Master of Design (MD) Designové praktiky

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Design (Design Practices) je praktická, ateliérová specializace zaměřená na studenty, kteří chtějí prohloubit své inovativní schopnosti , jsou zvědaví na design a obchodní integraci a kteří si užívají kreativních výzev při tvorbě předmětů a nápadů. které zlepšují životy lidí. Designéři s bakalářským titulem v oblasti produktového designu, módního designu, interaktivního designu, architektury, produktového inženýrství, designu interiéru nebo komunikačního designu mohou považovat Design Practices za logický další krok v jejich profesním rozvoji.

Časová osa aplikace - položka 2021

 • Období podávání žádostí: 24. září 2020 - 30. dubna 2021
 • Termíny recenzí:
  • Počáteční kolo: 18. prosince 2020
  • 1. kolo: 29. ledna 2021
  • 2. kolo: 12. března 2021
  • 3. kolo: 30. dubna 2021
 • Uzávěrka přihlášek: 30. dubna 2021
Prezentace studenta na Global Grad Show / Global Grad Show


Cíle programu

Tato specializace se zaměřuje na design jako strategický nástroj pro spotřebitelskou ekonomiku. Interdisciplinární projekty zahrnují obchodní strategii a rozvoj značky, identifikují příležitosti pro inovace a uživatelské zkušenosti. Tento mezinárodní program na plný úvazek reaguje na světové průmyslové a technologické transformace. Rozvoj vysoké úrovně výzkumu, analýzy, strategické vize, estetiky a technického mistrovství ve vývoji, výrobě a komercializaci designu připravuje studenty na vedoucí role.

Designové řešení reagující na transformaci životního stylu v Asia / PolyU Design


Cíle programu

Tato specializace se snaží spojit praktické strategie inovací s formálními aspekty vývoje návrhu, a to tak, že navrhuje:

 • rozvoj projektů v reálném světě
 • týmová práce přistupuje k řešení problémů
 • kulturní úvahy, jakož i obchod a technologie
 • potřeby a cíle zákazníků
 • design podnikání a tvorba značky


Struktura programu

Především studijní zkušenosti, některé projekty budou sponzorovány předními společnostmi s reálným podnikatelským kontextem, které budou poskytnuty jako základ pro workshopy spolupracující. Jedná se o celoroční, intenzivní roční program. Předměty teorie a metody jsou dodávány během víkendů po dobu čtyř po sobě jdoucích týdnů. "Projekt capstone" uzavírá rok se zkušeností, která syntetizuje učení v reálném prostředí.

Design Practices (MDes): praktický a studijní zážitek / PolyU Design

Třídní způsob doručení a trvání

Třídy se obvykle konají během dne ve všední dny s výjimkou tří předmětů, které budou doručovány během víkendu. Každá z těchto víkendových předmětů vyžaduje tři víkendy rozložené během 4-5 týdnů.

Obvykle trvá jeden rok dokončení specializace.

aplikace

Vstupní požadavek

Je upřednostňován bakalářský titul v oboru designu nebo ekvivalent v příbuzné disciplíně a odborné zkušenosti v oboru designu.

Kompletní aplikace zahrnuje
 • Přihláška
 • Dopis záměru
 • Tři doporučení (akademické / profesní)
 • Doklad o akademické kvalifikaci, tj. Oficiální úplné přepisy a diplomy
 • Portfolio (viz FAQ týkající se požadavků a podání)
 • Zpráva IELTS / TOEFL ^

^ S výjimkou rodilých mluvčích angličtiny, jejichž bakalářský titul (nebo rovnocenná kvalifikace) uděluje uznávaná univerzita, kde je vyučovacím jazykem angličtina. V opačném případě se očekává, že splníte následující minimální požadavky na anglický jazyk pro účely přijetí: Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) skóre 80 pro internetový test nebo 550 pro papírový test; NEBO Celkové skóre skupiny v mezinárodním testovacím systému anglického jazyka (IELTS) nejméně 6. Všechny výsledky testů v anglickém jazyce se považují za platné dva roky po datu zkoušky.

Rozhovor

Všechna přijetí musí projít procesem pohovoru. Kandidáti na vybraných kandidátech budou vyzváni, aby se zúčastnili osobního rozhovoru (pro místní žadatele) nebo přes internetové videohovory (pro žadatele, kteří nejsou místní).

Místní a ne-místní studenti z pevniny, z jiných částí Asie a zbytku světa / PolyU Design

Finanční pomoc

PolyU Design BA mohou při přijetí do jednoho z programů MDes v letech 2021/22 požádat o stipendium absolventů (podléhá schválení). Tato finanční pomoc bude ve formě náhrady ve výši odpovídající 15% zaplaceného školného.

Místní studenti, kteří jsou držiteli karty HKID (stálí) přijati do jednoho z programů MDes v letech 2021/22, mohou požádat o dotaci omezenou na 120 000 HK, kterou nabízí stipendijní program pro cílené vyučování postgraduálních programů Univerzitního grantu (UGC) vyúčtování školného. Hlavním účelem stipendijního programu je přilákat zasloužilé místní studenty k interdisciplinárnímu a důkladnému postgraduálnímu výcviku v prioritních oblastech strategického významu pro Hongkong a k rychlému uspokojení společenských potřeb talentů.

Další typy finanční pomoci místním studentům jsou k dispozici prostřednictvím vládního úřadu pro finance studentů: Fond dalšího vzdělávání (CEF) a rozšířený výpůjční program bez zkoušení prostředků (ENLS) .

Pro studenty, kteří nejsou místními studenty, není k dispozici žádné stipendium.

 • Poznámka: PolyU si vyhrazuje právo změnit podmínky nebo stáhnout výše uvedená stipendia nebo stipendia. V případě jakéhokoli sporu / nesouhlasu je rozhodnutí PolyU konečné.

  Typ VISA (pro zahraniční studenty)

  Čínská lidová republika a cizí státní příslušníci a ti, kteří jsou držiteli platného pracovního víza nebo pracovního víza / povolení ke vstupu, mohou o tento program požádat jako cizí osoby. K účasti na tomto prezenčním programu budou cizinci potřebovat studentská víza . Držitelé závislých víz nebo víz podle IANG jsou rovněž považováni za osoby, které nejsou místními obyvateli, ale nepožadují studentské vízum. Žádosti o víza zpracovává a určuje imigrační oddělení vlády HK SAR. Proces obvykle trvá 8 - 10 týdnů od obdržení všech požadovaných dokumentů.

  Studentská zprávaPoslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its studen ... Čtěte více

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its students to develop their design strengths with a uniquely international cultural awareness at both professional and social levels. Méně