Magistr in Engineering (MSE) ve strojírenství

Všeobecné informace

Popis programu

Co odlišuje program MSE UM-Flint?

Poptávka po inženýrech roste, protože stále více společností hledá tyto kvalifikované profesionály, aby pomohli vybudovat lepší svět. Připravte se na tuto vzrušující příležitost s programem Magistr in Engineering (MSE) v oboru strojírenství na University of Michigan-Flint . Je navržen tak, aby vyhovoval jedinečným potřebám pracujících profesionálů, a nabízí rozvrh kurzů na plný nebo částečný úvazek s večernými kurzy na akademické půdě. Tento program poskytuje odborné vedení fakulty, zkušenosti ze skutečného světa, nejmodernější vybavení a mnoho dalšího - takže budete mít vše, co potřebujete k úspěchu na úrovni absolventů a další kariéře.

Silný ekonomický dopad

V rámci kurikula budou studenti schopni získat zkušenosti z reálného světa při řešení průmyslových potřeb v komunitách. Strojírenství je nejrozmanitější inženýrskou disciplínou. Proto lze kariéru ve výrobě, letectví, výrobě energie, automobilovém průmyslu, energetice, HVAC a biomedicínské praxi zlepšit díky pokročilému stupni strojírenství. Silná postgraduální základna upoutává pozornost průmyslu a pomáhá rozvíjet nové začínající společnosti, které jsou nezbytné pro hospodářský rozvoj. Tento program dále poskytuje veřejné a komunitní služby pro Flint, Genesee County a Michiganský stát.

Výzkumné příležitosti

Výzkumné aktivity programu jsou vysoce interaktivní s profesory z University of Michigan, s komunitou a průmyslem. Naše špičkové průzkumy pomohou absolventům MSE vybavit školením a vzděláváním potřebným k rozvoji jejich kariéry v průmyslu, státní správě a akademické obci.

Expertní fakulta

Kurzy MSE v oboru strojírenství vyučuje odborná fakulta, která k jejich výuce přináší odborné znalosti a zkušenosti. Členové fakulty UM-Flint jsou pravidelně publikováni a zapojeni do probíhajícího výzkumu, psaní návrhů a dalších vědeckých aktivit. Jsou to také oddaní mentoři, kteří vás povedou a podporují při praktickém uplatňování lekcí ve třídě.

Zdroje UM

V rámci světově proslulého systému University of Michigan mohou studenti UM-Flint využívat další zdroje, odborné znalosti a kontakty v areálech Ann Arbor a Dearborn. „Kukuřice a modrá skrz a skrz“, naše podpůrná komunita poskytuje studentům neocenitelnou pomoc ve výzkumu, vytváření sítí a dalších iniciativách.

Malé třídy

Dokončete svou MSE malou skupinou spolužáků, kteří sdílejí vaši vášeň pro řešení problémů, inovace a řízení projektů. Tato kohortová struktura umožňuje mnoho interakcí, což vám umožní vytvořit silnou podpůrnou síť pro osobní a profesní rozvoj. Projekty kurikula vytvářejí prostředí pro spolupráci, které vám pomůže rozvíjet praktické a technické dovednosti.

Strojírenství (MSE)

Program Magistr in Engineering (MSE) strojírenství poskytuje studentům silné zázemí v principech strojírenství a důkladné znalosti nejnovějších technologií v oboru, které přesahuje vysokoškolské zkušenosti. Program je navržen tak, aby vyhovoval jedinečným potřebám pracujících profesionálů.

Předpoklady

 • EGR 230 - Statika (3).
 • EGR 260 - Mechanika deformovatelných těles (3).
 • EGR 280 - Science of Engineering Materials (3).
 • EGR 315 - konstrukce prvků stroje (3).
 • EGR 350 - mechanika tekutin (3).
 • EGR 353 - Termodynamika (3).
 • EGR 370 - Dynamika (3).

Požadavky

A. Základní kurzy (12 kreditů)

 • EGR 511 - Pokročilá mechanika materiálů (3).
 • EGR 532 - Pokročilá termodynamika (3).
 • EGR 540 - Pokročilá dynamika a řízení (3).
 • EGR 550 - Pokročilá mechanika tekutin (3).

B. Volitelné předměty (12 kreditů)

 • Čtyři kurzy EGR pro absolventy nebo tři kurzy EGR pro absolventy a kurz AUE. Maximálně 9 kreditů v kurzech vyučovaných na bakalářské i magisterské úrovni (v současné době EGR 510, EGR 551) a minimální známky B (3,0) v každém z nich.

C. Možnost volby (6 kreditů)

Jedna z následujících možností:

Možnost práce

Studenti, kteří si zvolili možnost práce, musí zajistit poradce práce a zapsat se do dvou kurzů. Úspěšné absolvování a ústní obhajoba dizertační práce jsou nutné k získání zápočtu za tyto předměty. To vše musí odpovídat univerzitním standardům.

Poznámka: Nezávislý studijní kurz není povolen ve vztahu k programovým požadavkům v rámci možnosti práce.

 • EGR 595 - Diplomová práce I (3).
 • EGR 596 - Diplomová práce II (3).

Možnost mimoškolní

 • Dva další kurzy EGR nebo AUE pro postgraduální studenty a uspokojivý výkon při magisterské výstupní zkoušce.

Poznámka: Pouze jeden nezávislý studijní kurz je povolen k programovým požadavkům v rámci volby bez teze. Viz také poznámka v bodě B.

Převod úvěru

Se souhlasem koordinátora postgraduálního inženýrství mohou studenti převést, nebo zvolit jako postgraduální kandidáty na titul (NCFD), až šest kreditů postgraduálních kurzů inženýrství.

Přijetí

Požadavky

 • Bakalářský titul v oboru strojního inženýrství z regionálně akreditované vysoké školy nebo univerzity
 • Minimální celkový průměrný bodový bod vysokoškoláka 3,0 na stupnici 4.0
 • Absolvování maturitní zkoušky (GRE)

Nemáte titul Strojní inženýrství?

Pro přijetí do programu mohou být považováni i budoucí studenti z jiných technických oborů. Student, který nezískal vysokoškolské vzdělání v oboru strojního inženýrství, může být požádán, aby před pravidelným přijetím do programu absolvoval vysokoškolské kurzy strojírenství.

Použití

Chcete-li být přihlášeni, odešlete níže online přihlášku. Další materiály mohou být zaslány e-mailem na FlintGradOffice@umich.edu nebo doručeny na Office postgraduálních programů, 251 Thompson Library.

 • Žádost o přijetí absolventa
 • 55 $ aplikační poplatek (nevratný)
 • Zúčastnili se oficiální přepisy ze všech vysokých škol
 • GRE skóre (obecně) zaslané na University of Michigan-Flint Institutional Code # 1853
 • Dva doporučující dopisy. Doporučení by měla být od jednotlivců, kteří jsou obeznámeni s vaší prací v akademickém nebo profesním prostředí a kteří mohou komentovat vaše dovednosti v oblasti kritického myšlení, vaši schopnost provádět nezávislé projekty a vaši schopnost spolupracovat s kolegy. Žádosti o elektronická doporučení jsou zasílány jako součást procesu online žádosti.
 • Údaj o účelu: Popište své cíle pro postgraduální studium a důvody pro výběr tohoto programu. Prohlášení lze podávat online během procesu podávání žádosti nebo e-mailem na adresu FlintGradOffice@umich.edu.

Data aplikace

Všechny aplikační materiály odevzdejte Úřadu postgraduálního studia do 17 hodin v den uzávěrky přihlášek. Tento program nabízí průběžné přijímání s měsíčními kontrolami aplikací. Aby mohly být všechny žádosti přijaty k přijetí, musí být předloženy nejpozději:

 • Pád - 1. května (garantovaná úvaha / mezinárodní studentský termín *)
 • Na podzim - 1. srpna (pokud to prostor dovoluje, pouze občané USA a trvalí obyvatelé)
 • Zima - 1. října (garantovaná úvaha / mezinárodní studentský termín)
 • Zima - 15. listopadu (pokud to prostor dovoluje, pouze občané USA a trvalý pobyt)

* Studenti musí do tohoto data požádat o stipendia, granty a výzkumné asistentky.

Přihláška jako mezinárodní student

Zahraniční studenti jsou povinni předložit další dokumentaci pro vstup do programu.

Mezinárodní požadavky

Kromě materiálů požadovaných od všech studentů musí zahraniční studenti v době podání žádosti poskytnout další dokumentaci:

 • Osvědčení o absolvování nebo diplomu s uvedením udělení bakalářského titulu a datem jeho udělení. (Pokud jste navštěvovali vysokou školu nebo vysokou školu, která obsahuje informace o studiu na přepisu nebo listu ochranných známek, není nutné osvědčení ani diplom.)
 • Angličtina: Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, musíte prokázat znalost angličtiny.
 • Finanční certifikace: Mezinárodní studenti, kteří hledají vízum F-1, musí předložit formulář čestného prohlášení o finanční podpoře s podpůrnou dokumentací. K tomuto dokumentu lze přistupovat prostřednictvím služby iService. Slouží k určení, zda máte nárok na přijetí.

Jste zde vítáni, video:

Poslední aktualizace Led 2020

Informace o škole

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number ... Čtěte více

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number of students into our classrooms, equipping them with the knowledge, experiences, and skills to make lasting contributions to the businesses, organizations, and communities they help shape. We invite you to see how our students, faculty, staff, and campus are making a real difference. Méně