Master of Cyber Security

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Master of Cyber Security vám poskytne řadu dovedností potřebných pro stále více propojený svět, kde je důležitá bezpečnost informací.

Cílem programu je vybavit matematickými, technickými a obchodními nástroji pro zabezpečení informačních systémů organizace.

Cyber bezpečnost je zásadní zodpovědností pro organizace všech velikostí av dnešním síťovém světě je důležitější než kdy jindy.

Od nejnovějšího internetového červa po krádež identity, nebezpečí není víc než jen kliknutí.

Naučíte se o zabezpečení lokální sítě (LAN), kryptografie, pokročilého šifrovacího standardu, RSA, čipových karet, biometrie, etického hackování a řízení rizik informačních systémů.

Tento program zahrnuje příležitosti pro stáže v oblasti kybernetické bezpečnosti s průmyslovými organizacemi, a to jak velkými, tak malými.

Jak se naučíte

Program je nabízen prostřednictvím flexibilní kombinace přednášek, tutoriálů a počítačových laboratorních kurzů.

Existují také příležitosti, abyste se mohli podílet na týmových projektech a zapojit se do konzultačních činností.

Nejmodernější počítačový bezpečnostní software a cvičení simulované cvičení, které jsou v programu používáte, vám poskytnou praktické zkušenosti.

Průmyslová připojení

Univerzita RMIT je odhodlána poskytnout vám vzdělání, které silně spojuje formální učení s odbornou praxí.

V tomto programu budete absolvovat konkrétní kurzy zaměřené na učení integrované do práce (WIL).

Budete posuzováni o vašich odborných schopnostech na pracovišti (skutečné nebo simulované) a obdržíte zpětnou vazbu od členů průmyslu.

Kurzy obvykle zahrnují práci na skutečném problému, kde budete analyzovat, vytvářet zprávu a prezentovat vaše nálezy, získávat cennou zpětnou vazbu od průmyslových partnerů.

Budete mít také možnost stáže a předchozí studenti budou mít internované se společnostmi jako AusPost, Jemena, ANZ a Victoria Police.

Volitelné předměty a struktura programu

Program se skládá z 192 kreditních bodů.

Rozvíjíte dovednosti aplikovat řadu matematických, analytických, algoritmických a výpočetních technik.

Budete modelovat a kriticky vyhodnocovat celou řadu počítačových bezpečnostních systémů a procesů (hardwarové, softwarové nebo hybridní), které fungují na různých médiích (optických, bezdrátových nebo kabelových).

Budete používat různé protokoly (EFTPOS, INTERNET, CCITT) v obchodních nebo osobních komunikacích, přičemž budete mít na paměti význam etických hodnot v této oblasti orientované na služby.

Kurzy jsou zaměřeny na holistický přístup k kybernetické bezpečnosti a spárují se s poznatky odborníků z oboru.

Učební plán zahrnuje řadu témat včetně řízení rizik a kryptosystémů, biometrie a etického hackování.

Dvoussemestrový projekt ve druhém ročníku vám umožní získat důkladné znalosti a odborné znalosti v oblasti počítačové bezpečnosti podle vašeho výběru.

Vstupné

 • Australský bakalářský titul v oboru výpočetní techniky nebo IT nebo softwaru nebo elektrotechniky nebo elektroniky nebo komunikace nebo matematiky nebo fyziky s GPA nejméně 2,0 z 4,0 nebo rovnocenným

NEBO

 • Australský bakalářský titul ve vědeckém / technickém / technickém oboru s GPA nejméně 1,5 z 4,0 nebo ekvivalentní, s důkazem nejméně tříletých současných relevantních pracovních zkušeností v oblasti IT / informační bezpečnosti.

Mezinárodní kvalifikace jsou posuzovány z hlediska srovnatelnosti s australskými kvalifikací podle Australského rámce kvalifikací (AQF).

Výjimky Někteří žadatelé mohou mít nárok na výjimky, které by mohly změnit trvání jejich programu.

Požadavky anglického jazyka

Chcete-li studovat tento program, musíte provést jeden z následujících testů angličtiny:

 • IELTS (akademické): minimální celkové pásmo 6,5 (bez individuálního pásma pod 6,0)
 • TOEFL (test na papíře): minimální skóre 580 (TWE 4.5)
 • TOEFL (internetový test - IBT): minimální celkové skóre 79 (s minimem 13 v čtení, 12 v poslechu, 18 v řeči a 21 v psaní)
 • Pearsonský test angličtiny (akademický) (PTE (A)): minimální skóre 58 (bez komunikačního pásma méně než 50)
 • Cambridge English: Pokročilé (CAE): minimálně 176 s ne méně než 169 v žádné složce.

Kariéra

Některé role počítačové bezpečnosti prováděné absolventy RMIT ve vládních i soukromých organizacích zahrnují:

 • penetrační testery
 • IT risk analytici
 • bezpečnostní manažery
 • forenzní analytici
 • bezpečnostní auditoři
 • inženýři zabezpečení sítě
Poslední aktualizace Úno 2019

Informace o škole

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Čtěte více

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Méně