Magistr v oblasti řízení informačních technologií

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr v managementu informačních technologií

Masters of Science v řízení informačních technologií (MSITM) dává silné technické a manažerské zázemí pro zájemce o využití informačních technologií (IT) pro konkurenční výhodu. Poskytuje obchodní profesionály se znalostmi, které potřebují efektivně řídit informačních technologií na podporu jejich podnikatelských cílů. Poskytuje informační systémy (IS) profesionálové znalosti o nejnovějších technologiích a jejich využití v oblasti vývoje aplikací.

Tento program je nabízen od manažerských informačních systémů (MIS) v rámci skupiny, oddělení DIS rozhodnutí a informační vědy. Na fakultě mají výuku a výzkum zájmy v mnoha oblastech, kolem níž je program nakonfigurován, jako je e-commerce, strategie, podporu rozhodování a proces pohledu vývoje IS.

Program MITM je vyvinut na měnící se potřeby uživatelů a IS v průmyslu -, aby uživatelé IT zdatnější a systémy vývojáři více zaměřují na obchodní problémy. Za tímto účelem je program rozdělen do pěti hlavních částí (viz níže). První dvě (management IS a jádro) poskytne studentovi s vedením a IS základy, prostřední dva (IT nadacích a Volitelné) stanovit roli IT na podporu rozvoje všeobecných a odborných (nebo zaměřených) systémy, a poslední složka poskytuje příležitost k syntéze těchto konceptů v jednotlivých případech nebo projektu.

Poslední aktualizace Dub 2011

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Oakland University fulfills its distinctive role among Michigan public universities by steadily enhancing an intellectual and ethical environment that prepares students to lead and serve in the local ... Čtěte více

Oakland University fulfills its distinctive role among Michigan public universities by steadily enhancing an intellectual and ethical environment that prepares students to lead and serve in the local and world communities. Méně