Master of Professional účetnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Proveďte svou kariéru na další úroveň

Studiem MPA děláte dlouhodobou investici ve svém profesním rozvoji a rozvoji účetnictví v celosvětovém měřítku.

Proč studovat odborné účetnictví?

Master of Profesní účetnictví RMIT je určen primárně pro studenty z nečitatelného prostředí, kteří chtějí rozvíjet znalosti o technických a sociálních rozměrech v účetnictví a podnikání.

 • Zlepšete své dovednosti
  Mezinárodní federace účetních (IFAC), CPA Austrálie a autorizovaní účetní Austrálie a Nový Zéland pomohli navrhnout postgraduální profesionální účetní programy společnosti RMIT, abychom zajistili, že budeme v souladu s budoucími potřebami profesních organizací a zaměstnavatelů.

 • Rozšiřte své možnosti kariéry
  MPA poskytuje širokou účetní a obchodní kvalifikaci pro kariéru v mnoha odvětvích a sektorech. Je určen pro absolventy jakékoliv disciplíny, kteří poprvé uvažují o kariéře v účetnictví a poskytují mnoho příležitostí pro praktické učení založené na průmyslu.

 • Síť s podobně smýšlejícími profesionály
  Pokud jste v současné době v roli, která vyžaduje znalost účetnictví, získáme vám rychlost podle nejnovějších postupů a standardů. Pokud uvažujete o tom, že vystoupíte sami, volba Business Skills for Start-Up vám pomůže posunout vaši nejlepší nohu dopředu.

Rozvíjte své dovednosti a schopnosti

Prostřednictvím případových studií, zpětné vazby od průmyslu a řešení problémů řešených v rámci návrhu vyvinete profesionální schopnosti, abyste mohli důvěru uplatnit své znalosti na jakémkoli pracovišti.

Co budete studovat

Tento program kombinuje základní a volitelné studium účetnictví a příležitost k krátkodobému studiu v zahraničí. Takže zatímco diskutujete, jak se mezinárodní účetní standardy vztahují k řadě průmyslových odvětví se světovými odborníky, získáváte akademický kredit.

Studenti mohou dokončit Master of Professional účetnictví RMIT prostřednictvím dvou let studia na plný úvazek - ještě méně času, pokud jste obchodní absolventa. A zatímco získáváte svůj titul, budete také pracovat na cestě, abyste se připojili k členství v CPA Austrálie.

Rozumět:

 • technické a sociální dimenze účetnictví a podnikání
 • profesionální a interkulturní dovednosti požadované na globálních pracovištích
 • očekávání, kterým čelí odborníci v oblasti účetnictví prostřednictvím projektů s průmyslovými a komunitními organizacemi
 • význam manažerského účetnictví pro efektivní rozhodování prostřednictvím významného týmového projektu

Naučte se zde, uspěte kdekoli

U společnosti RMIT chápeme důležitost poskytnutí učebních zkušeností, které umožňují kreativní a společné řešení problémů. Vystavení realistickým zkušenostem a zpětné vazbě ze strany průmyslu během studií vám dává dovednosti uspět na globálním trhu práce.

RMIT je uznáván jako jeden z top 10 univerzit v Austrálii pro výuku účetnictví a financí.


Podrobnosti

Tento profesionálně akreditovaný program je navržen tak, aby poskytoval absolventům neekonomických oborů s rozsáhlou účetní a obchodní kvalifikaci k rozšíření jejich kariérní vyhlídky.

Master of Professional účetnictví je určen především pro studenty z non-účetní zázemí, kteří chtějí rozvíjet pochopení technických a sociálních rozměrů v účetnictví a podnikání. Jedná se o širokou škálu kvalifikací, která kombinuje klíčové účetní studie s autentickými učebními zkušenostmi, které jsou dodávány prostřednictvím vzdělávacích kurzů integrovaných do práce a globálních studijních zkušeností.

Prostřednictvím této kombinace účetních studií a volitelných předmětů určených k rozvoji cenných profesních a interkulturních dovedností je program RMIT vhodný pro současné pracovníky, kteří pokročili do role, která vyžaduje účetní znalosti, stejně jako lidé, kteří uvažují o kariéře v účetnictví poprvé .

Pro studenty, kteří mají zájem o dokončení segmentů programu CPA ™, naleznete podrobnosti o programu Master of Professional Accounting (CPA Extension) programu Master.

Jak se naučíte

Tento program je k dispozici:

 • v areálu Melbourne City, který nabízí až dva vstupy ročně
 • online prostřednictvím otevřených univerzit Austrálie (OUA), nabízející až tři příjmy ročně.

RMIT nabízí celou řadu učebních a výukových přístupů včetně přednášek, seminářů, studií, workshopů, prezentací, skupinových diskusí a syndikátů.

Prostřednictvím online učebního portálu RMIT University, myRMIT, budete moci sledovat online zdroje a učící se aktivity vytvořené lektory, přístup ke studijním materiálům prostřednictvím Canvas, spolupracovat s přednášejícími a spolužáky a získat přístup ke studentskému e-mailovému účtu.

Vzdělávací software, plátno, jiné online a digitální zdroje a tiskárny jsou přístupné v areálu bezdrátovou sítí RMIT pomocí vlastního notebooku, tabletu nebo smartphonu nebo prostřednictvím počítačových zařízení v areálu. Budete mít přístup ke stejnému softwaru z domova pomocí myDesktop.

Průběžné hodnocení v průběhu semestru zahrnuje zkoušky, eseje, zprávy, prezentace, skupinové projekty, výzkumné projekty, kvízy a testy, blogy a praktické úkoly.

Průmyslová připojení

Tento program byl vyvinut ve spolupráci se zúčastněnými stranami, včetně zaměstnavatelů, profesních institucí, absolventů a studentů, Mezinárodní federace účetních (IFAC), CPA Australia a Chartered Accountants Austrálie a Nový Zéland.

Klíčovým prvkem programu MPA je soustředění se na aktivity integrované do práce (WIL), v nichž studenti integrují akademické učení s praktickými pracovními zkušenostmi, jako jsou projekty s průmyslovými a komunitními organizacemi. Zkušenosti WIL vám mohou poskytnout výhodu, když jste připraveni začít svou kariéru.

Navrhovaným kurzem WIL pro tento program jsou Strategické řídicí systémy řízení. V tomto kurzu budete pracovat na velkém týmovém projektu, který demonstruje vaše chápání manažerského účetnictví jako systému pro zaznamenávání, zpracování, oznamování a analýzu informací pro efektivní tvorbu nákladů a manažerské rozhodování. Budete se angažovat v autentickém vztahu s partnerskými organizacemi, kteří poskytují zpětnou vazbu a poznatky o změnách v řadě průmyslových odvětví, které ovlivňují systémy účetního vedení v organizacích.

Možnosti dostupné pro tento program, které jsou k dispozici v souvislosti s prací a průmyslem, zahrnují:

 • Práce ve studentském týmu v rámci inovačního programu Fastrack. V tomto volitelném kurzu budete pracovat s mentory, abyste vyvinuli a představili řešení skutečného problému. Tato forma rychlého prototypování je navržena tak, aby externí organizace mohly čerpat myšlenky od studentů RMIT.
 • Postgraduální obchodní praxe volitelná, kde si na pozici pro jeden nebo dva dny týdně po dobu jednoho semestru. Tato pozice je obvykle nezaplacena a je určena k rozvíjení vašich měkkých dovedností a ke zvýšení celkové zaměstnatelnosti při ukončení studia.

Mezinárodní příležitosti

Globální studium a práce jsou jedinečnou vlastností programu. Můžete kombinovat zahraniční cestovní a kulturní zážitky s kurzy dokončené v intenzivním režimu a mít toto připočítáno k vaší míře. Odcházejí během australské letní nebo zimní dovolené a obvykle se uskutečňují v posledním semestru magisterského studia.

Pokud plánujete zahrnout studijní turné jako součást vašeho programu, doporučujeme vám zkontrolovat, zda máte k dispozici požadovaný počet volitelných kreditů nebo kreditních bodů.

Další možnosti globální mobility, které jsou k dispozici pro tento program, zahrnují:

 • Studovat v zahraničí
 • Studentská výměna
 • Program globálního podnikání a stáže (GEIP).

Doba trvání

 • 1,5 let na plný nebo částečný úvazek (s pokročilým stáním)
 • 2 roky na plný nebo částečný úvazek (bez pokročilého stání)

V závislosti na vašich předchozích studiích a zkušenostech byste mohli mít nárok na úvěr na váš program. Poskytnutý kredit může snížit výši studia, kterou potřebujete k dokončení.

Volitelné předměty a struktura programu

Tento magisterský stupeň zahrnuje základní a volitelný předměty.

Volitelné kurzy v programu poskytují příležitost pro vás studovat v řadě obchodních oblastí nebo vybrat kurzy z oborů, jako jsou jazyky a věda. Můžete také kombinovat zahraniční zkušenosti se studiem tím, že podniknete globální studium intenzivní v Severní Americe, Asii nebo Evropě.

Pokud máte zájem o založení vlastního podnikání, možná se chcete dozvědět více o BUSM4598 Business Skills for Start-Ups, volitelný předmět, který pokrývá klíčové fáze formace podnikání od konceptu až po zahájení.


Kariéra

Absolventi mohou pracovat v malých, středních a velkých organizacích ve veřejné účetní praxi, obchodu, vládním nebo neziskovém sektoru. Můžete dokonce zvážit vzrušující možnost zahájení vlastního podnikání.

Absolventské role mohou zahrnovat:

 • Práce s vedoucími pracovníky při plánování a zveřejňování sociálních a environmentálních aktivit organizace
 • Monitorování a podávání zpráv o peněžních tocích a finančních zdrojích organizace
 • Příprava informací pro organizační strategie
 • Příprava integrovaných zpráv pro finanční a udržitelnost
 • Účast na přípravě a vyhodnocování obchodních plánů
 • Účast na vývoji a přezkoumání systémů řízení výkonnosti
 • Poskytování finančního a daňového poradenství
 • Spuštění malého podniku.


Vstupné

 • Australský bakalářský titul nebo ekvivalent nebo vyšší kvalifikační stupeň v oborech souvisejících s podnikáním z uznávané terciární instituce; nebo
 • Australský bakalářský titul nebo ekvivalent v jakékoli disciplíně a minimálně tři roky plný pracovní úvazek ekvivalentní manažerské zkušenosti *; nebo
 • Absolvent certifikátu RMIT v odborném účetnictví.

* Žadatelé budou povinni předložit životopis (životopis).


Poplatky

Tento program je nabízen pouze za plnou platbu. Pokud vám bude nabídnuto místo, budete muset zaplatit celou školní výdaje za váš program. Způsobilí studenti (například australští občané nebo držitelé australských stálých humanitárních víz) však mohou požádat o odložení platby některých nebo všech svých školných poplatků prostřednictvím schématu půjček FEE-HELP vlády Commonwealthu.

2019 orientačních poplatků:

Místa s plným poplatkem: 27 840 USD * za rok

* Uvedené částky jsou orientační poplatky za rok a jsou založeny na standardním roce studia na plný úvazek (96 kreditních bodů). Poměrný poplatek se vztahuje na více či méně než na plný úvazek. Poplatky za školné jsou každoročně upraveny a tyto poplatky by měly sloužit pouze jako vodítko.

Stipendia

RMIT uděluje každý rok více než 2000 stipendií, které uznávají dosažené výsledky a pomáhají studentům z různých prostředí.

Poslední aktualizace Lis 2018

Informace o škole

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Čtěte více

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Méně