Master of Architecture II - pokročilý

Všeobecné informace

Popis programu

120122_tumblr_pj6a9pVAiK1wqvy81o1_1280.jpg

Master of Architecture II (M.Arch II) je dvouletý (4-semestrový) program 60 kreditů pro studenty s předprofesionálním titulem v oboru architektura nebo úzce související obor. Tento odborný studijní program určený STEM poskytuje studentům pokročilou platformu pro řešení současných výzev a řešení různých sociálních, kulturních, technologických a programových souvislostí.

Tento program M.Arch II umožňuje studentům rozvíjet své vysokoškolské vzdělání zapojením složitějších výzev, zdokonalováním dovedností v základních oblastech a rozvíjením jednotlivých oblastí zaměření, například v oblasti pokročilých technologií, konstrukce a konstrukce budov, udržitelnosti a odolnosti. , urbanismus, historická ochrana a adaptivní využití, zdravotní péče nebo pohostinnost. Studenti řídí svou trajektorii podle svých zájmů, rozvíjejí oblasti profesní koncentrace prostřednictvím certifikátů a zabývají se kritickým výzkumem.

120216_jie-su21600x550.jpg

Očekává se, že v posledním roce budou absolventi M.Arch pokračovat v závěrečném studiu. Projekty závěrečných titulů zahrnují jednu ze dvou skladeb:

  1. Design Thesis, příležitost pro každého studenta ve spolupráci s fakultním poradcem, provádět nezávislý vědecký výzkum a definovat individuální pozici s ohledem na disciplínu architektury
  2. Graduate Design Research Studio, vedené členem fakulty, které zkoumá relevantní nebo tematické otázky architektury.

120181_tumblr_pwjxq73IHi1wqvy81o6_400.jpg

K fakultě U-SoA se každý rok připojují mezinárodně uznávaní hostující učenci a kolegové. Různorodost zájmů a zkušeností fakulty nabízí studentům příležitosti při výběru studijních studií Advanced Elective Design Studios. Škola je domovem inovativních výzkumných jednotek, včetně RAD-UM, laboratoře věnované nově vznikajícím vestavěným technologiím, Laboratoře přímořského urbanismu, uznávaného programu pro návrh / stavbu a Centra pro urbanismus a komunitní design.

Titul M.Arch lze také efektivně kombinovat s místními postprofesionálními studijními programy, jako je Magistr v architektuře, Master of Urban Design, Master of Real Estate Development and Urbanism a Master of Construction Management.

Silný smysl pro komunitu, spolupráci a odpovědnost mezi studenty a fakultami U-SoA přispívá k mezinárodnímu postavení našich absolventských programů.

href = "https://grad.arc.miami.edu/index.html

Stáhněte si naši brožuru pro absolventy

Poslední aktualizace Srpen 2019

Informace o škole

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains v ... Čtěte více

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains visionary practitioners who pursue architecture as a combination of civic art and building science. Méně