Master of Design (MD) Designové praktiky

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Design (Design Practices) je praktická, ateliérová specializace zaměřená na studenty, kteří chtějí prohloubit své inovativní schopnosti , jsou zvědaví na design a obchodní integraci a kteří si užívají kreativních výzev při tvorbě předmětů a nápadů. které zlepšují životy lidí. Designéři s bakalářským titulem v oblasti produktového designu, módního designu, interaktivního designu, architektury, produktového inženýrství, designu interiéru nebo komunikačního designu mohou považovat Design Practices za logický další krok v jejich profesním rozvoji.

Časová osa aplikace - položka září 2020

 • Období podávání žádostí: 26. září 2019 - 30. dubna 2020
 • Termíny recenzí:
  • Brzy kolo: 13. prosince 2019
  • 1. kolo: 24. ledna 2020
  • 2. kolo: 6. března 2020
  • 3. kolo: 30. dubna 2020
 • Uzávěrka přihlášek: 30. června 2020
Prezentace studenta na Global Grad Show / Global Grad Show


Cíle programu

Tato specializace se zaměřuje na design jako strategický nástroj pro spotřebitelskou ekonomiku. Interdisciplinární projekty zahrnují obchodní strategii a rozvoj značky, identifikují příležitosti pro inovace a uživatelské zkušenosti. Tento mezinárodní program na plný úvazek reaguje na světové průmyslové a technologické transformace. Rozvoj vysoké úrovně výzkumu, analýzy, strategické vize, estetiky a technického mistrovství ve vývoji, výrobě a komercializaci designu připravuje studenty na vedoucí role.

Designové řešení reagující na transformaci životního stylu v Asia / PolyU Design


Cíle programu

Tato specializace se snaží spojit praktické strategie inovací s formálními aspekty vývoje návrhu, a to tak, že navrhuje:

 • rozvoj projektů v reálném světě
 • týmová práce přistupuje k řešení problémů
 • kulturní úvahy, jakož i obchod a technologie
 • potřeby a cíle zákazníků
 • design podnikání a tvorba značky


Struktura programu

Především studijní zkušenosti, některé projekty budou sponzorovány předními společnostmi s reálným podnikatelským kontextem, které budou poskytnuty jako základ pro workshopy spolupracující. Jedná se o celoroční, intenzivní roční program. Předměty teorie a metody jsou dodávány během víkendů po dobu čtyř po sobě jdoucích týdnů. "Projekt capstone" uzavírá rok se zkušeností, která syntetizuje učení v reálném prostředí.

Designové postupy (MDes): ruční a studiové zkušenosti / PolyU Design

Třídní způsob doručení a trvání

Třídy se obvykle konají během dne ve všední dny s výjimkou tří předmětů, které budou doručovány během víkendu. Každá z těchto víkendových předmětů vyžaduje tři víkendy rozložené během 4-5 týdnů.

Obvykle trvá jeden rok dokončení specializace.

aplikace

Vstupní požadavek

Je upřednostňován bakalářský titul v oboru designu nebo ekvivalent v příbuzné disciplíně a odborné zkušenosti v oboru designu.

Kompletní aplikace zahrnuje
 • Přihláška
 • Dopis záměru
 • Tři doporučení (akademické / profesní)
 • Doklad o akademické kvalifikaci, tj. Oficiální úplné přepisy a diplomy
 • Portfolio (viz FAQ týkající se požadavků a podání)
 • Zpráva IELTS / TOEFL ^

^ S výjimkou rodilých mluvčích angličtiny, jejichž bakalářský titul (nebo rovnocenná kvalifikace) uděluje uznávaná univerzita, kde je vyučovacím jazykem angličtina. V opačném případě se očekává, že splníte následující minimální požadavky na anglický jazyk pro účely přijetí: Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) skóre 80 pro internetový test nebo 550 pro papírový test; NEBO Celkové skóre skupiny v mezinárodním testovacím systému anglického jazyka (IELTS) nejméně 6. Všechny výsledky testů v anglickém jazyce se považují za platné dva roky po datu zkoušky.

Rozhovor

Všechna přijetí musí projít procesem pohovoru. Kandidáti na vybraných kandidátech budou vyzváni, aby se zúčastnili osobního rozhovoru (pro místní žadatele) nebo přes internetové videohovory (pro žadatele, kteří nejsou místní).

Místní a ne-místní studenti z pevniny, z jiných částí Asie a zbytku světa / PolyU Design

Finanční pomoc

PolyU Design BA se mohou ucházet o stipendium absolventů (po schválení), pokud jsou přijati do jednoho z programů MDes v roce 2020/21. Tato finanční pomoc bude ve formě náhrady částky rovnající se 15% zaplaceného školného.

Místní studenti, kteří jsou držiteli průkazu HKID Card (Permanent) přijatého do jednoho z programů MDes v letech 2020/21, mohou požádat o dotaci omezenou na 120 000 HK, kterou nabízí program stipendijních programů Cíleně vyučovaných postgraduálních programů stipendijních programů UGC (University Grants Committee) vypořádání školného. Hlavním účelem stipendijního programu je přilákat záslužné místní studenty, aby se mohli věnovat interdisciplinárnímu a hloubkovému postgraduálnímu vzdělávání v prioritních oblastech strategického významu pro Hongkong a rychle uspokojit společenské potřeby talentů.

Další typy finanční pomoci místním studentům jsou k dispozici prostřednictvím vládního úřadu pro finance studentů: Fond dalšího vzdělávání (CEF) a rozšířený výpůjční program bez zkoušení prostředků (ENLS) .

Pro studenty, kteří nejsou místními studenty, není k dispozici žádné stipendium.

 • Poznámka: PolyU si vyhrazuje právo změnit podmínky nebo stáhnout výše uvedená stipendia nebo stipendia. V případě jakéhokoli sporu / nesouhlasu je rozhodnutí PolyU konečné.

  Typ VISA (pro zahraniční studenty)

  Čínská lidová republika a cizí státní příslušníci a ti, kteří jsou držiteli platného víza / povolení k zaměstnání nebo pracovní dovolené, mohou o tento program požádat jako místní občané. Non-locals bude potřebovat studentské vízum, aby se tento full-time program. Držitelé závislých víz nebo víza podle IANG jsou také považováni za osoby, které nejsou místními obyvateli, ale nevyžadují studentské vízum. Žádosti o víza jsou zpracovávány a určovány imigračním oddělením vlády HK SAR. Proces obvykle trvá 8 - 10 týdnů po obdržení všech požadovaných dokumentů.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its studen ... Čtěte více

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its students to develop their design strengths with a uniquely international cultural awareness at both professional and social levels. Méně