Master of Public Administration (MPA)

Všeobecné informace

Popis programu

Top-ranked, 1-rok program pro světlé futures ve veřejné službě

Uznávaným vedoucím v oboru již více než 90 let je magisterský úřad veřejné správy (MPA) společnosti Maxwell School intenzivní 12měsíční program odborného postgraduálního studia, který poskytuje studentům dovednosti, znalosti a síť, které budou muset být úspěšné profesionálové a angažovaní občané sloužící veřejnému zájmu v celostátních i mezinárodních vládních, neziskových a soukromých sektorech.

Náš program MPA splňuje rostoucí potřebu rozvíjet veřejnou politiku, posilovat veřejné řízení a přemosťovat soukromý a veřejný sektor. Jeho kurikulární zaměření je založeno na komplexním pohledu na vzdělávání ve veřejné službě, které vybaví naše studenty dovednostmi potřebnými pro realizaci efektivní politiky; řídit organizace s různými zúčastněnými stranami; a uplatňovat důslednou analýzu založenou na důkazech s cílem informovat o rozhodování. Naši studenti přecházejí na úspěšnou kariéru, která působí veřejným blahem, hledá zaměstnání v národní, státní, místní a mezinárodní vládě, neziskové organizace a prospěšné společnosti v USA a po celém světě.

Naše efektivně vyvíjející se a vysoce uznávaná společnost MPA je v řadě reputančních průzkumů našim vrstevníkům trvale zastoupena:

 • # 1 ve veřejném vedení a vedení,
 • # 2 v neziskové organizaci,
 • # 2 ve veřejných financích a rozpočtování a
 • # 5 v mezinárodní a globální politice. (US News

Kurikulum založené na dovednostech

Základní požadavky stupně MPA jsou vyváženy podle tří linií: analýza politiky, veřejné řízení a veřejný kontext. Devět základních kurzů zahrnuje soustředěné zaměření na veřejné záležitosti, veřejné rozpočty, veřejnou správu a demokracii, veřejné organizace a management, ekonomiku pro veřejné rozhodování a výkonné vedení a politickou politiku.

Vedle základních kurzů si studenti vybírají jeden ze sedmi specializovaných oborů studia a poskytují hloubkovou práci v následujících oblastech:

 • Politika a správa životního prostředí,
 • Mezinárodní a rozvojová správa,
 • Národní a mezinárodní bezpečnostní politika,
 • Veřejné a neziskové řízení,
 • Inovace a řízení veřejného sektoru
 • Sociální politika a
 • Finanční analýza a řízení státu a místní správy.

Odborná fakulta

Naše renomovaná fakulta provádí průkopnický výzkum a formuje politické diskuse na místní, národní a mezinárodní úrovni. Téměř všichni profesoři Maxwell jsou jmenováni na plný úvazek, kteří jsou pravidelně na kampusu a jsou snadno přístupní. Navštivte naši stránku fakulty PAIA, kde se dozvíte více o těchto významných pedagogech a výzkumných pracovnících.

Po ukončení studia došlo k nárazu

Devadesát pět procent našich nejaktuálnějších absolventů získalo post-Maxwellové pozice během 6 měsíců od ukončení studia. Jsou zaměstnáni v různých sektorech a po celém světě: ve federální, státní a místní správě (33%); soukromý sektor (27%); domácí neziskové organizace (25%); mezinárodní vláda a nevládní organizace (15%); nebo se rozhodli pokračovat v studiu směrem k PhD.

Naše stránky studijních oborů zdůrazňují důležitý integrovaný přístup, který společnost Maxwell School využívá pro začlenění studijních studií a aktivit do programu s jejich kariérními cíli. Tento dobře zaokrouhlený přístup k programu vede k silným výsledkům v oblasti zaměstnanosti a celosvětové síti absolventů, která se navždy věnuje podpoře aténské přísahy, aby opustila svět lepšího místa.

Flexibilní studijní možnosti, které odpovídají vašim cílům v oblasti kariéry

Naše výkonné MPA poskytuje flexibilní program pro profesionály ve veřejné službě, kteří chtějí pokročit nebo změnit svou kariéru.

Nabízíme také řadu programů dvojího stupně, jako jsou MPA / MAIR, MPA / Economics, MPA / JD, které umožňují studentům přizpůsobit své vzdělávací zkušenosti, aby splnili své budoucí cíle.

Náš elitní program Atlantis zahrnuje postgraduální práci na dvou univerzitách, v Maxwelle School ve Spojených státech a Hertie School of Governance v Berlíně v Německu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Maxwell School of Citizenship and Public Affairs is Syracuse University’s home for innovative, interdisciplinary teaching and research in the social sciences, public policy, public administration, ... Čtěte více

The Maxwell School of Citizenship and Public Affairs is Syracuse University’s home for innovative, interdisciplinary teaching and research in the social sciences, public policy, public administration, and international relations. It includes America’s leading graduate school of public affairs, offering highly regarded professional degrees alongside advanced scholarly degrees in the social sciences; and it is home to undergraduate programs across the full spectrum of social sciences. Méně