Master in Corporate Finance

Všeobecné informace

Popis programu

Správa finančních zdrojů a vztahů s finančními trhy a investory jsou dnes klíčovými cíli pro firmy, finanční instituce a další organizace. Strategická role firemních financí je stále důležitější díky větší pozornosti, kterou se manažeři věnují získávání kapitálu, finančnímu plánování, řízení rizik a investičním aktivitám. Současné finanční prostředí vyžaduje nové dovednosti a schopnosti, aby vyhovovaly požadavkům na úspěšné profesionály v těchto dobách rychlých změn.

CÍLE

Tento program vás připravuje na řešení stále složitějších finančních výzev, které poskytují pevné technické znalosti a dovednosti, jakož i průřezové kompetence potřebné pro zvládnutí komplexních finančních situací v mezinárodním prostředí. Dostanete důkladnou znalost koncepčních a empirických nástrojů, jak reagovat na vznikající finanční problémy a vytvářet nové příležitosti.

PROGRAM OUTLINE

Master je jednoroční program na plný úvazek. Poskytuje teoretické a aplikované znalosti prostřednictvím výuky, stejně jako získání manažerských nástrojů prostřednictvím projektů pro rozvoj podnikatelských a měkkých dovedností. Cílem je vytvořit mladé profesionály, kteří chtějí vykonávat kariéru v divizích firemních financí velkých firem, v divizích investičního bankovnictví finančních institucí nebo ve finančních poradenských firmách.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

LUISS Business School, accredited by EQUIS, is the School of Business and Management of LUISS Guido Carli University and it is based in Rome (Italy). The School leads the development and the growth of ... Čtěte více

LUISS Business School, accredited by EQUIS, is the School of Business and Management of LUISS Guido Carli University and it is based in Rome (Italy). The School leads the development and the growth of individuals and companies. It trains talents that will be able to promote social and business growth within small and large institutions, combining entrepreneurial spirit to unconventional qualities: creativity, with the ability to challenge all difficulties. Whether your ambition lies in starting a business or changing a large organization, transforming your world or changing the world, LUISS Business School has the connections to your future. Méně