Master of Finance - Investiční management

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Finance - Investiční management (IMM)

Celodenní program denního studia Master of Finance - Investment Management (FT MoF-IMM) je zaměřen na získání absolventů vysokých škol, kteří by se rádi specializovali na řízení investic, zejména těch, kteří nemají nebo mají jen málo praxe, s kombinací solidních finančních konceptů a moderní know-how v oboru. Kromě toho program připravuje studenty na zkoušku Chartered Financial Analyst (CFA®).

Výsledky programu

Po dokončení programu FT MoF-IMM budou mít absolventi možnost:

 • porozumět koncepčním rámcům z účetnictví, řízení rizik, ekonomice, kvantitativní metodě a právu k analýze investičních a podnikových finančních otázek.
 • vyřešit problémy s řízením aktiv / podnikových financí, které se projevují v reálných situacích.
 • formulovat finanční strategie a politiky.
 • představit možné výsledky finančních a strategických doporučení a efektivně hodnotit výkonnost.

Speciální funkce

 • Společný studijní program s UMass Boston;
 • Kandidáti, kteří nemají nebo mají jen málo praxe, jsou vítáni;
 • Studenti jsou schopni dokončit magisterský program v roce ONE ;
 • Nejmodernější průmyslové postupy jsou začleněny do učebních osnov, aby se program stal jedinečnou syntézou akademických teorií a odborných postupů;
 • Program je vyučován zaměstnanci školy pro účetnictví a finance, který je akreditován Komisí pro cenné papíry a futures (SFC) Hong Kongas uznávanou institucí pro poskytování nepřetržitého odborného vzdělávání.
 • Program byl přijat do Programu uznávání univerzit CFA Institute. Tento statut se uděluje institucím, jejichž studijní programy obsahují nejméně 70% programu CBOK, který poskytuje studentům pevný základ v CBOK a jejich umístění na zkoušky CFA.
 • Program Master of Finance (MF) na PolyU je hrdý na to, že je akademickým partnerem s GARP pro vzdělávání v oblasti rizik.

Struktura programu

 • Musíte dokončit 6 povinných předmětů (tj. 18 kreditů), 4 volitelných předmětů (tj. 12 kreditů) a 2 povinných předmětů (tj. 6 kreditů).
 • Pro udělení titulu Master of Finance (Investment Management) je zapotřebí celkem 36 kreditů.
 • Studenti budou studovat šest předmětů v každém semestru 1 a 2.

Vstupní požadavky

 • Bakalářský titul z uznávané univerzity, s výhodou alespoň s druhou třídou nižšího dědictví, nebo ekvivalent; A
 • Minimální skóre 600 (celkový, verbální a kvantitativní skóre) v absolvovaném testu admission managementu (GMAT) NEBO minimální skóre 600 (nebo jeho ekvivalence podle revidovaného obecného testu) jak v verbálním rozumu, tak v kvantitativním odůvodněném zkoušce (GRE).

Pokud nejste rodilým mluvčím angličtiny a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které není výuka angličtiny, očekává se, že splní minimální požadavek anglického jazyka na přijetí.

Vhodné kandidáty mohou být vyzváni, aby se zúčastnili přijímacích pohovorů.

Poplatek

Místní studenti: Poplatek za výuku je 185 000 HK za program (36 kreditů)

Non-místní studenti: Poplatek za výuku je 248 400 HK za program (36 kreditů)

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

As Asia’s most globally connected city and the gateway to China, Hong Kong offers an unparalleled location to study a business degree. Hong Kong has been named the best city in the world according t ... Čtěte více

As Asia’s most globally connected city and the gateway to China, Hong Kong offers an unparalleled location to study a business degree. Hong Kong has been named the best city in the world according to a survey by the Economist Intelligence Unit, besides, Hong Kong is also ranked 12th in QS Best Student Cities 2018. Studying in Hong Kong is a good opportunity to experience Asia, and provides a perspective on how China is changing as it integrates into the global environment. Méně

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited