Magistr v účetnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr v účetnictví (smíšený režim)

Tento program Vás seznámí s aktuálními a nejaktuálnějšími účetními znalostmi a problémy. Cílem je vybudovat vaši znalostní bázi, která vám umožní rozvíjet rozumné analytické schopnosti a úsudek a provádět efektivní a efektivní obchodní rozhodnutí.

Speciální funkce

Jedná se o flexibilní specializovaný program, který poskytuje progresivní a prohlubující se pochopení hlavních účetních otázek pro účetní praktiky a manažery. Zaměřuje se na reálné světové a současné akademické studie a praktické aplikace. Dva klíčové prvky jsou účetnictví ČLR a současná aplikace informačních systémů v účetnictví.

Spolupráce

V roce 1999 univerzita uzavřela smlouvu o školení a výzkumné spolupráci se Státním kontrolním úřadem (NAO) na čínské pevnině. Akademické školení na magisterském stupni bude poskytováno zaměstnancům NAO v Hongkongu. Od akademického roku 2001/02 se do programu každoročně zapíše omezený počet vhodných zaměstnanců NAO.

Podrobnosti o programu

Program přijímá jak prohloubení, tak rozšíření přístupu ke zvyšování znalostí a dovedností studentů. Pro většinu klíčových předmětů se přijímá prohlubující se přístup, zatímco na volitelných předmětech se uplatňuje směs prohlubujících se a rozšířených přístupů.

Chcete-li získat MSc, jsou studenti povinni dokončit 4 základní předměty, 3 volitelná témata a buď disertační práce nebo 3 další volitelná témata (30 kreditů).

Ti, kteří nejsou schopni absolvovat program MSc, mohou absolvovat postgraduální diplom po dokončení 4 základních předmětů a 3 volitelných předmětů (21 kreditů) nebo postgraduálního certifikátu po dokončení 4 základních předmětů (12 kreditů).

Způsob studia a trvání

Způsob studia: Smíšený režim

Studenti mohou studovat buď v denní studijní zátěži (v semestru 9 kreditů nebo více), nebo v částečném studijním zatížení (v semestru méně než 9 kreditů). Obecně platí, že pro každý předmět v semestrech 1 a 2 je naplánována jedna večerní třída týdně a dvě večerní kurzy týdně v nepovinném letním semestru.

V závislosti na studijním tempu by studenti měli být schopni dokončit program na plný úvazek za 1 až 1,5 roku a na částečný úvazek ve věku 2 až 2,5 let s maximální délkou studia 5 let. Studenti budou povinni navštěvovat více hodin večer, pokud si zvolí možnost plného pracovního úvazku a trvání bude podléhat dostupnosti třídní kvóty.

Program nabízí strukturované vzorce progrese a studenti jsou velmi povzbuzováni, aby sledovali tento model, aby získali prospěch ze studie založené na kohortách a aby absolvovali v rámci 1,5 roku pro denní studium na plný úvazek nebo do 2,5 roku pro volbu na částečný úvazek.

Současní studenti se mohou obrátit na dokument o definicním programu a získat další podrobnosti o programu.

Vstupní požadavky

  • Bakalářský titul v oboru účetnictví nebo jiné relevantní obory; NEBO
  • Rovnocenná odborná kvalifikace.

Pokud nejste rodilým mluvčím angličtiny a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které není výuka angličtiny, očekává se, že splní minimální požadavek anglického jazyka na přijetí.

Upřednostňují se žadatelé, kteří mají alespoň jeden rok odpovídající pracovní zkušenosti.

Vhodné kandidáty mohou být vyzváni, aby se zúčastnili přijímacích pohovorů.

Poplatek

HK $ 159 000 za program (30 kreditů) pro místní studenty.

HK 213 000 USD za program (30 kreditů) pro ne-místní studenty.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

As Asia’s most globally connected city and the gateway to China, Hong Kong offers an unparalleled location to study a business degree. Hong Kong has been named the best city in the world according t ... Čtěte více

As Asia’s most globally connected city and the gateway to China, Hong Kong offers an unparalleled location to study a business degree. Hong Kong has been named the best city in the world according to a survey by the Economist Intelligence Unit, besides, Hong Kong is also ranked 12th in QS Best Student Cities 2018. Studying in Hong Kong is a good opportunity to experience Asia, and provides a perspective on how China is changing as it integrates into the global environment. Méně

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited