Master in Tourism and Hospitality Management v Barceloně

Všeobecné informace

Popis programu

Proč

Pohostinství a cestovní ruch je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví v obchodním světě. Představuje více než 10% celosvětového HDP a zaměstnává více než 300 milionů lidí na celém světě. S tak obrovským počtem a globálním pokrytím si může každý najít vhodnou práci pro své potřeby. Zvláště, pokud je v tak rozmanitém a rychle se rozvíjejícím pulzujícím městě, jako je Barcelona!

Magistr v cestovním ruchu

V rámci cestovního ruchu

GBSB Global Business School od konkurence s GBSB Global Business School :

 • Studujte obchodní inovace na obchodní škole, kde je jádro „digitální“. GBSB Global je jedinou vysokoškolskou institucí ve Španělsku akreditovanou společností Microsoft jako leader v oblasti digitálního vzdělávání;
 • Získejte diferenciální kvalifikaci s Microsoft Imagine Academy - GBSB Global připravuje studenty na pokrytí poptávky na trhu v oblasti digitálních technologií.

Popis programu

Magistr v cestovním ruchu

Magistr v cestovním ruchu a pohostinství v Barceloně zahrnuje komplexní pohledy na cestovní ruch tím, že se zaměřuje na řadu odvětví v tomto odvětví, od globálních turistických společností a udržitelného cestovního ruchu až po marketing destinací a objevující se obavy v mezinárodním cestovním ruchu a pohostinství.

V Barceloně, jednom z hlavních turistických center v Evropě, se studenti budou učit od místních síťových lídrů od známých hotelových řetězců a společností, jako je W Hotel, Mandarin Oriental Hotel, Booking.com, a navazovat kontakty s velkými událostmi, jako je Mezinárodní veletrh cestovního ruchu. . Je to jeden z prvních veletrhů cestovního ruchu na světě a globální místo setkání profesionálů v cestovním ruchu z celého světa.

Studenti s magisterským stupněm v cestovním ruchu a managementu pohostinství jsou schopni vstoupit do odvětví připraveného řešit současné výzvy, kterým čelí profesionálové v oboru. V rámci vzdělávacího procesu budou mít všichni studenti možnost uspořádat a uspořádat vlastní pohostinskou akci. Mistrovští studenti budou plně zodpovědní za celý proces: od vymýšlení zcela nového nápadu až po sestavení všeho po pitching a pořádání akce.

Podívejte se na konferenci o udržitelnosti cestovního ruchu pořádanou naším mistrem v cestovním ruchu

Klíčová fakta

 • Doba trvání programu - 9 měsíců
 • Jazyk programu - angličtina
 • Příjmy - říjen, leden, duben / rok
 • Formát - intenzivní, večery
 • Umístění - Barcelona, ​​Španělsko

Hlavní body programu

 • Firemní návštěvy
 • Fakulta se zkušenostmi z oboru
 • Praktické znalosti použitelné v globální měřítku
 • Mezinárodní studentská organizace (studenti z více než 70 různých zemí)
 • Exkluzivní přístup k mezinárodnímu podnikání, móda
 • Kariérní příležitosti v turistických a pohostinských společnostech po celém světě

Cíle programu

 1. Poskytnout nejdůležitější učební plán, který bude zahrnovat nejinovativnější učení a praktické znalosti aplikované na řízení cestovního ruchu a pohostinství
 2. Připravit studenty na konkurenční trhy po celém světě s vzděláním zaměřeným na globální obchodní perspektivu a kulturní povědomí
 3. Rozvíjet studenty do budoucích vedoucích pracovníků ve světě podnikání tím, že poskytnou příslušné znalosti průmyslu, které mohou být aplikovány na řízení cestovního ruchu a pohostinství
 4. Učit studenty, jak se stát úspěšnými rozhodovacími činiteli tím, že je vystaví příkladům v reálném světě prostřednictvím průmyslových návštěv, firemních prezentací, globálních studijních cest a dalších
 5. Poskytnout vzdělání se silnou filozofií založenou na podnikatelské etice a udržitelnosti

Proč GBSB Global ?

 • Globální rozmanitost Studenti ze 70 zemí a fakulty z 20 zemí .
 • Jediná obchodní škola ve Španělsku s mezinárodní akreditací od ASIC.
 • První a jediná oficiální škola Microsoft ve Španělsku, akreditovaná společností Microsoft jako leader v oblasti digitálního vzdělávání, poskytuje studentům nejmodernější studijní zkušenost od prvního dne.
 • Oficiální School Showcase společnosti Microsoft.
 • Časopis Newsweek byl oceněn jako vůdce v oblasti globálního vzdělávání .
 • Na 1. místě v Evropě v Průvodci školami udržitelnosti.
 • Úřední člen Evropské rady pro obchodní vzdělávání (ECBE).
 • Jediná obchodní škola v Barceloně a Madridu se statusem ACCA Computer Based Examination Center.
 • Člen Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP), USA.
 • MYBS (Mind Your Own Business School) byla natočena jako jedna z nejlepších obchodních škol v Evropě.
 • Repetitivní vítěz soutěže Mezinárodní obchodní etika v USA.
 • Zaměřte se na inovace Z učebních metod, učebních osnov a workshopů až po plně digitalizované vzdělávací prostředí jsme všichni o inovaci a náročném status quo.
 • Zaměstnatelnost

Kariérní možnosti

Rozvíjejte svou kariéru v tomto vzrušujícím odvětví s Master in Tourism

Jídlo

Odpovědný za všechny věci související s F

Řízení restaurací

Dynamická pozice vedoucí tým zaměstnanců obsluhujících jídlo a nápoje. Den v životě manažera restaurace může jít z degustace vín s různými distributory na autobusové stoly v rušné noci. Také zodpovědný za celkovou funkci provozu, inventář, objednávání a rozpočtování často překonává seznam úkolů správce.

Správa událostí: koncerty, festivaly

Plánování událostí a řízení projektů, které se zabývají velkými událostmi. Tato role zahrnuje studium značky, identifikaci cílové skupiny, koncipování konceptu události a koordinaci všech technických aspektů před spuštěním nebo hostováním události.

Provoz hotelu: Banket

Náročná, ale vysoce energetická kariéra v hotelech, letoviscích a konferenčních centrech, kde se vytvářejí místnosti a servisní akce. Pokud vás baví vidět událost provedenou od počátečních fází plánování až po její konec, může to být pro vás. Od organizace 500-gala gala nevládní organizace až po zvyšování povědomí o humanitární pomoci po politické recepce a firemní večírky se vaše klientela neustále mění a vytváří jedinečné prostředí, které není nikdy nudné.

Koordinace svateb

Všechno přichází k detailům a budování vztahů. Nevěsty chtějí mít důvěru v svého svatebního koordinátora, a proto musí být tento jedinec velmi organizovaný a milující provádí zvláštní události s mnoha pohyblivými součástmi, vyvažující potřebu struktury i tvořivosti na pracovišti. Odměňující se kariéru pro správného jednotlivce, vytvářející trvalé vzpomínky.

Nebo ... Spusťte své vlastní podnikání!

Obloha je limit. Cokoliv sníte, můžete vytvořit. Od otevření restaurace v Miami, která nabízí prohlídky Vatikánu v Římě, neexistují možnosti v oblasti cestovního ruchu a pohostinství. S malou vynalézavostí, dobrým obchodním smyslem a kreativním géniem můžete začít svou vlastní firmu a měnit velkou velikost.

Poslední aktualizace Zář 2019

Informace o škole

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Čtěte více

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Méně
Barcelona , Madrid + 1 Více Méně