Magistr v informačních systémech

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Masters Of Science v informačních systémech studium na univerzitě DeSales je určen pro profesionály. Náš studijní plán je hluboko zakořeněný ve vývoji technických dovedností vhodných pro použití v průmyslu, jako je správa dat, řízení projektů, vytváření sítí, systémů design, web developemnt a programování. Naši instruktoři mají odborné zkušenosti a pochopit potřeby průmyslu a pracovních dospělé. Výuka zahrnuje třídě hands-on, přednáška a on-line vzdělávání.

MSIs Program Components

MSIs program komponenty kombinovat tvoří základ kurzy se speciálním, volitelných předmětů a výzkum pro důkladné vzdělávací zkušenost.

Nadace kurzy
Účelem tohoto požadavku Základní kurz je posílení studenta analytické schopnosti a zavést moderní technologické a společenské koncepce. Všichni kandidáti jsou nutné k dokončení založení kurzu požadavek. MSIs Přijímací řízení a akademické politiky výbor může upustit od určité základy kurz pro studenty, kteří mohou prokázat splnění posledních (ne více než pět let) odpovídající kurz a zkušenosti v rámci předmětu tím, že vyšetření. Ne více než tří základních kurzů může být upuštěno.

Speciální kurzy
Speciální kurz požadavek poskytuje příležitost ke studiu moderních technických aplikací koncepcí a postupů. V závislosti na jejich zájem, může zájemců, kteří splňují speciální kurz požadavek tím, že studuje databáze development, projekt management, bezpečnost, web strojírenství, animace nebo komunikace. Konkrétní volba je společně navrhli kandidáta a kandidáta poradce.

Volitelné předměty
Volitelné předměty jsou vybírány z dostupných kurzů v programu MSI. Témata zahrnují širokou škálu-oblasti zájmu současných průmyslových postupů. Volitelné předměty dále zvýší kandidáta kariérní cíle a oblastí zájmu.

Vyvrcholení kurzu
Capstone požadavkem je, aby se prokázala kandidáta schopnost vytvořit komplexní a samostatnou práci výběrem a dokončení projektu nebo design. Práce s poradcem, může kandidát zvolit si práci na téma současného výzkumu, realizace projektu, design, nebo experiment. Takové práce se mohou vztahovat buď na 3 nebo 6 kreditních hodin. V druhém případě je počet volitelných kreditů snižuje na 12.

Komplexní zkouška
Blížit ke konci jejich studia jsou všichni kandidáti musí projít komplexní vyšetření. Účelem této zkoušky je prokázat praktické znalosti o témata, která jsou zásadní pro a očekává od profesionální práci v moderním prostředí informačních technologií. Vyšetření mohou být přijata poté, co uchazeč dokončil speciální požadavek.

Přijímací řízení Kritéria

  • Všechny stupně kandidáti budou mít alespoň bakalářský titul doplněna o minimální délce 3. 0 ('B') GPA od akreditované instituce v USA, nebo od odpovídající zahraniční univerzitě. Žadatel se titul udělený jako výsledek studií méně než čtyři roky, musí prokázat, že tato míra je rovnocenné se srovnatelnými čtyři roky dlouhé studium v USA. Originál nebo úředně ověřené kopie přepisu musí být předložena na univerzitě.
  • Vyplněný formulář Žádost o přijetí společně s $ 35 (US) poplatek za podání žádosti je třeba jako součást přijímacího řízení.
  • Aktuální životopis a tři doporučující dopisy, nejlépe z bývalé univerzitní učitelé nebo správci úplné žádosti balení.
  • Žádosti jsou přijímány na na-běžný základ a studenti mohou začít na příštím zasedání k dispozici.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

At DeSales University, you'll find a positive approach to life. Maybe it's the friendly, unpretentious nature of our students, faculty, and staff, or the upbeat spiritual perspective of the Oblates of ... Čtěte více

At DeSales University, you'll find a positive approach to life. Maybe it's the friendly, unpretentious nature of our students, faculty, and staff, or the upbeat spiritual perspective of the Oblates of Saint Francis de Sales, who have shaped the University and its character. Maybe it's because of our great academic programs, the personal atmosphere of our small suburban campus in Pennsylvania's scenic Lehigh Valley, and our supportive learning environment. At any rate, there's a remarkable experience to be found at DeSales University. Méně
Center Valley , Bukurešť , Allentown + 2 Více Méně