Magistr v účetnictví (MSA)

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr v účetnictví (MSA) je 30-kredit titul program navržený na pomoc studentům z různých prostředí, aby se stal schopen účetních profesionálů. Tento titul umožňuje studentům, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru účetnictví, rozšířit své obchodní znalosti s prací v oblasti informačních systémů a financí. Studenti, kteří jsou v účetnictví novější, mohou získat dovednosti pro kariéru v oboru. V tomto stupni mohou studenti využít buď možnosti profesionálního účetnictví, nebo možnosti účetních informačních systémů.

Studenti jsou obecně přijímáni do programu Magistr v účetnictví (MSA) každý podzim podzim semestru.

135254_coins-currency-investment-insurance-128867.jpeg

Práce na kurzu MSA

Studenti s neúčtovnými vysokoškolskými tituly z regionálně akreditovaných institucí (nebo mezinárodních ekvivalentů) musí absolvovat určité nadační kurzy, aby byli připraveni na pokročilejší postgraduální výuku. Níže jsou uvedeny kurzy před MSA Foundation a kurzy finančního výkaznictví před MSA. Ti, kteří potřebují kurzy účetního výkaznictví na úrovni nadace a před MSA, mohou tyto kurzy zahájit v létě. Úroveň kurzu (grad nebo undergrad) a vysoká škola, na které kurzy navštěvujete, jsou flexibilní. Je však vhodné navštěvovat akreditovanou obchodní školu.

Studenti, kteří již absolvovali podobné kurzy na bakalářské nebo postgraduální úrovni, mohou požádat o prominutí. Žádosti o prominutí budou přezkoumávány případ od případu s přihlédnutím k takovým faktorům, jako je vzdělání, pracovní zkušenosti, získané známky a data, kdy byly učiněny podobné kurzy. Chcete-li získat pokyny ohledně upuštění od výuky nebo jiných otázek programu, kontaktujte školu účetnictví.

Studenti s účetními tituly z obchodních škol s akreditací AACSB nemusí absolvovat základní kurzy, pokud získali celkovou GPA v účetnictví 2,5 nebo lepší. Od studentů, kteří nesplňují toto kritérium, může být požadováno absolvování vybraných nadačních kurzů určených předsedou Školy účetnictví.

Mezinárodní studentské aplikace

Doporučuje se, aby zahraniční studenti podali žádost měsíc před tímto datem, aby měli dostatek času na přijetí a zpracování víz I-20. Formuláře I-20 jsou zpracovávány UA Immigration Services v mezinárodním centru v Buchtel Hall. Doklad o angličtině je vyžadován předložením přijatelného TOEFL nebo IELTS skóre.

Začátek dat

  • Pád - srpen: 24/24/2020
  • Jaro - leden: 1/11/2021
  • Summer Intersession a 8 týden 1: 5/17/2021
  • Léto 5 týden 1 a 8 týden 2: 6/7/2021
  • Léto 5 týden 2: 7/12/2021

POZNÁMKA: Léto má několik termínů: Většina letních kurzů je nabízena online. Mezinárodní studenti, kteří chtějí začít v létě, by tedy mohli tyto třídy absolvovat online před příchodem do Spojených států na podzimní semestr. Americké požadavky ICE očekávají, že mezinárodní studenti absolvují osobní kurzy v prvním semestru ve Spojených státech, které nelze v létě uskutečnit na UA.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to be ... Čtěte více

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to become competent and responsible business professionals and leaders. This mission is guided by the belief that business is an applied, global discipline, which is reflected in our extensive partnerships with the business community through numerous Advisory Boards, class projects, and internships, as well as through diverse learning opportunities. Méně