Master of Media Management a řízení komunikace

McCormia komunikační univerzita

" Správa médií a řízení komunikace , tento název projektu vysvětluje všechno: studenti se naučí efektivní a profesionální mediální produkty a mediální podnikové řízení. Pro potřeby budoucího mediálního průmyslu je obsah učebního plánu nastaven na: schopnost cross-media, podnikatelské vedení A společenská odpovědnost podniků. "

- Dr. Castulus Kolo / profesor

Vedoucí kurzu řízení médií a řízení komunikace

V oblasti médií vyžaduje úspěšná správa mediálních firem a vývoj mediálních produktů požadavek na profesionální řízení podniku a současně poměrně široké pochopení trendů sociálního rozvoje. Vedoucí pracovníci se strategickými manažerskými dovednostmi a rozhodovacími pracovníky s hlubokým úsudkem jsou proto nedostatečně k dispozici. Program Master of Media Management a komunikačního managementu je určen k přijímání uchazečů, kteří mají zájem stát se mediální technologií nebo manažery, jako jsou vynikající absolventi v oblasti podnikového managementu a efektivní oblasti komunikace nebo mladí odborníci z mediálních organizací, komunikačních oddělení nebo tržních a mediálních společností. .

Projekt využívá křížový mediální přístup k rozvíjení schopnosti studentů přemýšlet a pracovat z podnikatelského hlediska, spojovat strategické řízení s řízením podniku, prohlubovat základní znalosti o řízení podniku, komplexně zlepšovat dovednosti v oblasti řízení projektů a posílit praxi prostřednictvím případových studií. Aplikace. Studenti mohou vidět rozvoj mediálního průmyslu v procesu sociálních změn, a to nejen na úrovni porozumění, ale také se stanou formárem a vůdcem průkopníka médií po ukončení studia.

Datum zahájení: 1. března

Hlavní:

  • Správa značek
  • Firemní komunikace
  • Kulturní a inovační průmysl
Program se vyučuje na:
  • Angličtina
  • Němec

Zobraz 6 více kurzů z Macromedia University of Applied Sciences »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
3 - 4 semestry
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date