Master of Design (Interiérová architektura)

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu


Přehled stupňů

 • Studujte specializaci, která je přímo přizpůsobena vašim zájmům.
 • Absolvent s pokročilými profesními a technickými dovednostmi, které přesahují znalosti a dovednosti vyučované na bakalářské úrovni.
 • Učte se od učitelů, kteří jsou etablovanými designéry, kteří vám poskytnou přehled o tom, co je potřeba k vytvoření udržitelných, ucelených, vizuálně přitažlivých interiérů.
 • Získejte pokročilé designové a výzkumné dovednosti.
 • Učte se v prvotřídních zařízeních v našich moderních workshopech a ateliérech.
 • Pracujte na reálných projektech a získejte cenné praktické zkušenosti.
 • Využijte našich sítí a vztahů s průmyslem - lokálně, národně i mezinárodně.
 • Tuto kvalifikaci použijte jako Pathway k dalšímu studiu.

Momentka

Se zaměřením na design výzkumu, teorie a praxe, bude tento stupeň připraví vás na kariéru jako architekt interiéru nebo interiérového designéra. Poskytne vám také pokročilé pochopení inovativního, měnícího se světa designu.

Toto zaměření se zaměřuje především na výzkum v oblasti designu a dokončíte individuální výzkumný projekt, kde budete muset kriticky přezkoumat, analyzovat, identifikovat a navrhnout řešení složitých výzev v oblasti designu. Prostřednictvím našich odvětvových spojení budete mít možnost pracovat na kreativních projektech, rozvíjet dovednosti v psaní návrhů projektů a prezentovat informace.

Zaměření na praktické, praktické učení také znamená, že získáte nejen dovednosti a znalosti potřebné k navrhování stimulačních, udržitelných a vizuálně přitažlivých interiérů, ale také důvěru v nastartování projektů v reálném světě. V rámci studia budete také absolvovat umístění v oboru.

Pokročilé stojící

Žadatelé, kteří absolvovali bakalářský titul v oboru, jsou způsobilí vstoupit do programu s 1 0 EFTSL pokročilým státem a dokončit program v 1 roce prezenčního studia nebo ekvivalentního kombinovaného studia. Žadatelé musí rovněž předložit portfolio prací, životopis a písemné prohlášení o záměru.

Co se naučíte

Studiem Master of Design (Interiérová architektura) budete rozvíjet pokročilé a komplexní pochopení principů a postupů navrhování a udržování vnitřního prostředí, které je šetrné k životnímu prostředí a sociálně přizpůsobivé. Budete také absolvovat s dobrou znalostí výzkumných metod.

Během prvního ročníku budete absolvovat řadu hlavních kurzů designu, stejně jako některé kurzy zaměřené konkrétně na architekturu interiéru. Během druhého ročníku budete rozvíjet výzkumné dovednosti, když dokončíte řadu kurzů zaměřených na výzkum. Tato část vaší studie poskytuje prostor pro výzkum týkající se komplexních individuálních projekcí.

Proč Master of Design (Interiérová architektura)

Tento dynamický, vysoce kreativní kurz nabízí jedinečnou kombinaci praktických zkušeností a solidních teoretických znalostí, což vám zajistí, že budete absolvovat nástroje potřebné pro úspěšnou kariéru v této konkurenční oblasti.

Škola umění, architektury a designu se může pochlubit oceňovanými, účelovými studiovými prostory a pěti patry působivých workshopů, které jsou vybaveny nejmodernějším digitálním vybavením. Kromě těchto špičkových zařízení v areálu budete také těžit z:

 • naše silné průmyslové vazby, když se pustíte do umístění v oboru
 • oceňovaní pedagogičtí pracovníci a akademici - naši pedagogičtí pracovníci obdrželi nejvyšší ocenění v rámci Průvodce dobrými univerzitami 2017 pro výuku a kvalifikaci zaměstnanců
 • oborové mistrovské kurzy pořádané národními a mezinárodními odborníky v oboru. Jsme také jednou ze dvou univerzit v Austrálii, která kombinuje principy umění, architektury, designu a plánování, což z nás dělá skvělou volbu pro studenty se specifickým zájmem v těchto oblastech.
To je vnořená míra, což znamená, že pokud se z nějakého důvodu rozhodnete, že chcete ukončit magisterský titul před dokončením, můžete být způsobilí k absolvování magisterského studia v oboru Design.

Tvoje kariéra

Tento magisterský titul soustavně zaznamenává vysokou míru zaměstnanosti absolventů. Můžete najít práci v architektonických postupech, interiérových projektech, stavebních společnostech, dalších organizacích, které dodávají designový a stavební průmysl, jako jsou dodavatelé firemního nábytku a architektonické postupy nebo public relations a marketingové organizace.

Kariéra, kterou je třeba zvážit:

 • návrhář interiérů: návrh, realizace a rekonstrukce interiérů
 • konzultant designu: pomůže klientům co nejlépe využít obytné prostory tím, že poradí, jak uspořádat osvětlení, nábytek a další příslušenství
 • event designer: dohlíží a řídí celkový vzhled a vizuální přitažlivost akce
 • návrhář nábytku: rozvíjet koncepty designu, experimentovat s různými materiály, spojovat se s klienty a vytvářet vzorové modely pro sériově vyráběné sériové prototypy nábytku nebo jednorázové exkluzivní kusy

Spojení skutečného světa

Naši pedagogičtí pracovníci jsou vysoce kvalifikovaní profesionálové, kteří s sebou přinášejí dlouholeté zkušenosti. Mají silné průmyslové vazby a mnoho z nich zastává profesionální pozice v národních a mezinárodních organizacích. Pro studenty to znamená propojení s průmyslem a příležitost vybudovat důležité sítě.

Máme také více než 2500 národních a mezinárodních průmyslových partnerství na univerzitě - poskytující další příležitosti pro vás vybudovat důležité průmyslové vztahy.

V rámci svého studia se můžete také zúčastnit stáže v oboru a budete mít možnost navštěvovat mistrovské kurzy pořádané odborníky v oboru. Kromě toho pořádáme pravidelné univerzitní kurzy pro zaměstnance a zaměstnanecké expozice a akce absolventů v Austrálii a v zámoří.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Méně
Adelaide , Adelaide , Adelaide , Adelaide + 3 Více Méně