Magistr V Biotechnologii životního Prostředí A Zdraví

University of Oviedo

Popis programu

Read the Official Description

Magistr V Biotechnologii životního Prostředí A Zdraví

University of Oviedo

Mistr biotechnologie Životní prostředí a zdraví

Mistr v biotechnologii Životní prostředí a zdraví je multidisciplinární návrh určený k rozšíření znalostí o biotechnologických aplikacích týkajících se životního prostředí a zdraví. Konkrétně se MBEH soustřeďuje na studium vlivů změn životního prostředí na zdraví, což je silné subdiscipline nově vzniklého tématu nazvaného environmentální zdraví.

Studijní program byl navržen tak, aby poskytoval studentům solidní znalosti v základních vědeckých a technických principech biotechnologie aplikovaných na analýzu chemických a biologických rizik, které mají vliv na životní prostředí a zdraví. Včasné odhalení, prevence a hodnocení rizik, spolu s použitím moderních biotechnologických technik pro ochranu životního prostředí a zdraví tvoří jádro mistrů.

Kurz také zahrnuje výuku v oblasti řízení a marketingu biotechnologie, duševního a průmyslového vlastnictví, environmentálních zákonů, jakož i odborných dovedností a etických zásad týkajících se biotechnologických činností.

Kurz bude probíhat převážně v angličtině s některými příslušnými částmi španělštiny. Kompletní magisterský program je organizován za dva roky pro ty studenty, kteří mají zájem získat doktorský titul a pro ty, kteří chtějí sledovat profesionální kariéru s biotechnologickým profilem.

PROSPECTIVNÍ STUDENTY

Absolventi biotechnologie nebo příbuzných oborů, jako je biologie, chemie, chemie, farmaceutika a lékařství, kteří chtějí mimo jiné získat odbornou přípravu v oboru biotechnologie nebo mají zájem pokračovat v doktorském studiu první rok je postačující ve druhém případě pro španělské "licenciados").

Profesionálové z různých oborů se zajímají o rozšíření svých znalostí o biotechnologických aplikacích souvisejících s životním prostředím a zdravím.

Popis

Mistr v biotechnologii prostředí a zdraví - (MBEH) má smíšený výzkum a / nebo profesionální charakter. Hlavní charakteristikou MBEH je posílení synergií mezi tradičně oddělenými obory:

 1. Mezi experimentální, aplikované a společenské vědy, díky své výrazné interdisciplinární povaze.
 2. Mezi studenty z různých prostředí, z Asturie, ze Španělska i ze zahraničí, také díky dvojitému titulu a rozsáhlé mezinárodní spolupráci.
 3. Mezi univerzitou, soukromými společnostmi a společností obecně, díky moduly prováděné v soukromých společnostech, se cenná účast evropského centra pro podnikání a inovace (CEEI) v Principado de Asturias, s rozsáhlými a uznávanými zkušenostmi při formování biotechnologických společností a četných podniků, ve kterých mohou studenti pracovat s pracovním / projektovým umístěním.

MBEH je multidisciplinární návrh určený k rozšíření znalostí o biotechnologických aplikacích týkajících se životního prostředí a zdraví. Zvláštní důraz je kladen na studium toho, jak mohou změny na životním prostředí ovlivnit zdraví, což je silné nedávno vyvinuté subdisciplinární označení známé jako environmentální zdraví. Bez ohledu na vědecké základy a možnosti výzkumu a vývoje, které tato oblast nabízí, jsou mistři orientováni na profesionalizaci studentů vzhledem k tomu, že praktické aspekty, jako je včasné odhalení, hodnocení toxických rizik a biotechnologické aplikace užitečné pro ochrana životního prostředí a zdraví jsou přednostně řešeny. Konkrétněji se ve druhém roce věnuje zvláštní význam formování ve vytváření a řízení biotechnologických společností, právních aspektech a duševním vlastnictví atd. V biotechnologickém a environmentálním rozsahu s cílem přispět ke zvýšení podnikatelského potenciálu a sebe sama - možnosti zaměstnání.

BEH Master je zaměřen na studenty, kteří absolvovali biotechnologický titul, stejně jako na absolventy a odborníky v příbuzných oborech, jako je biologie, chemie, chemické inženýrství, lékárnictví, lékařství, mimo jiné. Praktický zájem jednoho z obou předmětů zvlášť, tj. Zdraví a životní prostředí, společně se sociální citlivostí, kterou probouzí, jsou dobře známy, ale v tomto magisterském studiu se snažíme studovat oba aspekty současně v tom, co mají společné a jak jedna ovlivňuje druhou.

OČEKÁVANÝ OBLAST PROFILU

Tento magisterský tým usiluje o udělení následujících charakteristik svým úspěšným kandidátům:

 • Profil: výzkumný pracovník, odborný pracovník nebo podnikatel v závislosti na podniku podle vybrané formální cesty.
 • Schopnost rozvíjet se v mezinárodním profesionálním prostředí
 • Specializace ve vědeckotechnickém zásahu do problematiky životního prostředí a zdraví
 • Multidisciplinární znalosti biotechnologických aplikací v oblasti životního prostředí a hygieny
 • Schopnost diskutovat ve vědeckém, technickém, institucionálním, obchodním a průmyslovém prostředí
 • Multiculturalismus a jazyky
 • Schopnost přijmout iniciativu a rozhodovat

V důsledku toho budou absolventi schopni provádět následující typy úkolů:

 • Poradce v oblasti životního prostředí a hodnocení rizik.
 • Vývoj a optimalizace biotechnologických řešení.
 • Směr multidisciplinárních projektů a týmů.
 • Tvorba a správa biotechnologických firem.
 • Výuka a výzkum v oblasti biotechnologie, životního prostředí a biomedicíny.

Vlastnosti MBEH

Multidisciplinární výuka: široká škála specializovaných lektorů jak z univerzity, tak ze soukromého sektoru.

Internacionalizace:

Titul dvojnásobného magisterského studia z Université de Pau et des Pays de l'Adour (Francie) a Universidad de Oviedo pro studenty, kteří studují jeden akademický rok v každé ze dvou institucí. Společenstva budou k dispozici.

Titul dvojnásobného magisterského studia bude udělen studentům z Tecnológico de Monterrey (Mexiko) a Universidad de Oviedo, kteří studují dva semestry (první a čtvrtý v původním univerzitě a druhý a třetí v partnerské univerzitě) v každé ze dvou zúčastněných institucí.

Dvojnásobný magisterský titul bude udělen studentům z Universita di Bologna (Itálie) a Universidad de Oviedo, kteří studují jeden akademický rok v každé ze dvou institucí.

Titul Double Master bude udělen studentům z Universidad de Oviedo, kteří studují druhý akademický rok na Univerzitě v Cranfieldu (UK).

 • Bilingvální výuka ve španělštině (30%) a v angličtině (70%).
 • Přednášející zahraničních univerzit a výzkumných center (6 zemí a 2 kontinenty).
 • Dohody s různými zahraničními univerzitami ohledně umístění.

Výzkum a odborná formace

 • Dobrá znalost vědeckých / technických principů biotechnologie.
 • Prakticky orientované školení v oblasti hodnocení rizik, ochrany životního prostředí a zdraví.
 • Cvičení a magisterské projekty ve veřejných a soukromých zařízeních.

Podpora podnikání a samostatné výdělečné činnosti

Formativní modul v oblasti duševního vlastnictví, právní aspekty a tvorba a správa biopodniků (ve spolupráci s Centro Europeo de Empresas e Innovación - CEEI - Principado de Asturias).

Žije v Oviedu

Oviedo je hlavním městem Asturie (severní Španělsko). Staré Město je plné krásných pláží a úzkých uliček s bohatým kulturním a uměleckým odkazem. Město je velmi čisté (po mnoho let je jedním z nejčistších měst Španělska), v bezpečí a vše je dostupné pěšky.

Nachází se na severním pobřeží Španělska, Asturie je jedno z těch úžasných míst, které se často přehlíží pro slunečné, teplejší destinace na jihu, přesto má návštěvníka co nabídnout.

Zatímco v Oviedu jste jen 25 minut jízdy autobusem od Gijonu na pobřeží a spousta rybářských vesnic pro skvělé mořské plody. Můžete jet na lyžích ráno a odpoledne na pláži. Je to ráj turistů, spousta horských pěších túr a tak dále.

Někteří zahraniční cestovatelé a komentáře studentů vám pomohou vytvořit svůj názor na nás.

Během svého pobytu v Oviedu byste mohli mít zájem o učení nebo zlepšení svých znalostí ve Španělsku. La Casa de la Lenguas vám nabídne příležitost.

Můžeme vám také pomoci najít vhodné ubytování a obecně plánovat své pódium u nás.

This school offers programs in:
 • španělština
 • Angličtina


Poslední aktualizace February 18, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Oviedo
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Španělsko - Oviedo
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu