Master of Commerce

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Vaše kariéra po Master of Commerce

Ať už hledáte změnu v kariéře nebo chcete získat hlubší znalosti o základních obchodních funkcích, je tento magisterský program navržen s ohledem na vývoj globálních pracovišť.

Proč studovat obchod?

RMIT je zařazen mezi 100 nejvýznamnějších institucí na světě pro výuku obchodních a manažerských programů. Studium Master of Commerce prostřednictvím RMIT nabízí následující výhody:

Posílejte svou kariéru

RMIT Master of Commerce je navržen tak, aby překlenul propast mezi učebnou a pracovištěm tím, že absolventům nabídne dovednosti potřebné k tomu, aby vynikly ve vysoce manažerských a konzultačních úlohách kdekoli na světě. Vezměte si další krok ve své kariéře tím, že rozvíjíte dovednosti potřebné k tomu, abyste dokázali vyniknout ve vedoucích pozicích v rámci zvoleného odvětví.

Rozšiřte svou síť

Studium v ​​rámci programu RMIT vám umožní propojit se s podobně smýšlejícími odborníky a získat přístup k průmyslovým akcím a příležitostem. Studenti mohou také získat přístup k profesnímu poradenství, stejně jako start-up financování, rozvoj dovedností a rady, pokud uvažujete o zahájení svého vlastního podnikání.

Rozšiřte své dovednosti

RMIT Master of Commerce je navržen tak, aby produkoval absolventy s širokou škálou praktických dovedností, které jsou relevantní pro celou řadu průmyslových odvětví. Studium tohoto programu umožňuje studentům rozšířit své znalosti, získat dovednosti, které lze okamžitě aplikovat na pracovišti, a rozvíjet komplexní znalosti globálního podnikatelského prostředí.

Budete-li v budoucnu kariéru

Zvyšte své dlouhodobé kariérní vyhlídky rozvíjením řady pokročilých obchodních dovedností, které odpovídají potřebám průmyslu jak nyní, tak do budoucnosti.

Co budete studovat

RMIT Master of Commerce je vysoce flexibilní ve svém designu, který umožňuje studentům vybrat si předměty z celé řady obchodních disciplín. Dokončením tohoto pokročilého stupně, absolventi jsou vybaveny solidní základy dovedností a odborné znalosti potřebné, aby se jejich kariéry na další úroveň.

Studenti mohou dokončit Master of Business prostřednictvím 2 let studia na plný úvazek - dokonce i méně, pokud jste obchodní absolventa. K dispozici jsou také možnosti online a flexibilního učení.

Vyberte si z kurzů:

 • Řízení projektů a lidí
 • Finance a mezinárodní obchod
 • Obchodní inteligence a marketing
 • Makro a mikroekonomie
 • Návrh a řízení dodavatelského řetězce

Naučil jsem se strategickyji myslet, když se setkávám se složitými úkoly a aktivně se zabývám "velkým obrazem". Prostřednictvím účasti s vrstevníky z různých kultur a věkových skupin jsem rozvinula vysokou úroveň důvěry a komunikačních dovedností, které jsou zásadní v mém postavení jako vedoucí oddělení nákupu při jednáních s různými zúčastněnými stranami. - Robert Pelle, velitel obchodu.

Naučte se zde, uspěte kdekoli

Ve společnosti RMIT chápeme, že je důležité, abychom studentům poskytli zkušenosti z reálného světa a dovednosti, které uspějí v rychle se rozvíjejícím trhu práce.

Studenti, kteří absolvují Master of Commerce v RMIT, se mohou účastnit výměnných programů a celosvětových intenzivních studií, jejichž cílem je kombinovat zahraniční cestování a kulturní zážitky s kurzy.

Studovat online

Master of Commerce je k dispozici v areálu Melbourne City a prostřednictvím on-line doručení.

Podrobnosti

Vytvořte si svůj vlastní flexibilní studijní program z existujících postgraduálních kurzů RMIT, které splní vaše osobní kariéry.

Master of Commerce uspokojí studenty z mnoha různých prostředí a je vysoce student-centrovat a flexibilní v jeho designu, který vám umožní vybrat si ze specializační sekvence z řady obchodních disciplín.

Jak se naučíte

Master of Commerce je k dispozici:

 • v areálu Melbourne City, který nabízí až dva vstupy ročně
 • online, nabízející až šest příjmů ročně.

Na kampusu

Třídy se mohou konat během večera, nebo jako celodenní nebo víkendové zasedání v areálu Melbourne City. Přesný formát se liší od kurzu k kurzu. Studenti mohou být vyzváni, aby vykonávali sólovou nebo skupinovou práci a nezávislé studium a projektovou práci mimo vyučovací období.

RMIT nabízí celou řadu učebních a výukových přístupů včetně přednášek, seminářů, studií, workshopů, prezentací, skupinových diskusí a syndikátů. Kromě toho budete mít prostřednictvím myRMIT přístup k online a digitálním prostředkům, jako jsou poznámky přednášek, nástroje pro hodnocení, diskusní fóra a podcasty.

Výukový software College of Business, Learning Hub, další online a digitální zdroje a tiskárny jsou přístupné v areálu bezdrátovou sítí RMIT pomocí vlastního notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu nebo prostřednictvím počítačového zařízení v areálu. Budete mít přístup ke stejnému softwaru z domova pomocí myDesktop.

Průběžné hodnocení v průběhu semestru zahrnuje zkoušky, eseje, zprávy, prezentace, skupinové projekty, výzkumné projekty, kvízy a testy, blogy a praktické úkoly.

RMIT Online

Dodáno 100% online, můžete využít šest intenzivních studijních období nabízených každý rok a učit se tam, kde je připojení k internetu. Komunitní online studie společnosti RMIT vám umožní prozkoumat nové nápady prostřednictvím video, audia a praktických činností a hodnocení. Ve virtuálních konferenčních prostorách a účastí na diskusních fórech budete spojovat, spolupracovat a spolupracovat s odbornými lektory a dalšími odborníky, kteří s námi studují. Zjistěte více o aplikaci RMIT Online.

myRMIT

Prostřednictvím myRMIT on-campus a on-line studenti mohou prohlížet on-line zdroje a učící se aktivity vytvořené lektory, přístup ke studijním materiálům přes Blackboard, spolupracovat s přednášejícími a spolužáky a získat přístup ke studentskému e-mailovému účtu.

Průmyslová připojení

Vedení rozvoje Business College, a to jak na vnitrostátní, tak i na mezinárodní úrovni, je Poradní rada průmyslových poradců, kterou předsedá Gerhard Vorster, hlavní strategický důstojník společnosti Deloitte. Rada vytváří strategický most mezi nejnovějšími technologiemi a designovým myšlením a obchodem.

Mezinárodní příležitosti

Studijní zájezdy jsou jedinečnou vlastností programu on-campus. Můžete kombinovat zahraniční cestovní a kulturní zážitky s kurzy dokončené v intenzivním režimu a mít toto připočítáno k vaší míře. Odcházejí během australské letní nebo zimní dovolené a obvykle se uskutečňují v posledním semestru magisterského studia.

Pokud plánujete zahrnout studijní turné jako součást vašeho programu, doporučujeme vám zkontrolovat, zda máte k dispozici požadovaný počet volitelných kreditů nebo kreditních bodů.

Další možnosti globální mobility, které jsou k dispozici pro program na kampusu, zahrnují:

 • Studentská výměna
 • Globální studijní cesty do USA, Číny, Kanady a Vietnamu
 • Program globálního podnikání a stáže (GEIP).

Master of Commerce studenti mohou hledat vstup s pokročilým postavením do Magistr in Management nabídl Universitat Pompeu Fabra v Barceloně.

Doba trvání

Na kampusu

 • 1,5 let na plný nebo částečný úvazek (s pokročilým stáním)
 • 2 roky na plný nebo částečný úvazek (bez pokročilého stání)

RMIT Online

 • 2 roky na částečný úvazek (intenzivní online) (s pokročilým stáním)

Další informace o pokročilém postavení naleznete v části Osvobození od Kredity a Masters.

V závislosti na vašich předchozích studiích a zkušenostech byste mohli mít nárok na úvěr na váš program. Poskytnutý kredit může snížit výši studia, kterou potřebujete k dokončení.

Kariéra

Absolventi mohou pracovat v různých oblastech, jako je management, finance, marketing, logistika a dodavatelský řetězec, obchodní IT, pohostinství, vzdělávání a zdravotnictví, v závislosti na odborných sekvencích nebo volbách, které vyberete.

Role mohou zahrnovat:

 • projektový manažer
 • marketingový specialista
 • Obchodní analytik
 • strategie sociálních technologií
 • koordinátor událostí
 • manažer logistiky
 • obchodní administrátor
 • a pozice v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a obchodování s cennými papíry.

Vstupné

Australský bakalářský titul nebo ekvivalent nebo vyšší kvalifikační stupeň v podnikatelské (nebo příbuzné) disciplíně od uznávané terciární instituce; nebo

Australský bakalářský titul nebo ekvivalent v jakékoliv disciplíně z uznávané vysokoškolské instituce a minimálně tři roky plného pracovního času *; nebo

RMIT Graduate Business Certificate.

* Žadatelé budou povinni předložit životopis (životopis).

Poplatky

Přehled poplatků

Master of Commerce je k dispozici na kampusu v Melbourne a on-line.

2019 orientačních poplatků:

Studium na areálu

 • Celý poplatek: 30 720 USD * za rok.

Studovat online

 • 2019 plný poplatek: 3 840 AU za 12 kreditů.
 • 2018 plný poplatek: 3 720 AU za 12 kreditů.

Orientační roční školné pro plné poplatky v roce 2018 činí 23 040 USD.

Tento program je nabízen pouze za plnou platbu. Pokud vám bude nabídnuto místo, budete muset zaplatit celou školní výdaje za váš program. Způsobilí studenti (například australští občané nebo držitelé australských stálých humanitárních víz) však mohou požádat o odložení platby některých nebo všech svých školných poplatků prostřednictvím schématu půjček FEE-HELP vlády Commonwealthu.

* Poplatky uvedené výše se vztahují pouze na rok 2019 a vycházejí z roční studijní zátěže na plný úvazek ve výši 96 kreditních bodů, pokud není uvedeno jinak. Poměrný poplatek se vztahuje na více či méně než na plný úvazek. Poplatky za školné jsou každoročně upraveny a tyto poplatky by měly sloužit pouze jako vodítko.

Stipendia

RMIT uděluje každý rok více než 2000 stipendií, které uznávají dosažené výsledky a pomáhají studentům z různých prostředí.

Poslední aktualizace Lis 2018

Informace o škole

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Čtěte více

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Méně