Master of Arts v diplomacii a mezinárodním právu

Všeobecné informace

Popis programu

PŘIPRAVUJETE VÁS PRO VEŘEJNÉ VEDENÍ

Tato vysoce konkurenceschopná jednoletá magisterská diplomová a mezinárodní právo vám nabízí interdisciplinární studium ve spolupráci s letním certifikačním programem Oxfordské univerzity v mezinárodním právu v oblasti lidských práv. Prostřednictvím tohoto programu získáte základní znalosti a praktické dovednosti potřebné pro kariéru v mezinárodním právu, diplomacii a mezinárodním advokacii.

Program vám umožňuje kriticky uvažovat o komplexních diplomatických a mezinárodních právních otázkách v reálném kontextu. Aplikací teorie na praxi se seznámíte s některými klíčovými otázkami, jimž čelí veřejné a nevládní instituce na celém světě, například "Proč se státy účastní mezinárodních institucí, které podporují globální spolupráci?" Nebo "Jak se státy a instituce vzájemně ovlivňují spolupráce se rozpadá a vzniká konflikt? "

ZÍSKÁTE GLOBÁLNÍ A INTERDISKIPLINÁRNÍ PERSPEKTÍVU

Cílem tohoto programu je vytvářet silné analytické myslitelé a praktiky, kteří jsou připraveni být v provozu v různých kulturách a národních hranicích.

Kurz v diplomacii a mezinárodním právu obsahuje prvky mezinárodních vztahů, ekonomie, právo a politické vědy, které zkoumají dnešní problémy - a hledá nejlepší způsob, jak spravovat a řídit inovativní řešení. Rozvíjíte odborné znalosti v oblasti vyjednávání, strategického diplomatického myšlení a právní analýzy, která podpoří váš další kariérní krok.

NEDOKONČENÝ PŘÍSTUP K PRESTIGIOUSNÍM PARTNERŮM PROGRAMU

Klíčovou součástí magisterského programu Diplomacie a mezinárodního práva je příležitost spolupracovat s našimi prestižními partnery, které aplikují teorii učeben na náročné praktické prostředí:

  • Studenti v programu magisterského studia s francouzskou válečnou akademií v každoročním koaličním cvičení, vícenásobná simulace vojenské intervence během humanitární krize. Studenti AUP připojují k více než 500 důstojníkům a diplomatickým účastníkům a hrají roli pracovníků humanitární pomoci OSN a mezinárodních nevládních organizací na místě v konfliktní zóně a vypracují plán humanitární pomoci, který poskytuje úlevu desítkám tisíc civilistů zachycených v křížovém ohni .
  • Získáte také certifikát z letního programu University of Oxford International Human Rights Law. Příprava certifikátu zahrnuje praxi v oblasti mezinárodní spravedlnosti v Haagu, kde se budete podílet na zprávách a brízeních s odborníky na vysoké úrovni.
  • Jako součást programu MA v diplomacii a mezinárodním právu se budete účastnit vzrušujících interaktivních modulů s předními odborníky a praktiky z některých nejvzdálenějších nevládních organizací.

ZAMĚSTNANOST

Absolventi MA v diplomacii a mezinárodním právu pokračují v smysluplné kariéře v oblasti mezinárodního práva a advokacie. Interdisciplinární a důsledná povaha programu vytváří odborníky a odborníky, kteří jsou schopni kriticky přistupovat ke komplexním diplomatickým a mezinárodním právním problémům.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Located in the heart of Paris, The American University of Paris is perfectly situated to help you embark upon your academic journey of discovery. We provide a learning experience that places your pers ... Čtěte více

Located in the heart of Paris, The American University of Paris is perfectly situated to help you embark upon your academic journey of discovery. We provide a learning experience that places your personal, intellectual, and professional development at its core. You can choose from over 25 undergraduate majors and four core fields of graduate study, all taught in English. AUP students are those that choose to live and learn internationally. They bring to the classroom their diverse cultural backgrounds, languages and perspectives, and the sense of adventure to become part of a global learning community outside of their own nationality and experience. In this multi-cultural context, AUP provides you with a strong academic foundation that supports critical thinking and practical application, and enables you to become a translator of culture with the capacity to analyze, adapt, and thrive in any environment. Méně