Master in Management Building Information Modeling - BIM

Všeobecné informace

Popis programu

Absolventi magisterského programu BIM budou profesionálové s globální vizí a kritice roztříštěného stavebního průmyslu, a s pozitivním výhledem na schopnost technologie jako faktor změny a integrace ve všech procesech, které se sbíhají ve skutečnosti postavený. Tento pohled, spolu s hlubokým pochopením možnosti a omezení dostupných softwarových nástrojů a integračních schopností spojených s lidskými a technické spolupráce skupin, dodáno schopnost absolventa jak v rámci organizace, která hrát, a mimo these- stát faktorem změny a CQI, aplikací BIM procesu. Tyto dovednosti umožní absolventům staly klíčovými veřejných a soukromých organizací kusů. Jistě, oni upravit jejich stávající procesy vyžadují virtuální realita BIM podporuje výstavbu. Na druhé straně, i tento je viděn jako skutečný faktor změny ve stále složitější a náročnější globální ekonomiky efektivní a udržitelné procesy.


vstupní požadavky/>

  • Chilské i zahraniční žadatelé vstupující Masters v Universidad UNIACC musí předložit svůj bakalářský titul nebo profesionální, originální a legalizoval než se notáře, úroveň a obsah studijních programech jsou rovnocenné těm, které požadují, aby získal bakalářský titul. V případě zahraniční žadatel musí předložit jejich akademický titul nebo profesionální titul apostil nebo potvrzena chilské konzulátu v zemi původu a Ministerstva zahraničních věcí ČR v Chile.
  • Představovat jasný a čitelný fotokopii obou stran občanského průkazu.
  • Splňují-li ostatní podmínky pro přijetí stanovené univerzity pro daného programu.


Popis režimu/>

Osnovy se skládá z celkem 16 modulů, ve 4 semestry a 18 měsíců. meziprodukt výstup na dokončení 8 modulů: Diploma in Building Information Modelling management / osvědčení o řízení BIM. Distanční vzdělávání kombinuje využívání inovativních učebních a studijních zdrojů prostřednictvím virtuálního učení a ve třídě tříd v Universidad UNIACC . To umožňuje studentům, na svých vlastních podmínek, podpora jejich vzdělávání a osobní disciplínu, čas self-management, sladit studium s prací a osobním životem, získávání maximálně využít individuální motivaci.


pletivo/>


Je daň clo a přijatí uchazeči?/>

Informace o tarifech a hodnoty na začátku příštího třídě, obraťte se prosím na oddělení přijímací

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

La Universidad de Artes, Ciencias y Comunicación, UNIACC, es una Corporación de Educación Superior Privada Autónoma. Su visión consiste en ser una Universidad reconocida por su oferta de enseñanza ter ... Čtěte více

La Universidad de Artes, Ciencias y Comunicación, UNIACC, es una Corporación de Educación Superior Privada Autónoma. Su visión consiste en ser una Universidad reconocida por su oferta de enseñanza terciaria de calidad en sus distintas modalidades de enseñanza y aprendizaje -presencial, semipresencial y no presencial (full online)- , de modo que sus programas faciliten el acceso a la formación superior a todos quienes deseen formarse en las áreas artísticas, de las ciencias sociales y de administración, con énfasis en la comunicación, uso de tecnologías e innovación. Méně