Master in Business Innovation v Madridu

Všeobecné informace

Popis programu

Proč mistr podnikání v inovacích v Madridu

 • Studium podnikové inovace v obchodní škole, kde je "digitální" jádro. GBSB Global je jediná vysokoškolská instituce ve Španělsku akreditovaná společností Microsoft jako lídr v oblasti digitálního vzdělávání. Oddejte se od konkurence.
 • Získejte diferenciální kvalifikaci s Microsoft Imagine Academy - GBSB Global připravuje studenty na pokrytí poptávky na trhu v oblasti digitálních technologií.

Popis programu

The

Master in Business Innovation v Madridu je navržen tak, aby měl dopad na studenty a jejich schopnost efektivně řídit, artikulovat a realizovat inovativní procesy na pracovištích.

Master in Business Innovation v Madridu vyučuje studenty, jak analyzovat světové průmyslové odvětví, porozumět trhům s nejistotou a změnami a přidávat hodnotu produktu nebo službě v podnikatelském světě. Tento program zahrnuje praktické kurzy, které posunou studenty k posílení dovedností v brainstormingu, agilních metodikách a kreativním myšlení.

Master in Business Innovation v Madridu připraví studenty na multi-faceted, rozvoj podnikatelského světa začleněním relevantních učení v tématech jako myšlení návrhu, inovace produktů, návrh obchodního modelu a řízení znalostí. Aby získali globální vzdělání, které lze uplatnit na mezinárodním trhu, budou studenti také rozvíjet odborné znalosti v doplňujících se oblastech studia, jako jsou mezinárodní jednání, metody průzkumu trhu a udržitelnost a podnikatelská etika.

Master in Business Innovation v Madridu na adrese GBSB Global zahrnuje nejnovější interaktivní výukové metody a workshopy, které zahrnují různé inovativní techniky pro rozvoj obchodních modelů, jako je Business Model Canvas, rychlé prototypy, empatie mapování, metodika uživatelských osob, Lego® Serious Play® a další.

Klíčová fakta

 • Doba trvání programu - 9 měsíců
 • Jazyk programu - angličtina
 • Příjmy - říjen, leden, duben / ročně
 • Plán - plný čas, večery
 • Umístění - Madrid, Španělsko

Hlavní body programu

 • Fakulta se zkušenostmi z oboru.
 • Návštěvy společnosti.
 • Studenti ze 70 různých zemí.
 • Exkluzivní mezinárodní obchodní akce.
 • Praktické znalosti použitelné v globální měřítku.
 • Kariérní příležitosti v nejlepších firmách v Barceloně a po celém světě.

Cíle programu

 1. Učte studenty, jak se stát úspěšnými rozhodovacími činiteli tím, že je vystavíte skutečným příkladům prostřednictvím průmyslových návštěv, firemních prezentací, celosvětových studijních cest a dalších.
 2. Zajistěte nejdůležitější učební plán, který bude zahrnovat nejinovativnější učení a praktické znalosti aplikované na inovace v podnikání.
 3. Připravte studenty na konkurenční trhy po celém světě s výukou zaměřenou na globální obchodní perspektivu a kulturní povědomí.
 4. Rozvíjet hlubší pochopení inovačních procesů a metod, modelu obchodního modelu, vývoje produktů a služeb a myšlení v oblasti designu.
 5. Přeměňte studenty na budoucí vedoucí pracovníky ve světě podnikání tím, že poskytnou příslušné znalosti, které mohou být použity pro podnikovou inovaci.
 6. Poskytněte vzdělání se silnou filozofií založenou na podnikatelské etice a udržitelnosti.

Proč GBSB Global ?

 • Jediná obchodní škola ve Španělsku s mezinárodní akreditací od ASIC.
 • První a jediná oficiální škola Microsoft ve Španělsku, akreditovaná společností Microsoft jako lídr v oblasti digitálního vzdělávání, poskytuje studentům nejmodernější výukové zkušenosti od prvního dne.
 • Oficiální School Showcase společnosti Microsoft.
 • Jediná obchodní škola v Barceloně a v Madridu se statutem ACCA Computer Based Examination Center.
 • Člen Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP), USA.
 • Nahráno jako jedna z nejlepších podnikatelských škol v Evropě od MYBS (Mind Your Own Business School).
 • Uznaný jako LEADER V GLOBÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ časopisem Newsweek.
 • Na prvním místě v Evropě v Průvodci školami udržitelnosti.
 • ÚŘEDNÍ ČLENA Evropské rady pro vzdělávání v oblasti podnikání (ECBE).
 • Repetitivní vítěz soutěže Mezinárodní obchodní etika v USA.
 • Globální rozmanitost Studenti ze 70 zemí a fakulty z 20 zemí.
 • Zaměřte se na inovace Z učebních metod, učebních osnov a workshopů až po plně digitalizované vzdělávací prostředí jsme všichni o inovaci a náročném status quo.
 • Zaměstnatelnost

Kariérní možnosti

Rozvíjet mezinárodní kariéru s Master in Business Innovation v Barceloně.

Správce digitální transformace

Odpovídá za digitalizaci stávajících nebo nových produktů

Obchodní analytik

Zodpovědný za vytváření a navrhování obchodních modelů s přizpůsobenými toky příjmů a cenovými strategiemi pro nové produkty a / nebo služby určité organizace.

Inženýr inovací

Inženýři se zabývají technickými aspekty podnikových inovací, především vytvářením inovativních prototypů a vývojem nových strategií dodavatelského řetězce.

Změna agenta

Změna agenti je zodpovědná za motivaci a řízení lidí v rámci organizace. Může vytvářet a provádět transformační obchodní strategie s cílem zlepšit efektivitu obchodních operací a výsledků.

Obchodní ředitel pro vývoj

Jednotlivci zde provádějí výzkum spotřebitelů, analýzu trhu a prognózy průmyslu, aby identifikovali nové příležitosti na trhu pro přístup společnosti.

Inovační analytik

Inovační analytici monitorují činnost konkurentů na trhu a využívají výzkumu a analýzy k posílení zlepšování podnikového procesu. Jejich cílem je zajistit, aby vývoj produktů byl v souladu s celkovou obchodní strategií.

Inovační katalyzátor

Inovační katalyzátory jsou odborníci s pokročilými dovednostmi v oblasti studia a předpovídání kulturních trendů na trhu. Katalyzátory jsou zodpovědné za růst světového růstu trhu na základě posouzení poptávky spotřebitelů a příležitostí na trhu.

Poslední aktualizace Úno 2019

Informace o škole

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Čtěte více

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Méně
Barcelona , Madrid + 1 Více Méně