Magistr krajinné architektury

Všeobecné informace

Popis programu

Profese zahradní architektury zahrnuje navrhování, plánování a správu půdy - od městských parků po regionální povodí. Zásadní pro tuto práci je ocenění pro vybudovaná a přirozená prostředí, ochota odhalit jejich složitost a kultivace dovedností, aby se zamyšleně zapojily do jejich nashromážděných forem, systémů, procesů a příběhů. Vítáme vás, abyste se k nám připojili.131225_PAG4236.jpg foto s laskavým svolením Morgan State University

Akreditace

Program Master of Landscape Architecture je profesionální studijní program plně akreditovaný Radou pro akreditaci krajinářské architektury (LAAB) Americké společnosti pro zahradní architekturu (ASLA). Ve státě Maryland, který absolvoval akreditovaný studijní program, lze po dvou (2) letech zaměstnání na plný úvazek s odborným dohledem vykonávat celostátní zkoušku registrace zahradní architektury (LARE).

Magistr zahradní architektury (MLA) *

Tato tříletá, první profesionální akreditovaná trať je určena pro jednotlivce, kteří se chtějí stát krajinnými architekty, ale nemají žádné předchozí zkušenosti s designem. Skladba se skládá z 75 kreditů celkem (66 základních kreditů a 9 volitelných kreditů) a za normálních okolností je nutné absolvovat minimálně tříleté prezenční studium. Studenti, kteří se rozhodnou zapsat částečný úvazek, prodlouží studium na delší časové období.

* Vstup s pokročilým postavením

Pokud máte předchozí absolventskou práci v oblasti designu, můžete mít nárok na přijetí MLA s pokročilým postavením. Dráha se skládá z 60-75 hodin celkového kreditu a dokončení obvykle vyžaduje méně než tři roky studia na plný úvazek. V případě pokročilého postavení zkontrolujeme váš přepis, abychom zjistili, zda je vaše předchozí výuka v rozsahu a obsahu stejná jako v našem vzdělávacím programu. Morganský stát nám umožňuje uvažovat o externím převodu kreditu až do maximální výše dvaceti procent našeho povinného studijního plánu MLA nebo 15 kreditních hodin.

Učební plán

Naše absolventské osnovy zahrnují semináře a workshopy v historii, přírodních systémech, kresbě a technologii, spojené s řadou designérských studií a volitelných studentských volitelných předmětů v oblasti udržitelnosti, architektury, výtvarného umění, přírodních zdrojů a urbanistických záležitostí a plánování.

Dráha MLA je tříletý, první profesionální akreditovaný titul pro jednotlivce, kteří se chtějí stát krajinnými architekty, ale nemají žádné předchozí zkušenosti s designem. Skladba se skládá ze 66 základních a 9 volitelných kreditů a obvykle vyžaduje tři roky prezenčního studia. Studenti, kteří se rozhodnou zapsat částečný úvazek, mohou své studium prodloužit na delší dobu. Pro studenty s předchozím studiem v oboru designu nebo s profesionálním vysokoškolským titulem v krajinné architektuře, architektuře nebo městském a regionálním plánování se mohou ucházet o pokročilé postavení na trati MLA a mohou se od nich vzdát určitých kurzů, čímž se sníží jejich celkové kredity potřebné k získání titulu MLA. .

Rok jedna

 • Studio I: Environmentální design - 6 kreditů
 • Studio II: Plánování stránek - 3 kredity
 • Grafický seminář - 3 kredity
 • Digitální zastoupení / výroba - 3 kredity
 • Environmentální zdroje I - 3 kredity
 • Technologie I - 3 kredity
 • Úvěr pro městské rostliny I - 1
 • Úvěr pro městské rostliny II - 1
 • Historie zahradní architektury - 3 kredity

Druhý rok

 • Studio III: Příroda ve městě - 3 kredity
 • Studio IV: Urban Communities - 3 kredity
 • Design a lidské chování * - 3 kredity
 • Geografické informační systémy (GIS) - 3 kredity
 • Technologie II - 3 kredity
 • Technologie III - 3 kredity
 • Úvěr pro městské rostliny III - 1
 • Výsadba, teorie, pozorování - 3 kredity
 • Současná městská krajina - 3 kredity
 • Volitelný absolvent ** - 3 kredity

Třetí rok

 • Studio V: Komplexní - 6 kreditů
 • Studio VI: Magisterský projekt - 3 kredity
 • Metody výzkumu - 3 kredity
 • Odborná praxe - 3 kredity
 • Volitelný absolvent - 3 kredity
 • Volitelný absolvent - 3 kredity

Celkový počet hodin úvěru: 75

* Nebo si vyberte 3 kredity z online nabídek, včetně Úvod do udržitelných komunit (3); Udržitelná sousedství městských vesnic (1); Udržitelný design městských stránek (1); Přírodní a zastavěné prostředí (1).

** Volitelné absolventy online zahrnují sociální spravedlnost jako rámec pro udržitelné městské společenství (1); Zdravá městská společenství (1); Úvod do managementu městské dešťové vody (1); Udržitelná stavební praxe a správa (1); Ekologie měst (1); Městské půdy (1); Návrh prostředí pro městské krajiny (3); Zelené střechy / zelené stěny (3); Obnova městských proudů (3); Environmentální plánování (3).

Kdo může požádat

Máte zájem o postgraduální studium zahradní architektury? Vítáme uchazeče s různým akademickým a profesním zázemím, včetně společenských a přírodních věd, ekologických studií a ekologie, jakož i obchodu a výtvarného umění. GRE není vyžadován.

Pravidelné přijetí

Pokud jste získali bakalářský titul a máte kumulativní průměrný bodový stupeň vysokoškolského vzdělání (GPA) 3,0 nebo vyšší, máte nárok na pravidelné přijetí.

Podmíněné / probační přijetí

Pokud byl váš kumulativní vysokoškolský GPA mezi 2,5 a 2,99, můžete být stále považováni za přijímací na podmíněném / probačním základě. Studenti přijímaní na podmíněném / zkušebním základě musí dosáhnout druhého GPA 3,0 GPA.

Vstupné s pokročilým postavením

Pokud máte profesní vzdělání v oboru architektura, krajinná architektura, nebo máte rozsáhlé postgraduální studium v oblasti designu, můžete mít nárok na přijetí s pokročilým postavením. V takových případech zkontrolujeme váš přepis, abychom zjistili, zda předchozí výuka je svým rozsahem a obsahem stejná jako u Morgan State. U uchazečů o magisterské studium bude Morgan zvažovat hodiny externího převodu až do maximální výše dvaceti procent (20%) požadovaného studijního plánu.

Kdy použít

Program Graduate Landscape Architecture Program má průběžné vstupné. Svůj materiál můžete kdykoli použít a nahrát. Jakmile je žádost dokončena, je vaše žádost předána k přezkoumání programovým ředitelem postgraduálního studia zahradní architektury, který dává doporučení postgraduální škole. Uchazeči jsou o rozhodnutí o přijetí informováni e-mailem od děkana školy postgraduálního studia.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Morgan State University, founded in 1867, is a Carnegie-classified doctoral research institution providing instruction to a multiethnic, multiracial, multinational student body and offering more than ... Čtěte více

Morgan State University, founded in 1867, is a Carnegie-classified doctoral research institution providing instruction to a multiethnic, multiracial, multinational student body and offering more than 125 academic programs leading to degrees from the baccalaureate to the doctorate. As Maryland's Preeminent Public Urban Research University, Morgan fulfills its mission to address the needs and challenges of the modern urban environment through intense community-level study and pioneering solutions. Méně