119417_image1.jpeg

Allan T. Shulman

Absolvent programového ředitele v architektuře

Master of Architecture II (M.Arch II) je dvouletý (4-semestrový) program 60 kreditů pro studenty s předprofesionálním titulem v oboru architektura nebo úzce související obor. Tento odborný studijní program určený STEM poskytuje studentům pokročilou platformu pro řešení současných výzev a řešení různých sociálních, kulturních, technologických a programových souvislostí.

Tento program M.Arch II umožňuje studentům rozvíjet své vysokoškolské vzdělání zapojením složitějších výzev, zdokonalováním dovedností v základních oblastech a rozvíjením jednotlivých oblastí zaměření, například v oblasti pokročilých technologií, konstrukce a konstrukce budov, udržitelnosti a odolnosti. , urbanismus, historická ochrana a adaptivní využití, zdravotní péče nebo pohostinnost. Studenti řídí svou trajektorii podle svých zájmů, rozvíjejí oblasti profesní koncentrace prostřednictvím certifikátů a zabývají se kritickým výzkumem.

Očekává se, že v posledním roce budou absolventi M.Arch pokračovat v závěrečném studiu. Projekty závěrečných titulů zahrnují jednu ze dvou skladeb:

  1. Design Thesis, příležitost pro každého studenta ve spolupráci s fakultním poradcem, provádět nezávislý vědecký výzkum a definovat individuální pozici s ohledem na disciplínu architektury
  2. Graduate Design Research Studio, vedené členem fakulty, které zkoumá relevantní nebo tematické otázky architektury.

K fakultě U-SoA se každý rok připojují mezinárodně uznávaní hostující učenci a kolegové. Různorodost zájmů a zkušeností fakulty nabízí studentům příležitosti při výběru studijních studií Advanced Elective Design Studios. Škola je domovem inovativních výzkumných jednotek, včetně RAD-UM, laboratoře věnované nově vznikajícím vestavěným technologiím, Laboratoře přímořského urbanismu, uznávaného programu pro návrh / stavbu a Centra pro urbanismus a komunitní design.

Titul M.Arch lze také efektivně kombinovat s místními postprofesionálními studijními programy, jako je Magistr v architektuře, Master of Urban Design, Master of Real Estate Development and Urbanism a Master of Construction Management.

Silný smysl pro komunitu, spolupráci a odpovědnost mezi studenty a fakultami U-SoA přispívá k mezinárodnímu postavení našich absolventských programů.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z University of Miami: School of Architecture »

Poslední aktualizace Srpen 8, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2020
Duration
2 let
Denní studium
Price
2,100 USD
na úvěr
Deadline
Červen 1, 2020
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Červen 1, 2020

Srp 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Červen 1, 2020
End Date