Master of Business Informační technologie

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Proveďte svou kariéru na další úroveň

Získejte špičkové IT znalosti v oblasti podnikání a naučíte se vytvářet úspěšná řešení podnikových informačních systémů.

Proč studovat obchodní informační technologie?

Vyvinete technické a vedoucí schopnosti, které vás připraví na náročné pozice v obchodních a vládních organizacích. Náš program vytváří eticky a společensky zodpovědné profesionály připravené inovovat a vést v měnícím se IT prostředí obchodu.

Zlepšete své dovednosti

Prostřednictvím kombinace studií o podnikání a informačních technologií je tento program navržen tak, aby vytvářel etické a společensky odpovědné profesionály, kteří mohou čerpat z technických a vedoucích schopností, efektivních komunikačních dovedností, inovativních profesních postupů a strategických a organizačních dovedností.

Posílejte svou kariéru

Absolventi mohou pracovat v řadě průmyslových odvětví, včetně zdravotnictví, maloobchodu, bankovnictví, zemědělství, dopravy, výroby, vydavatelství, telekomunikací, vzdělávání a knihoven. Master of Business IT vás připravuje na role jako Business Analyst, Project Manager nebo IT Consultant, kde budete působit jako most mezi IT a obchodními řešeními pro zúčastněné strany.

Rozšiřte svou síť

V návaznosti na odborné znalosti, které poskytuje poradní rada pro průmysl, škola udržuje silné vazby s průmyslem, aby zajistila, že současné normy a praxe se budou projevovat v programu. Studenti mohou získat náhled a prozkoumat příležitosti pro mentoring a zaměstnání interakcí s hostujícími řečníky z celé řady organizací.

Získejte dovednosti, které budete řídit a vést

Vyberte si volitelný z managementu, informačních systémů, logistiky nebo informatiky tak, aby odpovídaly vašim kariérním cílům. Projekt Business Information Technology vám nabízí příležitost analyzovat, navrhnout a postavit řešení podnikových informačních systémů pro průmyslového klienta v rámci projektového týmu.

Co budete studovat

Budete se zabývat oblastmi podnikání, jako je řízení projektů, analýza, řízení změn a strategie, stejně jako bezpečnost informací, řízení znalostí a systémová analýza a návrh.

Vyberte si volitelný předmět z:

 • Digitální inovace
 • Business Intelligence
 • eBusiness dodavatelských řetězců
 • Podnikové systémy

"Pokud se snažíte utvářet svou profesionální kariéru, vyberte si tento program, protože vám pomůže najít rovnováhu mezi IT a obchodem. Interaktivní přednášky a skupinové úkoly byly klíčovými aspekty programu, který se mě líbil." - Vaibhav Katiyar, RMIT Absolvent oboru Business Information Technology.

Naučte se zde, uspěte kdekoli

Ve společnosti RMIT chápeme, že je důležité, abychom studentům poskytli zkušenosti z reálného světa a dovednosti, které uspějí v rychle se rozvíjejícím trhu práce.

Master of Business Informační technologie (MBIT) je akreditován na profesionální úrovni Australskou počítačovou společností (ACS) a je mezinárodně uznávaný prostřednictvím Seoul Accord.

Podrobnosti

Vyvinete technické a vedoucí schopnosti, které vás připraví na náročné pozice v obchodních a vládních organizacích.

Náš program vytváří eticky a společensky zodpovědné profesionály připravené inovovat a vést v měnícím se IT prostředí obchodu.

Jak se naučíte

Vaše kurzy mohou být nabízeny během dne a pozdě odpoledne nebo brzy večer. Některé pokročilé volitelné dílny se nabízejí během několika dní a / nebo víkendů.

RMIT nabízí celou řadu učebních a výukových přístupů včetně přednášek, seminářů, workshopů, prezentací, skupinových diskusí a syndikátních prací. Kromě toho budete mít prostřednictvím myRMIT přístup k online a digitálním prostředkům, jako jsou poznámky přednášek, nástroje pro hodnocení, diskusní fóra a podcasty.

Prostřednictvím online učebního portálu RMIT, myRMIT, budete moci sledovat online zdroje a učící se aktivity vytvořené lektory, přístup ke studijním materiálům přes Canvas, spolupracovat s přednášejícími a spolužáky a získat přístup ke studentskému e-mailovému účtu. Vzdělávací software, Learning Hub, další online a digitální zdroje a tiskárny jsou přístupné v areálu bezdrátovou sítí RMIT pomocí vlastního notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu nebo prostřednictvím počítačového zařízení v areálu. Budete mít přístup ke stejnému softwaru z domova pomocí myDesktop.

Průběžné hodnocení v průběhu semestru zahrnuje zkoušky, eseje, zprávy, prezentace, skupinové projekty, výzkumné projekty, kvízy a testy, blogy a praktické úkoly.

Průmyslová připojení

Vedle odborných znalostí poskytnutých poradním výborem Vysokého komisaře pro podnikání v průmyslu udržuje School of Business IT a logistika silné místní a mezinárodní vztahy s průmyslem a podnikateli, aby se zajistilo, že v programu budou zohledněny současné normy a praxe.

Možnosti týkající se práce a průmyslového významu zahrnují:

 • odborníci z oboru jsou zváni jako hostující lektoři, kteří vás vystavují současnému vývoji v oblasti informačních technologií
 • příležitostí pro mentoring a zaměstnanost prostřednictvím interakce s hostujícími řečníky z organizací jako Deloitte, Telstra, Accenture a PwC
 • zapojení se startovací komunitou.

Budete moci aplikovat a kontextualizovat teorii do světa práce v kurzech, jako je řízení a změna v digitálním podnikání, který vyžaduje, abyste vyhodnotili výkon praxe v reálném světě v souvislosti s řízením IT a strategií řízení změn a Business Projekt informačních technologií byl dokončen v závěrečné fázi programu.

Doba trvání

 • 1,5 let na plný nebo částečný úvazek (s pokročilým stáním)
 • 2 roky na plný nebo částečný úvazek (bez pokročilého stání)

V závislosti na vašich předchozích studiích a zkušenostech byste mohli mít nárok na úvěr na váš program. Poskytnutý kredit může snížit výši studia, kterou potřebujete k dokončení.

Další informace naleznete v přehledu převodů a uznávání zásad předchozího učení společnosti RMIT.

Kariéra

Prostřednictvím kombinace podnikových a IT studií je tento program navržen tak, aby vytvářel eticky a sociálně zodpovědné profesionály, kteří mohou čerpat z technických a vedoucích schopností, efektivních komunikačních dovedností, inovativních profesních postupů a strategických a organizačních dovedností pro vytváření úspěšných řešení informačních systémů pro podniky. v oblastech podnikové analýzy, poradenství v oblasti IT a řízení projektů.

Absolventi mohou pracovat v řadě průmyslových odvětví, včetně zdravotnictví, maloobchodu, bankovnictví, zemědělství, výuky, dopravy, výroby, publikování, telekomunikací, vzdělávání a knihoven.

Mezi potenciální role ve veřejném i soukromém sektoru patří:

 • Manažer ICT nebo konzultant
 • e-business a e-procurement manager
 • obchodní a systémový analytik
 • analytik řízení systémů
 • administrátor databáze
 • IT projektový manažer
 • architekt systémů
 • IT manažer smlouvy.

Odborné uznání a akreditace

Akreditace

Tento program je akreditován australskou počítačovou společností (ACS) a je mezinárodně uznáván prostřednictvím dohody v Soulu.

Členství

Profesní instituce mohou nabízet studentům a / nebo absolventům členství, příležitosti pro vstup do programů odborné kvalifikace a další výhody zvyšující kariéru.

Vstupné

Australský bakalářský titul nebo ekvivalent nebo vyšší kvalifikační stupeň v podnikatelské (nebo příbuzné) disciplíně od uznávané terciární instituce; nebo

Australský bakalářský titul nebo ekvivalent v jakékoli disciplíně a minimálně tři roky plný pracovní úvazek ekvivalentní manažerské zkušenosti *; nebo

Absolvent programu RMIT v oboru informačních technologií pro podniky.

* Žadatelé budou povinni předložit životopis (životopis).

Poplatky

Přehled poplatků

 • Orientační roční poplatek za školné v roce 2019 činí 29 760 USD * za rok.
 • Orientační roční školné pro plné poplatky v roce 2018 činí 23 040 USD.

Tento program je nabízen pouze za plnou platbu. Pokud vám bude nabídnuto místo, budete muset zaplatit celou školní výdaje za váš program. Způsobilí studenti (například australští občané nebo držitelé australských stálých humanitárních víz) však mohou požádat o odložení platby některých nebo všech svých školných poplatků prostřednictvím schématu půjček FEE-HELP vlády Commonwealthu.

Poplatky uvedené výše se vztahují pouze na rok 2019 a vycházejí z roční studijní zátěže na plný úvazek ve výši 96 kreditních bodů, pokud není uvedeno jinak. Poměrný poplatek se vztahuje na více či méně než na plný úvazek. Poplatky za školné jsou každoročně upraveny a tyto poplatky by měly sloužit pouze jako vodítko.

Stipendia

RMIT uděluje každý rok více než 2000 stipendií, které uznávají dosažené výsledky a pomáhají studentům z různých prostředí.

Poslední aktualizace Lis 2018

Informace o škole

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Čtěte více

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Méně