Buď ten, kdo to udělá

Koordinujte plánování, lidi, proces a produkt.

Každá organizace potřebuje spolehlivé manažery, kteří mohou převzít odpovědnost za úspěch projektu. Proto na společnosti Elmhurst vám pomůžeme rozvíjet soubor klíčových kompetencí, abyste mohli dodávat projekty včas, rozpočtem a specifikací - v široké škále oborů a povolání.

Naučit se vést ve spolupracujícím světě

Se zaměřením na řízení projektů se naučíte oslovit různé disciplíny a funkce, které mluví jazykem každého, abyste koordinovali tým. Naučíme vám nástroje a techniky, které potřebujete k dohledu nad projektem: rozpočtování a monitoring, komunikace a budování týmu, řízení rizik a rozhodování.

Budete také podnikání volitelných rozšiřovat své znalostní základny a poskytne vám hlubší pochopení toho, co dělá obchodní provoz.

Flexibilní, přizpůsobit svůj život

Chápeme, že jsme zaneprázdněni - jde o absolventský titul na základě vašich podmínek. Náš EC Flex formát je kombinací online a on-campus tříd. Tyto programy běží současně a on-line studenti jsou vítáni navštěvovat školní areál pro kurzy nebo setkání. Kromě toho jsou všechny přednášky zaznamenány, takže si můžete přizpůsobit studium podle vašeho plánu a vašich priorit.

Energizujte svůj životopis, optimalizujte svou kariéru

Osvědčení o absolventa. Pokud nyní není správný čas na absolvování magisterského studia, rozlišujte své pověření od certifikátu absolventa v řízení projektu.

PMP® Ready

Program řízení projektů společnosti Elmhurst uspokojuje požadavek na vzdělání, který vyžaduje projektový manažerský institut (PMI), aby mohli absolvovat zkoušku PMP®. Pro absolventy programu je zdarma k dispozici bezplatný revizní kurz PMP®.

Síť pro zbytek vašeho profesionálního života

Vaši spolužáci jsou obchodní profesionálové, kteří jsou na pracovišti nejméně tři roky. Získáte tedy více než jen dovednost v Elmhurstu. Získáváte rozsáhlou síť učitelů a absolventů, kteří vám pomohou během vaší kariéry a spojit vás se zaměstnavateli po celé oblasti Chicagoland. Dostanete se na zemi, testované, osvědčené a připravené.

Správní lidé na vaší straně

Fakultou Elmhurst jsou zkušení vedoucí představitelé průmyslu, kteří jsou odhodláni rozšiřovat váš dosah s terénními pracemi, spojeními a praktickými zkušenostmi.

109862_20190207YFmLF3MSaxHeURnT_KrUkY_large.png

Kurikulum a průběh kurzu

Studenti v Elmhurstově magisterském programu řízení projektů musí úspěšně absolvovat 10 kurzů (8 základních kurzů a 2 volitelných předmětů), a to celkem 7,50 kreditů (30 semestrálních hodin).

Studenti, kteří dokončí program MPM, mají nárok na zápis do bezplatného kurzu pro kontrolu přípravy PMP pro přípravu certifikace PMP.

Požadované kurzy

 • MBA 500 Organizační řízení
 • MBA 504 Finanční řízení
 • MBA 509 Řízení projektů
 • MBA 558 Vedení a řízení změn
 • Analýza dat MDS 561 pro splatnost řízení projektů
 • MPM 501 Základy řízení projektů v praxi I
 • MPM 502 Základy řízení projektů v praxi II
 • Nástroje a techniky pro správu projektů MPM 503
 • MPM 590 PMP Průběh zkoušky pro přípravu zkoušky (volitelné)

Volitelné předměty (vyberte dva)

 • MBA 552 Vedení
 • MBA 553 Organizační chování
 • MBA 554 Řízení lidských zdrojů
 • MBA 555 Vyjednávání
 • MBA 556 Řízení provozu
 • MDS 534 Data Mining a Business Intelligence
 • MDS 560 Business Intelligence pro podnikovou hodnotu
 • MDS 562 Řízení projektů a analýza dat pro obchodní transformační projekty

Formát programu

Velitel řízení projektu je program na částečný úvazek, který může být dokončen za pouhých dva roky. Kurz je nabízen ve formátu EC Flex a studenti mohou navštěvovat onsite, on-line nebo obojí. Aktivity založené na učebnách umožňují účast na webu nebo prostřednictvím webináře. Webináře jsou zaznamenávány tak, aby je studenti kdykoli mohli prohlížet. Studenti dokončí kurzy přes osmtýdenní zasedání a mohou začít v jarním, letním nebo podzimním termínu. Volitelné předměty mohou být v průběhu programu přijímány kdykoli.

Jednotlivci, kteří nejsou zapsáni nebo nedokončili program PMP®, se mohou zapsat do kurzu MPM 590 PMP® Preparation Preparation Review za $ 800.

Požadavky na přijetí

Žadatelé o řízení projektového řízení musí mít bakalářský titul v oblasti obchodu, informatiky, strojírenství nebo příbuzných oborů z regionálně akreditované vysoké školy nebo vysoké školy.

Studenti musí mít také minimálně tři roky zkušeností s obecným řízením nebo projektovým řízením v oblastech zvyšování odpovědnosti.

Ti, kteří chtějí absolvovat PMP® zkoušku, vyžaduje, aby Projektový managementový institut (PMI) požadoval minimálně tři roky zkušeností v oblasti projektového řízení, které se skládaly z minimálně 4500 hodin strávených vedením a řízením projektů.

Kariéra a výsledky

Podle Institutu pro řízení projektů se předpokládá, že zaměstnanost projektových manažerů v USA bude od roku 2010 do roku 2020 růst o 12%.

Růst zaměstnanosti bude motivován konkrétními průmyslovými odvětvími, jako je výstavba, výroba, finance a pojišťovnictví, podnikatelské služby, veřejné služby, ropa a plyn a informační technologie. Absolventi programu řízení projektů v Elmhurst budou vybaveni znalostmi a dovednostmi potřebnými pro práci v širokém spektru nastavení.

Kariérní příležitosti v řízení projektů zahrnují, ale nejsou omezeny na:

 • Ředitel projektového managementu
 • Vedoucí projektový manažer
 • Stavbyvedoucí
 • Projektový manažer
 • Vedoucí projektu
 • Programový manažer
 • Koordinátor projektu
 • Projektový manažer

Ministerstvo práce USA klasifikuje řízení projektů v rámci širšího manažerského zaměstnání spojeného s určitým průmyslem nebo funkcí.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Elmhurst College

Zobraz 1 více kurzů z Elmhurst College »

Poslední aktualizace Srpen 10, 2019
Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Úno 2020
Zář 1, 2020
Duration
2 let
Kombinované
Price
870 USD
Za hodinu semestru.
Deadline
Pro 1, 2019
International studnets must have completed applications on file no later than December 1.
Červen 30, 2020
International students must have completed applications on file by July 1.
Podle místa
Podle data
Start Date
Úno 2020
End Date
Led 2023
Termín odevzdání přihlášek
Pro 1, 2019
International studnets must have completed applications on file no later than December 1.
Start Date
Zář 1, 2020
End Date
Červen 2022
Termín odevzdání přihlášek
Červen 30, 2020
International students must have completed applications on file by July 1.

Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Pro 1, 2019
International studnets must have completed applications on file no later than December 1.
End Date
Led 2023

Zář 1, 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Červen 30, 2020
International students must have completed applications on file by July 1.
End Date
Červen 2022

Discover the Power of a Master’s in Project Management

Graduate Studies at Elmhurst College