znalosti obchodních základů a být vybaven metodami, nástroji a technikami projektového řízení za účelem plánování, organizace a provádění projektů v mnoha prostředích: v mezinárodním a multikulturním kontextu , v průmyslových odvětvích nebo ve specifických službách společnosti. V průběhu kurzu budou studenti realizovat konkrétní projekty pod dohledem profesionálů a členů PMI (Project Management Institute) . Kurzy trvají od října do května, následuje stáž v délce minimálně 4 měsíců spolu s výkonnou zprávou.

Získání dvojitého titulu je možné buď na univerzitě Nottingham Trent ve Velké Británii nebo na univerzitě Aalen v Německu .

Program je plně akreditován organizací „Conférence des Grandes Ecoles“ .

Silné stránky:

  • Výuka probíhá výhradně v angličtině .
  • Možnost získat dvojitý stupeň .
  • Projekt v reálném životě vedený vedoucími projektů a členy PMI.
  • Přístup k certifikacím PRINCE2 a PMI .
  • Mezinárodní kontext.
  • Stáže ve Francii nebo v zahraničí v malých a středních podnicích a nadnárodních společnostech.

Přijetí

Vstupní požadavky pro zahraniční studenty:

  • Bakalářský titul.
  • Znalost anglického jazyka (oficiální TOEFL skóre nejméně 550 nebo IELTS 6.0).

* Výjimka z jazykových požadavků pro studenty, kteří ukončili bakalář v angličtině

Všechny žádosti se podávají online na našem webu.

Po vyplnění přihlášky budou uchazeči vyzváni, aby předložili krátkou video přihlášku, která podléhá hodnocení vedoucího programu.

Pro více informací Mezinárodní vstup - prosím kontaktujte Mohamed ELZAYADI - mohamed.el-zayadi@esc-clermont.fr

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1919, ESC Clermont Business School is a ‘Grande Ecole’ business school in France. The business school offers undergraduate and postgraduate programmes that train and prepare business leade ... Čtěte více

Founded in 1919, ESC Clermont Business School is a ‘Grande Ecole’ business school in France. The business school offers undergraduate and postgraduate programmes that train and prepare business leaders evolving an in international context. The school is committed to its slogan of being a ‘School For Life’, the distinctive positioning of the school is highlighted through its innovative pedagogic approaches, national and international recognitions, strong corporate network and proximity to companies. Méně
Clermont-Ferrand