Master V Programu Digitální Produkční Filmové Produkce

Filmbase

Popis programu

Read the Official Description

Master V Programu Digitální Produkční Filmové Produkce

Filmbase

O programu digitální produkční filmové produkce

Program digitální produkční filmové produkce

Real Filmové vzdělávání

Filmbase nabízí jedinečný kurz zaměřený na přípravu filmových tvůrců, zaměřený na přípravu tvůrců filmu pro tvorbu psaní, tvorbu, pitching, produkci, natáčení, editování, vysílání a distribuci hraných filmů v digitálních formátech.

Klíčové vlastnosti

 • Náš program v digitální produkci filmové tvorby je flexibilní kurz určený k rozvoji profesionálů z oboru, kteří se zajímají o produkci celovečerních filmů.
 • Naši studenti se přímo učí od zkušených tvůrců filmu v Irsku a Velké Británii.
 • Naši studenti používají nejnovější průmyslové vybavení.
 • Integrace průmyslu je hlavní součástí tohoto programu.

O co jde

Digitální program produkce digitálních filmů je vzrušující a inovativní kurz, který studentům nabízí kreativní i technologické dovednosti pro budoucí role v oblasti digitální filmové tvorby a tvůrčích odvětví.

Naší filozofií je podporovat technickou specializaci a tvůrčí profesionalitu prostřednictvím výzkumu a praktické produkce.

Naším cílem je vytvářet inovační myslitelé, kteří mají schopnost vytvářet originální filmové produkce, umožňující rostoucí a lepší porozumění digitální technologii.

Studentský přístup k digitálním fotoaparátům, filmovým zařízením a postprodukčním zařízením pomůže této kombinaci současných technických dovedností a technik, které budou informovat a připravovat studenty na budoucnost v praktické filmové tvorbě.

Co děláš

Digitální filmová tvorba se zabývá teorií a praxí digitálního filmového zpracování a je navržena tak, aby byla extrémně praktická a praktická. Studenti vytvoří řadu individuálních a skupinových filmových projektů v různých modulech, které vyvrcholí produkcí celovečerního filmu. Tyto programy jsou navrženy tak, aby přispěly k vysoce kvalitnímu portfoliu práce po ukončení studia.

Program výroby digitálních hraných filmů vyžaduje důkaz o schopnosti dosáhnout pokročilých výrobních standardů. Vedoucí pracovníci, kteří mají zkušenosti s produkcí celovečerních filmů, pomohou studentům dosáhnout cílů vytváření celovečerního filmu. Studenti budou jasně demonstrovat své zvýšené znalosti o technologii a jejich chápání tvorby celovečerních filmů, stejně jako marketingových a distribučních strategií. K dosažení těchto výsledků je stupeň závislá na produkční posádce, která funguje jako autonomní a nezávislá jednotka.

Vaše práce po celou dobu trvání tohoto programu budou vyžadovat významný prvek nezávislého vývoje a výzkumu, který bude spojen se skupinovou a individuální projektovou prací podle potřeby. Spolu s vašimi průběžnými úkoly se účastníte formálních přednášek, které nabízejí filmoví akademici, odborníci z praxe, průmyslové stratégové a klíčové osobnosti ze světa filmů a vysílání v Irsku i v zahraničí.

Studenti budou mít přístup k právům na přístup k knihovnám a půjčování prostřednictvím knihovny Dublin Business School (Aungier Street campus) a knihovny prostředků Irish Film Institute.

Další příležitosti

Studenti budou mít možnost provést volitelnou návštěvu v Londýně, aby navštívili a zprostředkovali spojení s klíčovými průmyslovými strategiemi, distributory, obchodními zástupci a postprodukčními zařízeními.

Příležitost navštívit Evropský filmový trh na Berlínském filmovém festivalu v únoru bude usnadněna. To poskytne studentům jedinečnou příležitost setkat se s klíčovými průmyslovými profesionály z celého světa a podívat se na filmový trh v akci.

Studenti budou mít přístup k průmyslovým akcím a panelům na vybraných irských filmových festivalech. Studenti jsou vyzýváni k tomu, aby využili příležitosti k dalšímu učení a vytváření sítí nabízených na těchto akcích.

Soubor faktů

 • Umístění: Filmbase , Curved Street, Temple Bar, Dublin 2
 • Zahájení kurzu: září 2018
 • Délka kurzu: 1 rok na plný úvazek
 • Docházka: Konečný stav
 • Požadavky na vstup: Normální požadavky jsou minimálně druhou třídou vyznamenání nebo ekvivalent. Pokud nesplníte výše uvedené podmínky, ale budete mít významné zkušenosti, vaše žádost bude zvážena za předpokladu, že uspokojíte univerzitu, že jste schopni reagovat na výzvu postgraduální práce.
 • Žádost: Žadatelé by se měli obrátit přímo na společnost Filmbase . Podrobnější informace naleznete na stránce Jak požádat.
 • Zadavatel: Univerzita západního Skotska (UWS)
 • Poplatky: 6 450 EUR (včetně registračních poplatků)
 • Jiné poznámky: Aplikace nezaručuje vstup do programu. Proces podání žádosti může zahrnovat fázi pohovoru.

Jak se přihlásit

Obecné aplikace

Výzvy zájmu jsou v současné době pozvány od budoucích studentů. Potenciální kandidáti jsou požádáni, aby kontaktovali Filmbase aby mohli diskutovat o kurzu před Filmbase žádostí. Žádosti mohou zahrnovat fázi pohovoru. *

Průmyslové aplikace

Filmoví tvůrci, kteří již dokončili profesionální hraný film, mohou požádat, aby jejich předchozí práce byla ověřena pro účely kurzu. Filmoví tvůrci na tomto základě mohou získat titul Masters po dokončení projektu Creative Media a určitých akademických modulů. V takových případech se použijí snížené kurzy.

Profesionálové, kteří se zajímají o aplikaci, by měli kontaktovat Alan Fitzpatrick, ředitele Filmbase , jako první kontaktní místo pro tento kurz.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace February 12, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
6,450 EUR
Information
Deadline
Locations
Irsko - Dublin
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Irsko - Dublin
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Price
€ 6,450 (včetně registračních poplatků)
Videos

Filmbase Presents

Green Feature Filmmaking at Filmbase