Master of Science (výzkum)

Všeobecné informace

Popis programu

Studenti pracují pod vedením supervizora, který je akademickým pracovníkem fakulty na plný úvazek. Studenti jsou zkoumáni formou prezentace diplomové práce a mohou být požádáni, aby přijali předepsané předměty v metodologii výzkumu nebo jakýkoli jiný předmět považovaný za nezbytný jejich hlavním nadřízeným. Kromě toho se od studentů očekává, že budou po konzultaci se svým nadřízeným podnikat další aktivity s cílem posílit a rozvíjet své dovednosti jako výzkumný pracovník, kde jsou tyto činnosti každoročně dokumentovány ve formě studijního plánu.

Master of Science (výzkum) má za cíl poskytnout profesionální rozvoj kandidáta, poskytovat zkušenosti s definováním problému, formulace hypotéz a testování, získávání dat, analýza a tlumočení a prezentace projektu.

Možnosti kariéry zahrnují poradce v oblasti životního prostředí, lékaře, výzkumníka, správce zdrojů, vědce nebo technologa.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Čtěte více

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Méně