Master of Advanced Management

Všeobecné informace

Popis programu

MAM je jednoroční studijní program na Yale School of Management pro výjimečné absolventy MBA z Global Network for Advanced Management Schools, kteří se chtějí stát světovými lídry v oblasti obchodu a společnosti.

Ve všech odvětvích musí být dnešní globální vůdci vynikajícími manažery. Musí rozumět tomu, jak funguje konkurence, jak fungují organizace a co vede efektivně. Musí mít pevné pochopení hlavních globálních rizik a trendů, prospívat v mezikulturním prostředí a umět vytvářet smysluplná propojení napříč znalostními doménami, aby vytvořili inovativní, podnikatelská řešení nepříjemných problémů. Učební plán MAM je vytvořen tak, aby studentům umožnil obratně čelit těmto výzvám globálního vedení.

Jako student MAM se zúčastníte požadované série kurzů a diskusí zaměřených na hlavní trendy v globálním podnikání a na roli lídrů podnikání v dnešní společnosti. Budete mít také příležitost vycvičit svou vlastní intelektuální cestu na Yale University.

Od všech studentů MAM se očekává, že se plně zúčastní kurzů požadovaných MAM v průběhu podzimního i jarního semestru. Kurzy vyžadované MAM spojují různorodou kohortu pro pravidelné příležitosti pro výměnu a učení. Od všech studentů MAM se také očekává, že vytvoří přizpůsobený výběr volitelných předmětů, které splní jejich osobní zájmy a profesionální cíle. Většina studijního kurzu studenta MAM je navržena samostatně prostřednictvím tohoto výběru volitelných předmětů z Yale SOM a Yale University.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The mission of the Yale School of Management is to educate leaders for business and society. We seek students who care deeply about the problems afflicting our world. We equip them with the knowledge, ... Čtěte více

The mission of the Yale School of Management is to educate leaders for business and society. We seek students who care deeply about the problems afflicting our world. We equip them with the knowledge, the resources, and the networks to pursue positive and ambitious change—whether that takes the form of launching a business that can refashion its market, advancing far-reaching and rigorously considered policy initiatives, or steering a multinational corporation with keen awareness of and respect for its impact on workers, communities, and the environment. Méně