Master in Auditing (M.Sc.)

Všeobecné informace

Popis programu

Master in Auditing je společným studijním programem AuditXcellence Frankfurt School a FH Mainz. Je nabízen ve studiu ve Frankfurtu a optimálně se připravuje na povolání auditora. Na základě požadavků § 8a WPO je kurz stejný
Předpokládá se, že zkoušky dosažené v průběhu studia lze rozpoznat ve třech ze sedmi zkoušek zkoušky Wirtschaftsprüfung. Kurz se připravuje na čtyři zbývající zkoušky.

cíle
Studijní program připravuje studenty na vedoucí pozici a konkrétně na zkoušku z auditu. Absolventi, kteří usilují o zkoušku WP, musí absolvovat pouze čtyři místo sedmi písemných zkoušek, protože jejich úspěchy v oblasti podnikové správy, ekonomiky a obchodního práva jsou připsány ke zkoušce. Studijní program uzavírá s mezinárodně uznávaným diplomem "Magistr" v oblasti auditu.

cílová skupina
Master in Auditing je zaměřen na zaměstnance účetních firem, kteří se chtějí připravit na zkoušku auditu integrovanou do magisterského studijního programu s akademickým vzděláním.

požadavek
1. Absolvovala závěrečnou zkoušku na studijním programu nejméně šest semestrů na univerzitě v Německu nebo rovnocennou závěrečnou zkoušku v zahraničí.

2. Znalost angličtiny, která plně umožňuje zpracovávat literaturu anglického jazyka, úspěšně se účastní kurzů angličtiny, psát písemné práce v angličtině a prezentovat.

3. Studenti musí také splňovat následující požadavky:

- podle § 3 Č. 1 WPAnrV Provádění tříměsíční činnosti podle § 9 Abs 1 WPO a tříměsíční zkoušky podle § 9 Abs. 2 WPO (praktické období) po získání první odborné kvalifikace, ale před zahájením magisterského studijního programu

- podle § 3 č. 2 WPAnrV existence přijímací zkoušky, která bere v úvahu akcie týkající se auditu; v době přijímací zkoušky musí být praktická doba dokončena. Zkouška se řídí statutem pro přístup k magisterskému studiu.

4. ochota zaměstnavatele osvobodit zaměstnance v rozsahu požadovaném pro zamýšlené studium;

Poslední aktualizace Lis 2018

Informace o škole

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of business, management, banking, and finance.

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of business, management, banking, and finance. Méně
Frankfurt , Mnichov , Stuttgart , Hamburg + 3 Více Méně