Master v nové správě médií

Všeobecné informace

Popis programu

60016_newmedia.jpg

Když každá společnost má webové stránky a 360stupňový komunikační plán, každá společnost je mediální společností. Na univerzitě v Syracuse absolvují studenti Newhouse v postgraduálním programu New Media Management aplikaci inovativních digitálních řešení strategických komunikačních problémů v tradičních i nových mediálních firmách.

"Nejde jen o média, která musí objevovat příběhy o nových platformách, každá společnost musí vyprávět svůj příběh jinak."

- Larry Kramer '72Former prezident a vydavatel USA TODAY

Absolventské vzdělání je partnerství mezi fakultami a studenty

Studenti nové správy médií úzce spolupracují s členy fakulty v profesionálním digitálním komunikačním zážitku s vedením v našich nejmodernějších zařízeních. Základní kurzy v programu pokrývají témata jako:

  • Technologie, které formují nejmodernější postupy jako SEO a SEM
  • Navrhování podnikových webových a společenských komunikačních médií
  • Optimalizace médií prostřednictvím řízení dat
  • Řízení strategických obchodních procesů, jako je marketing a finance
  • Navrhování digitálních zákaznických dotykových bodů, jako jsou aplikace a citlivé weby

Na konci vašeho programu se budete účastnit projektu capstone s reálným klientem. Studenti nové správy médií pracovali přímo se společnostmi jako Foursquare a Sony Pictures Digital.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Newhouse School at Syracuse University is one of the nation’s premier communications schools where talented students come to study and learn from top industry professionals. We pride ourselves on ... Čtěte více

The Newhouse School at Syracuse University is one of the nation’s premier communications schools where talented students come to study and learn from top industry professionals. We pride ourselves on the highest caliber education made possible by an incredible, forward-thinking faculty and state-of-the-art facilities. We offer 11 professional master's degree programs in public communications, most of which can be completed in one calendar year. We also offer an academic master's program in media studies and a Ph.D. program in mass communications. Méně